Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinių magistro studijas - Organizacijų mokslai

Studentai, baigę bakalauro laipsnį, gali norėti toliau mokytis į studijų sritį. Dalykas išsamiau nagrinėjamas magistro laipsniu. Šios griežtos programos paprastai gali būti baigtos mažiau nei dvejus metus, o studentai gali būti gerai pasirengę įeiti į savo karjeros sritį.

Kas yra magistras yra organizacija? Magistro laipsnis organizacijoje rengia studentus prisiimti daugiau vadovavimo vaidmenų savo karjeros srityje ir valdyti strateginius pokyčius. Ypatingas dėmesys gali būti skiriamas pramonės organizavimui, organizaciniam vadovavimui, organizacinei plėtrai ar net organizacinei psichologijai. Kursai gali apimti visapusišką mokymų apie operacijų valdymą, lyderystės teorijas ar teisines sąlygas verslui. Kitos dėmesio zonos gali apimti tarptautines organizacijas, verslo ir informacines technologijas arba pokyčius.

Studentai, baigę organizacijos programą, demonstruoja stiprius vadovavimo įgūdžius, nes jie gali suvokti tarpusavyje susijusią žmonių ir procesų prigimtį. Jie dažnai yra kritiniai mąstytojai ir ieškodami būdų, kaip racionalizuoti uždavinius, siekiant maksimalaus efektyvumo. Jie supranta įvairovę ir pateikia pasaulinę perspektyvą, kurią palaiko puikūs bendravimo įgūdžiai.

Programos pristatymo galimybės yra įvairios, atsižvelgiant į organizacijos laipsnį. Programos gali būti rastos tik internete arba miesteliu, tačiau yra ir hibridinių variantų. Studentai taip pat gali lankyti ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną. Norėdami gauti konkrečią kainą, apsilankykite programoje ir interesų grupėje.

Organizacijos magistras gali padėti žmonėms rasti darbo vietas valdymo ir lyderystės srityse įvairiose pramonės šakose. Potencialios karjeros galimybės gali būti žmogiškųjų išteklių vadybininkas, mokymo ir plėtros vadovas arba valdymo analitikas. Švietimo ir patirties derinys gali būti kvalifikuotas specialistams, dirbantiems kitose disciplinose, tokiose kaip švietimas. Potencialios darbo vietos gali būti mokyklos administratorius, mokymo koordinatorius arba mokyklos patarėjas. Papildomos angos gali būti pardavimų administratorius arba administracinių paslaugų vadybininkas.

Studentai gali vykdyti savo magistro programą visame pasaulyje su instrukcijomis, rastomis internetinėse arba universitetinėse mokyklose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Organizacijų mokslai

OSTELEA - Escuela de Turismo

Į renginio organizavimu, protokolo ir turizmo verslo Ostelea Meistras siekiama apmokyti specialistai ir vadovai vadovauti verslo projektus orientuota į planavimo ir valdy ... [+]

Master Renginių organizavimas, protokolo ir verslo Turizmas (MICE)

Į renginio organizavimu, protokolo ir turizmo verslo Ostelea Meistras siekiama apmokyti specialistai ir vadovai vadovauti verslo projektus orientuota į planavimo ir valdymo skirtingų tipų įvykius (ypač akcijų susitikimai, paskatas, konferencijas ir parodas ir konferencijos ir suvažiavimai, parodose), įvaldyti protokolo ir komunikacijos strategijas ir viešųjų ryšių sąvokas ir sukurti turizmo plėtrą orientuota į verslo turizmo kokybės segmente.

Kodėl studijuoti magistro:

Ši magistrantūros yra sukurta metodika internetu Asmeniniai Brand vadyba: Programa apima įgūdžių vystymąsi asmens prekės ženklo valdymo srityje, kad įtaka mokymosi asmeninius rinkodaros metodus ir galimybes įsidarbinti, siekiant nustatyti karjeros galimybes Ispanijoje ar kitose šalyse , Streso valdymas būdai: Programa apima sesijas streso valdymo metodus, esminį gebėjimą už bet organizuojant renginius, kurių psicho-emocinę pusiausvyrą, priklauso nuo veiksmingų valdymo komandos vadovu. Tikslai ... [-]
Ispanija Barselona Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba