Filter
Magistras
Tempas: Visi

Rasti 3 internetiniai magistro studijų programos, Organizacijų vadyba

Baigęs bakalauro laipsnį, studentai gali pasirinkti toliau mokytis per magistro programą. Internetinė magistro programa vyksta virtualioje klasėje, kuris gali leisti studentams dirbti kartu atsižvelgiant klases. Vidutiniškai magistro laipsnį trunka dvejus metus baigti.

Kas yra internete magistras Organizacinė valdymo? Tai studijų programa, skirta suteikti studentams geriau suprasti vadovavimo ir organizacinės valdymo temomis. Kursai, pavyzdžiui, organizacinių pokyčių, inovacijų, strateginio mąstymo ir sprendimų priėmimo gali padėti puoselėti organizacinių kultūrų supratimą ir tinkamą tipo lyderystės reikia prisijungti kokybę ir įvairovę. Studentai gali sutelkti dėmesį į elgesio veiksnių, teisinių situacijų, etikos ir žmogiškąjį kapitalą.

Internete magistras Organizacinė valdymo gali suteikti studentams įgūdžių, reikalingų tapti savo srities lyderiu.Tai yra naudinga, nes ji gali sukelti didesnių atlyginimų ir skatinimo. Ačiū tinklų ir geresnių bendravimo įgūdžių, studentai gali rasti, jie geriau pasirengę darbo paieškai po šio laipsnio.

Internetinę magistro laipsnį kaina yra ne tas pats, iš vieno universiteto į kitą. Dažnai kaina priklauso iš dalies nuo geografinės padėties ir pačios mokyklos. Jei norite daugiau sužinoti apie mokslą, turėtumėte kreiptis į mokyklą ar mokyklas galvojate dalyvauti.

Vienas svarbus dalykas, jūs turite apsvarstyti prieš įsipareigojant šio švietimo potencialas karjeros ji siūlo. Su organizacinės vadybos magistras, jums gali būti suteikta galimybė pradėti karjerą rinkodaros, valdymo, žmogiškųjų išteklių, verslo pradedantiesiems, pardavimo, smulkaus verslo vadybos, reklamos, viešųjų ryšių arba mažmeninės prekybos pramonei.Jūsų galimybės gali priklausyti nuo jūsų ankstesnės patirties ir išsilavinimo, bet pareigybių pavadinimus gali būti žmogiškųjų išteklių direktorius, administratorė, programos vadovas ir vadybininkas.

Ar tai teisingas kelias už jus? Jei taip, tai gali būti laikas taikyti. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Organizacijų vadyba

Escuela Internacional de Protocolo

Tarptautinė mokykla protokolo (VIP) pristato Šeštasis Tarptautinis magistrantūros studijų vadybos ir renginių organizavimas, protokolas, apeigų ir institucinius ryšius. E ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinė mokykla protokolo (VIP) Ji pristato Šeštasis Tarptautinis magistrantūros studijų vadybos ir renginių organizavimas, protokolas, apeigų ir instituciniai santykiai. EIP, įkurta 1996 metais, yra University Center specializuojasi protokolą ir renginių organizavimas, srityje, kuri neriboja savo veiklą tik mokyti, bet ir mokslinių tyrimų, informacijos sklaidos ir vadovaujant savo mokiniams.

Organizuojamuose bet institucijoje svarba ir poveikis šiuo metu prognozuojama, išoriniai įvykiai, reikalauja didesnį skaičių aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie galėtų patenkinti stiprų rinkos paklausą šiame sektoriuje.... [-]

Ispanija Madridas Barselona A Coruña Oviedo Valensija  + 2 Daugiau
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1000 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Integruotų vadybos sistemų UNIR online" yra vienintelis būdas, leidžiantis jums dirbti koordinuojant, įgyvendinant ir vertinant kokybės valdymo sistemas, aplinką, saugą i ... [+]

Studijuokite savo oficialųjį magistro laipsnį kokybės, aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir interneto PRL su UNIR

Integruotų vadybos sistemų UNIR online" yra vienintelis būdas, leidžiantis jums dirbti koordinuojant, įgyvendinant ir vertinant kokybės valdymo sistemas , aplinką, saugą ir sveikatą darbe bei ĮSA , taip pat aukščiausius techninius PRL , pasirinktoje specialybėje.

Šis UNIR kokybės, aplinkos ir integruotų valdymo sistemų UNIR yra vienintelis, kuris siūlo keturis TÜV Rheinland vidaus auditoriaus pažymėjimus :

Profesinės rizikos, kokybės, aplinkosaugos ir įmonių socialinės atsakomybės prevencijos integruotų vadybos sistemų magistro kvalifikacinis laipsnis.Vidaus auditoriaus sertifikatas ISO 45001 ir kuris pakeičia OHSAS 18001.Kokybės vadybos sistemų vidaus auditoriaus sertifikatas ISO 9001 *.Vidaus auditoriaus aplinkosaugos vadybos sistemų sertifikatas ISO 14001 *.Vidaus auditoriaus įmonės socialinės atsakomybės valdymo sistemų sertifikatas pagal SGE21 * standartą.... [-]
Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Kaiserslautern

... [+]

Standartinis kurso trukmė ne visą darbo dieną, profesinis mokymas, įskaitant egzaminus, yra keturi semestrai. Taip pat galima pailsėti per kursą ir tada grįžti, kad jį užbaigti.

Du klasių seminarų savaitės, viena pradžioje ir viena po antrojo semestro, padeda perteikti žinias labiau interaktyviai ir asmeniškai. Interneto fazės metu medžiaga apdorojama kas savaitę, ty apie 15 valandų.

Privalomi universiteto renginiai vyksta pirmojo ir antrojo kadencijos pabaigoje visiems dalyviams, dirbantiems prie MABLE magistro laipsnio.

Taip pat pateikiamos diskusijų temos, pagrįstos studijų medžiaga ir praktinis programos turinio įgyvendinimas. ... [-]

Vokietija Kaiserslautern
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba