Palyginti internetinių magistro studijų programas iš TESOL

Magistro laipsnis yra antrosios pakopos studijų programa, kad dauguma studentų vytis bakalauro ar asocijuotos laipsnis. Internetinė programa dar gali prireikti šiek tiek on-campus dalyvavimą, tačiau dauguma vyksta visiškai internete. Magistro laipsnį, gali būti baigtas per vienerius ar dvejus metus. Kas yra internetinė magistro TESOL? Mokomoji anglų kalbančių kitomis kalbomis progra… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis yra antrosios pakopos studijų programa, kad dauguma studentų vytis bakalauro ar asocijuotos laipsnis. Internetinė programa dar gali prireikti šiek tiek on-campus dalyvavimą, tačiau dauguma vyksta visiškai internete. Magistro laipsnį, gali būti baigtas per vienerius ar dvejus metus.

Kas yra internetinė magistro TESOL? Mokomoji anglų kalbančių kitomis kalbomis programą rengia studentus mokyti mokyklinio amžiaus vaikų ir suaugusiųjų anglų kalba. Daug panašių studijų programos yra skirtos suteikti mokslininkams abi rankas ant dėstymo patirtį, taip pat gilesnį supratimą apie TESOL teorija. Tikslios kursai jūs turite imtis skirsis iš vienos mokyklos į kitą. Klasės gali būti panaši į kalbos įsigijimo, struktūra anglų, kalbos įvertinimo, Gramatikos, technologija kalbų mokymo ir mokymosi, ir kultūros klausimais klasėje.

Kokią naudą ar magistro laipsnį turi?Tai ypač programa gali parengti studentus dirbti šalyje ar užsienyje, kurie gali padidinti įsidarbinimo galimybes. Kai kurie studentai, turintys panašaus išsilavinimo, gali būti skirta aukštesnio pradinis atlyginimas.

Internetinę magistro laipsnį kaina nėra universalus. Tai gali priklausyti nuo objekto, kurį norite studijuoti, programos trukmę ir mokyklos buvimo vietos. Jums gali būti suteikta galimybė gauti tikslią skaičių susisiekus su mokyklos ar mokyklas Jus dominančios dalyvauti.

Baigę savo magistro TESOL, jums gali būti paruoštas iš darbo įvairovė. Dėl žinių magistro laipsnį suteikia, kai absolventai nuėjo tapti direktoriai tarptautinių mokyklų. Kitos karjeros galimybes gali apimti yra anglų kalbos mokytoja suaugusiems, privačioje kalbų mokykloje ar viešojo mokyklos aplinkoje. Kai kurie studentai naudoti šio magistro laipsnį pasirengti aukštojo mokslo.

Ar norite pradėti uždirbti savo magistro laipsnį?Taikymo procesas yra paprastas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 

Filtrai

Sam Houston State University
Huntsville , USA

Švietimo magistras "TESOL" (anglų kalbos mokėjimas kitomis kalbomis) yra skirtas anglų kalbos kaip antros ar užsienio kalbos mokytojams.

Švietimo magistras "TESOL" (anglų kalbos mokėjimas kitomis kalbomis) yra skirtas anglų kalbos kaip antros ar užsienio kalbos mokytojams. -
Magistras
Dieninės
30 valandos
Anglų
Rugsėjis 2020
Internetinės