Filter
Magistras
Malta Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinius Magistro programą, Verslas, Maltoje, 2019/2020

Pabaigę bakalauro studijas vis daugiau viso pasaulio studentų planuoja stoti į antrosios pakopos magistro akademines programas. Būtent magistro studijos studentams suteikia tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norint tęsti akademinę karjerą ir stoti į tolimesnes doktorantūros studijas ar ieškant norimo darbo.

Verslo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti žinių ir įgūdžių reikalingų sėkmingai karjeros versle pradžiai. Studentai gali rinktis tokius studijų dalykus kaip finansai, apskaita, ekonomika, organizacinė elgsena, verslo etika ar rinkodara.

Malta yra Pietų Europos šalis, Viduržemio jūros 80 km į pietus nuo Sicilijos ir 333 km į šiaurę nuo Libijos. Malta apima šiek tiek daugiau nei 316 km ², todėl vienas iš pasaulio 's mažiausių ir tankiausiai apgyvendintų šalių.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo internetinių Geriausi Magistro laipsniai - Verslas - Maltoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Verslas, Malta

Advenio eAcademy

Šią programą koordinuoja ir skatina " Advenio eAcademy , licencijuota Maltoje įsikūrusi aukštoji mokykla, kuri specializuojasi e. Advenio eAcademy , kaip bendra magi ... [+]

Europos magistrantūros programa yra ES akredituota ir pripažįstama kiekvienoje ES / EEE šalyje.

Šią programą koordinuoja ir skatina " Advenio eAcademy , licencijuota Maltoje įsikūrusi aukštoji mokykla, kuri specializuojasi e. Advenio eAcademy , kaip bendra magistrantūros programa, kurią internete siūlo įvairios aukštosios mokyklos iš įvairių Europos šalių. Programa atitinka reikalavimus, keliamus specializuotiems aukštojo mokslo kokybės kursams, kurie atitinka esamų verslininkų ir mažų įmonių vadovų poreikius.

Siūloma MHEI - Verslininkystės magistrantūros programa siekia sutelkti kelias aukštojo mokslo institucijas iš ES, kuri kuria, kuria, įgyvendina ir vykdo internetinę magistrantūros programą verslumo srityje. Todėl ši programa yra platesnio pobūdžio ir skirta padėti praktikams, kurie jau užsiima verslu, dabartiniais mažųjų ir vidutinių įmonių vadovais arba vadovais, dirbančiais didesnėse organizacijose, norinčioms pereiti prie MVĮ aplinkos kaip verslininkai ar MVĮ vadovai. Užuot ieškojusių studentų, norinčių magistro laipsnį tęsti magistrantūros studijas, šios programos tikslas yra pritraukti verslininkus arba būti verslininkų, siekiančių aukštesnio lygio kompetencijos, kad jie galėtų sėkmingai pradėti arba plėtoti MVĮ veiklą.... [-]

Malta Malta internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 18 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba