close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti internetinių Magistro laipsniai, Verslo socialinė atsakomybė

Magistro laipsnis paprastai suteikia programos dalyviams gilių žinių, kurias jie siekia konkrečiam dalykui. Prieš užsiregistruoti magistrantūros studijose, studentai paprastai gauna bakalaureato laipsnius. Nors programos trukmė skiriasi atsižvelgiant į daugelį veiksnių, dauguma dalyvių planuoja užbaigti savo magistrantūros studijas maždaug dvejus metus. Kiekvienas, kuris yra suin… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis paprastai suteikia programos dalyviams gilių žinių, kurias jie siekia konkrečiam dalykui. Prieš užsiregistruoti magistrantūros studijose, studentai paprastai gauna bakalaureato laipsnius. Nors programos trukmė skiriasi atsižvelgiant į daugelį veiksnių, dauguma dalyvių planuoja užbaigti savo magistrantūros studijas maždaug dvejus metus.

Kiekvienas, kuris yra suinteresuotas šiuolaikine verslo praktika, gali sužinoti, kas yra CSR magistras? Pagrindinis verslo tikslas yra užsidirbti pinigų arba padidinti pelną verslo savininkams. Vis dėlto verslo organizacijose nėra vakuumo. Jie yra neatskiriama vietos bendruomenės ir viso pasaulio dalis. Tie, kurie studijuoja įmonių socialinę atsakomybę kaip magistro programos dalį, paprastai mokosi, kaip įmonės bendrauja su visuomene. Dažnai programos dalyviai užsiima verslo, sociologijos, psichologijos, lyderystės, aplinkosaugos studijomis ir kitais susijusiais kursais, kaip dalį savo studijų. Jie gali aptarti koncepcijas interaktyviosiose paskaitose, taikyti principus praktiniuose projektuose arba įgyti pirmines žinias stažuočių metu, kol baigsite studijas.

Dalyvaudami CSR studijų programoje, studentai dažnai mokosi vadovavimo įgūdžių, laiko valdymo įgūdžių ir projekto planavimo kompetencijų. Šie įgūdžiai paprastai padeda absolventams pasiekti sėkmės tiek asmeniškai, tiek profesionaliai.

Magistrantūros studijų išlaidos skiriasi nuo programos iki programos, paprastai atsižvelgiant į mokyklos vietą, programos trukmę ir kitus svarbius veiksnius. Rekomenduojama susipažinti su mokyklos pareigūnais, norint aptarti studijas ir mokesčius prieš sutikdami dalyvauti.

Baigus magistro studijas CSR paprastai leidžia absolventams konkuruoti dėl įdomių ir užimančių pozicijų verslo, vyriausybės ar ne pelno sektoriuje. Tie, kurie dirba versle, dažnai siekia karjeros, kaip tvarumo vadovai, vyriausybės ryšiai, aplinkosaugos direktoriai ar vykdomieji pareigūnai. Absolventai, kurie domina vyriausybės karjera, dažnai dirba kaip atitikties pareigūnai, informatikos specialistai ar administraciniai teisėjai. Ne pelno sektoriuje asmenys gali tęsti darbą kaip programų direktoriai, projektų planuotojai ar vykdomieji direktoriai.

Internetinės mokyklos ir vietos universitetai gali tiek pasidomėti CSR. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Jaume I University (Universitat Jaume I)
Castellón de la Plana, Ispanija

Meistras siekiama apmokyti specialistus taikyti praktiškai požiūrį į etiką, tvarumo bei socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės verslo modelių kūrimo ir esamos verslo, taip ... +

Meistras siekiama apmokyti specialistus taikyti praktiškai požiūrį į etiką, tvarumo bei socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės verslo modelių kūrimo ir esamos verslo, taip pat kitų valstybinių ir privačių organizacijų, pavyzdžiui, ne pelno ne pelno organizacijoms arba viešasis administravimas. -
Magistras
Dalinės
Ispanų
Rgs. 2020
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia