$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus internetinės studijų programos magistro studijų programos, Verslas ir vadyba

Kai kurie universitetai siūlo internete magistro laipsnius, kurie yra antrosios pakopos studijų programos, vyksta visiškai arba beveik visiškai internete. Ši studijų srityje dažnai siekiama specialistų, kurie nori padidinti savo žinias. Internetinė magistro gali būti baigtas per dvejus metus. Kas yra internete magistras Verslo ir ekonomikos? Tai studijų programa, kuri orientuota į v… Skaityti daugiau

Kai kurie universitetai siūlo internete magistro laipsnius, kurie yra antrosios pakopos studijų programos, vyksta visiškai arba beveik visiškai internete. Ši studijų srityje dažnai siekiama specialistų, kurie nori padidinti savo žinias. Internetinė magistro gali būti baigtas per dvejus metus.

Kas yra internete magistras Verslo ir ekonomikos? Tai studijų programa, kuri orientuota į verslo strategijas ir ekonominei analizei. Tai kartu išvaizda gali suteikti studentams unikalią perspektyvą, kaip ekonomika veikia verslą. Kiekviena mokykla gali sutelkti įvairiais būdais mokymo, bet galite tikėtis imtis tokių klases ekonomikos organizacijų, elgsenos ekonomikos plėtros, verslo administravimo, finansų ir verslininkystės. Daugelis programų reikalauti, kad studentai gali dalyvauti savo klasėje diskusijas, grupinius projektus ir tyrimus, siekiant geriau pagerinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Internete magistras Verslo ir ekonomikos gali būti naudinga studentui ar jaunas specialistas ieško lipti karjeros laiptais. Kai kurios įmonės skatina darbuotojus su magistro laipsnį, o kiti gali pasiūlyti didesnį atlyginimą.

Vienas dalykas, kurį turi apsvarstyti, yra, kiek kaina. Kiekviena mokykla gali turėti kitą mokslą, kuris yra, kodėl jums gali tekti kreiptis į mokyklą ar mokyklas Jus dominančios lankyti daugiau sužinoti apie išlaidų. Programos trukmė ir Mokyklos vietą gali vaidinti svarbų vaidmenį, ką mokate.

Kokios karjeros jums gali būti suteikta galimybė pradėti baigus savo magistro programą? Kai kurie studentai naudoti įgytas žinias tapti verslo administravimo mokytojai, o kiti prisijungs prie darbo jėgos, kaip mokslininkai. Karjeros pradėdami gali priklausyti nuo savo ankstesnio darbo patirtį. Jūs netgi galite naudoti šią laipsnį, kaip nuleidžiamas tašku tolesniam mokymuisi.Programos absolventai įgijo darbo keliose srityse, kaip antai įmonių finansų, vyriausybės ir tarptautinį verslą.

Ar jūs pasiruošę teikti paraiškas? Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
IU International University of Applied Sciences – Online
Blogas Honnefas, Vokietija

Rizika, reikalavimų laikymasis, finansų kontrolė - jūsų sritis reikalauja puikaus sprendimų priėmimo, tikslumo ir didžiulės verslo atsakomybės. Baigę IU finansų ir apskaitos m ... +

Rizika, reikalavimų laikymasis, finansų kontrolė - jūsų sritis reikalauja puikaus sprendimų priėmimo, tikslumo ir didžiulės verslo atsakomybės. Baigę IU finansų ir apskaitos magistro laipsnį, galite toliau tobulinti savo fiskalinių sprendimų, veiklos analizės, kapitalo rinkų, rizikos ir investicijų įgūdžius, tuo pačiu įgydami lyderystės ir bendravimo gebėjimų. Turėdami šį magistrą savo portfelyje, jūsų karjeros kelias bus labai atviras didelėms paklausoms ir patraukliems atlyginimams. Naudodamiesi TV, galite 100% mokytis internetu, universiteto miestelyje arba perjungti abu naudodami mūsų naują lankstų studijų variantą. -
Magistras
Dieninės
Dalinės
12 - 24 mėnesiai
Anglų
Internetinės