Filter
Magistras
Tempas: Visi

Palyginti 4 internetinius Magistro laipsniai apie Vaizduojamasis menas

Magistro laipsnis yra tęsinys savo išsilavinimo ir idealus būdas plėsti tai, ko išmokote, uždirbdami savo bakalauro laipsnį. Išsamesnis studijų lygis, magistro laipsnis padidina jūsų supratimą apie jūsų lauką.

Jei turite įspūdžių dramos ir linksminti kitų pramogų, magistro laipsnį scenos menų yra įdomus ir įvykdymo laipsnį siekti. Kas yra scenos menų magistras? Tai studijų kursas, kuris paprastai rengia jus į šokio, dramos, filmo ir muzikos sritį. Jūs galite išmokti žodinę literatūrą, muzikinį išsilavinimą, choreografiją, vaidmenį, kryptį ir istoriją.

Šis įvairus laipsnis suteikia jums galimybę suprasti ir skatinti gyvenimo įgūdžius. Vykdant prieš kitus gali atsirasti jūsų asmeninis pasitikėjimas ir pasikliauti kitais, kad pasiektų bendrą tikslą, gali padėti sustiprinti jūsų tarpasmeninius gebėjimus. Dėl laipsnio pobūdžio studentai paprastai vysto savisdiscipliną, galinčią teigiamai paveikti kitas savo gyvenimo sritis.

Mokestis už magistro laipsnį priklauso nuo daugybės veiksnių. Tai apima jūsų institucijos, kurioje studijuojate, kreditų / studijų mokesčius ir kiek laiko jums reikės uždirbti savo laipsnį.

Vaizduojamojo meno magistro laipsniai dažnai susiduria su daugybe įdomių ir unikalių karjeros galimybių. Tarp jų - karjera muzikoje, kur jūs galite atlikti asmeniškai ar padėti kitiems vystyti savo veiklą; kaip muzikos mokytojas, kur jūs turite galimybę formuoti ateities kartas; ir teatre, kur jūs galite panaudoti savo meninį talentą kaip spektaklių ir miuziklų aktorius.

Kuriant magistro atlikėjų menus visame pasaulyje, yra keletas variantų, įskaitant standartinius kursus, skirtus universitete, internetinius kursus ir hibridinius tvarkaraščius, kurie siūlo abi galimybes. Kaip dieninių studijų studentų, dauguma magistro laipsnių gali būti baigta per vieną ar trejus metus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Vaizduojamasis menas

Open University Of Cyprus

Antrosios pakopos studijų programos "Teatralizuotos studijos" tikslas - teorinių studijų dalyko mokslinė specializacija ir tyrimai, kurių specializacija yra šiomis trimis ... [+]

Antrosios pakopos studijų programos "Teatralizuotos studijos" tikslas - teorinių studijų dalyko mokslinė specializacija ir tyrimai, kurių specializacija yra šiomis trimis kryptimis: (1) senovės dramos išlikimas; (2) teatro ugdymas; (3) pasipiktinimas ir kryptis. Daugiau informacijos rasite toliau pateikiama "Programos struktūra").

Kas domina antrosios pakopos studijų programos teatro studijas?

Magistro programos teatro studijos adresuoja, be kita ko:

Aukštųjų teorinių studijų katedra,Aukštojo mokslo filologijos katedros,Užsienio literatūros studijosPedagoginių katedrų absolventai,Socialinių, ekonominių ir susijusių mokslų katedros,Absolventai iš visų specialybių, kurių dalykas mokomas vidurinėje mokykloje,Aktoriai ir teatro žmonės, turintys universitetinį laipsnį.... [-]
Kipras Cyprus Online
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Campus Universitario Europeo

Su CUE Kino magistras Profesionalus, mes suteikti mūsų studentus pasaulio ir įskaitant visus procesus, kurie sudaro audiovizualinio kūrinio, filmai, video, muzika, TV dėm ... [+]

Magistras Profesionalus CUE - Kino Su CUE magistras Profesionalus Kino, mes suteikti mūsų studentai pasaulio ir įskaitant visus procesus, kurie sudaro darbo eloboración garso ir vaizdo, filmai, video, televizijos dėmės ... Mes taip pat padėti plėtoti įgūdžiai, reikalingi garso ir vaizdo techninės komandos valdymas ir vadovavimas. Profesinis magistrantūros suteikia specialistams tvirtą ir suteikia jiems problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo, tiek kūrybinis įrankiai kaip būdai, atidarymo profesionalų rinką daug platesnė, nes mokymo kokybės.

&nbsp

Kam jis skirtas?

Universitetų absolventams: - Garso ir vaizdo Bendravimas - Dailė ar kitų universiteto laipsnius, susijusios su vaizdo ir garso - Laisvalaikis Specialistai ... [-]

Ispanija Marbella A Coruña Madrid
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Su "Musical Research" ir "Online Musicology" magistro programa gausite gilią ir dabartinę skirtingų tendencijų visose muzikos srityse viziją: muzikologiją, kompoziciją, s ... [+]

Su UNIR studijuokite savo magistro programą "Muzikos mokslų ir muzikos mokslų UNIR

Su " Musical Research" ir " Online Musicology " magistro programa gausite gilią ir dabartinę skirtingų tendencijų visose muzikos srityse viziją: muzikologiją, kompoziciją, sonologiją, vadybą ir muzikinę pedagogiką .

Šis internetinis muzikos magistro laipsnis siūlo naujausias doktorantūros mokslinių tyrimų užduotis ir mokymą visų tipų švietimo centruose.

Padedant profesionalų prestižo muzikantų fakultetui, jūs išmoksite kompiuterines taikomąsias programas, kad galėtumėte analizuoti garso meno įvertinimus ir failus, taip pat muzikinių koncepcijų mokymą.

Su šiuo atstumu "Master in Musical Research" gausite:... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Academy of Music & Sound Online

Priklausomai nuo Londono muzikos koledžo ir Vakarų Londono universiteto, "AMSonline M.Mus" populiariosios muzikos atlikimas buvo sukurtas siekiant patenkinti šiuolaikinių ... [+]

Priklausomai nuo Londono muzikos koledžo ir Vakarų Londono universiteto, " AMSonline M.Mus" populiariosios muzikos atlikimas buvo sukurtas siekiant patenkinti šiuolaikinių muzikų poreikius praktiniu, akademiniu ir profesiniu požiūriu, kurį atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai, aktyviai dirbantys muzikoje industrija.

KursasIšnagrinėkite išsamią muzikavimo sritį, kuri jus dominaIšplėskite ir plėtokite savo konkurencinį pranašumąGaukite akademinį pripažinimą, norėdami išnagrinėti teorijas ir idėjas

Pramonės profesionalams: Mes siūlome galimybę paspartinti studentus, turinčius pramonės patirtį (10 metų) į meistrus. Savo ankstesnę patirtį mes suskaičiuojame prieš dvejus pamatus, kuriais suteikiama galimybė pereiti tiesiai į paskutinius metus ir pasiekti savo magistro laipsnį.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburgh
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba