Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 4 internetinių Magistro programą, Profesinės studijos

Magistro laipsnis paprastai yra labiau orientuotas nei bakalauras konkrečioje studijų srityje. Kadangi bakalauro laipsnis gali būti orientuotas į studento supratimą apie bendrąją sritį, magistro laipsnis skiriamas kompetencijos ugdymui.

Jei siekiantiems studentams jau yra karjera, jie yra įsipareigoję arba žino karjerą, kurią jie nori įsitraukti, profesinių studijų laipsnis gali būti to, ko jie ieško. Kas yra magistras profesinėse studijose? MPS laipsnis - tai programa, orientuota į konkrečią karjerą. Pavyzdžiui, studentai gali specializuotis tokiose srityse kaip žmogaus teisės, tarptautiniai santykiai ir ekstremalių situacijų valdymas; todėl MPS laipsnis gali būti labai pritaikomas ir tinkamas profesionalams.

Studijų programų teikiamos naudos paprastai skiriasi atsižvelgiant į laipsnį, tačiau MPS laipsnis suteikia panašios naudos, nepaisant įvairių profesijų, kurios gali būti įdomios tiek profesionaliai, tiek asmeniškai. Pavyzdžiui, MPS laipsnis yra orientuotas į valdymą; todėl studentai ugdo tokius įgūdžius kaip bendravimas, konfliktų sprendimas ir laiko valdymas.

Profesinių studijų magistras gali neturėti vienodų išlaidų ar netgi panašių laiko reikalavimų visuose universitetuose ir vietose. Nors aukštąjį išsilavinimą paprastai trunka vienerius ar dvejus metus, svarbu gauti informacijos konkretiems universitetams.

Tie, kurie siekia ir uždirba profesinių studijų magistro laipsnį, gali žinoti, kad karjera skiriasi tiek, kiek laipsnio specializacijos. Pavyzdžiui, asmenys, turintys MSP laipsnį, gali rasti karjerą kaip žmogiškųjų išteklių direktoriai, rinkodaros vadybininkai, komunikacijos specialistai ir renginių valdymo konsultantai. Akivaizdu, kad dauguma karjeros priklauso nuo patirties ir išsilavinimo lygio, tačiau absolventai, turintys MSP, gali rasti daugiau galimybių negu neturintys.

Kadangi prielaidos ir išlaidos skiriasi priklausomai nuo institucijos ir vietos, svarbu ištirti bet kokį potencialų universitetą, kad būtų užtikrintas visapusiškas sprendimas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Profesinės studijos

Eastern Virginia Medical School

Medicinos ir sveikatos priežiūros profesijų Švietimas magistro studijų programa yra skirta parengti švietimo lyderių įvairiose medicinos ir sveikatos priežiūros profesijų ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Medicinos ir sveikatos priežiūros profesijų Švietimas magistro studijų programa yra skirta parengti švietimo lyderių įvairiose medicinos ir sveikatos priežiūros profesijų organizacinė aplinka. Programa teiks Išplėstinė išsilavinimą mokymosi, vertinimo, mokymo programa, dėstymo, mokslinių tyrimų, vertinimo, vadovavimo ir profesionalumo srityse su realaus pasaulio, praktinio pritaikymo dėmesio. Mokymo programa apima pažangiausius mokymo metodus ir technologijas visoje naudojimą.

Tai dviejų metų 31-valandą kredito nuotolinio mokymosi programa yra skirta dirbti profesionalai, kurie reikalauja lankstumo, kaip jie vykdo pažangias laipsnį švietimo, taip pat mažiau patyrusiems asmenims, siekiantiems ilgalaikio vaidmenį medicinos ir sveikatos priežiūros profesijų aukštąjį išsilavinimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Norfolk
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Sveikatos ir medicinos vertimo rinka nuolat auga ir dabar sudaro labai didelę dalį mokslinio ir techninio vertimo. Leidykla, farmacijos įmonės, tarptautinėse organizacijo ... [+]

Sveikatos ir medicinos vertimo rinka nuolat auga ir dabar sudaro labai didelę dalį mokslinio ir techninio vertimo. Leidykla, farmacijos įmonės, tarptautinėse organizacijose, ligoninėse ir kitose medicinos organizacijos ir sveikatos sektorius, susiduria su platų poreikių interlingual ir tarpkultūrinė komunikacija kokybės. Per trylika keitimus, tai studijų programa užpildė specializuotų mokymo vakuumą, reagavo į pagrindinių rinkos vertimo pramonės ir atidarė darbo Avenue studentams vertimas.

Koordinavimas: Vicent Montalt aš Resurrecció. Departamentas vertimo raštu ir komunikate. Uji. Susanna Borredà Delgado. Akademinė sekretorius ir kuravimas. Uji. Kreditų ... [-]
Ispanija Castellón de la Plana
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Oficialus "Intelligence" magistro laipsnis yra oficialus "Pegasus" universiteto Italijos II livello laipsnis (antrasis lygmuo), kuris suteikia galimybę susipažinti su dak ... [+]

pristatymas

Oficialus "Intelligence" magistro laipsnis yra oficialus "Pegasus" universiteto Italijos II livello laipsnis (antrasis lygmuo), kuris suteikia galimybę susipažinti su daktaro laipsniu dėl jo adaptacijos ir priėmimo į Bolonijos planą ir Europos aukštojo mokslo erdvę (EHEA). Su šiuo magistro laipsniu, studentas gali pasirinkti paminėti ekonominės žvalgybos ar saugumo ir gynybos, priklausomai nuo pasirinktų dalykų, kuriuos jis pasirenka.

Nors būtinybė žinoti yra įgimta žmogaus charakteristika, taip pat poreikis numatyti įvykius, chaosas, atsiradęs dėl sudėtingos realybės, kurioje mes einame, reikalauja nuolatinių pastangų, paprastai nepastebimų, kad tokius sudėtingumas, aprūpinimas priemonėmis, leidžiančiomis esamą informaciją dekoduoti. Šis oficialus magistro žvalgybos lygis leidžia mums suprasti, kad žmogus susiduria su tikruoju pasauliu ir informacija, kurią jis turi per smegenų procesus, kurie galiausiai gali paversti viešąsias ar privačias žinias į žinias.... [-]

Ispanija Madrid Zamora
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Savonia University of Applied Sciences

... [+]

Projektų vadovas aptarnavimo vadybininkas

Kvalifikacija

Internacionalizacija

mokslinių tyrimų dėmesys

Magistrantūros studijų galimybės

[-]
Suomija Kuopio Ekenäs
Rugpjūtis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba