Filter
Magistras
Tempas: Visi

Rasti 3 Internetinės studijos magistro studijos. Miestų plėtra

Studentai, norintys tęsti studijas po bakalauro laipsnio, gali nuspręsti užimti magistro laipsnį. Užbaigus magistro studijas, studentai gali įgyti tolesnių išsamių žinių apie pasirinktą studijų sritį. Paprastai studentai užtrunka dvejus metus, kad atitiktų šio laipsnio reikalavimus.

Kas yra miesto plėtros magistras? Studijuojant urbanistinę plėtrą studentai gali įgyti išsamių žinių apie veiksmingus miestų ir kaimo gyvenviečių plėtros būdus. Studentai gali peržiūrėti atvejų tyrimus, kad sužinotų, kaip įtakos turi daug veiksnių, pvz., Gyventojų skaičiaus, geografijos, oro sąlygų, kultūros ir ekonominės veiklos. Kursai taip pat gali sutelkti dėmesį į infrastruktūros reikalavimus, miestų iššūkius ir strategijas, siekiant užtikrinti perspektyvius išteklius atokioms kaimo bendruomenėms visame pasaulyje. Tvari plėtra ir aplinkos apsauga gali būti papildomos temos.

Studentai, siekdami baigti magistro laipsnį, greičiausiai sustiprins jų problemų sprendimą, analizės ir kritinio mąstymo galimybes. Šių įgūdžių rinkinių tobulinimas gali padėti absolventams visą jų karjerą.

Mokestis dažnai yra svarbus veiksnys svarstant studijų programas. Tiksli mokymas ir mokesčiai, kuriuos studentas mokės, skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos. Norint nustatyti konkrečios mokyklos lankymo išlaidas, būsimi studentai turėtų kreiptis į priėmimo įstaigą.

Gavusi magistro laipsnį miesto plėtros srityje, absolventai gali siekti įvairių karjeros galimybių. Pavyzdžiui, absolventai gali ieškoti darbo vietos savivaldybėje kaip miesto vadovas, programos koordinatorius ar projekto vadovas. Kai kurie žmonės taip pat gali norėti dirbti viešosiose ar privačiose organizacijose, kuriose daugiausia dėmesio skiriama bendruomenių planavimui ir plėtrai. Kiti asmenys gali siekti mokslinių tyrimų ar instruktorių galimybių arba ieškoti darbo ne pelno sektoriuje. Absolventai gali rasti papildomų galimybių, kaip tvarumo konsultantai ar aplinkosaugos vadybininkai.

Nesvarbu, ar norėtumėte baigti kursus internete ar universitetuose, būsimieji studentai gali rasti mokyklų visame pasaulyje, siūlančius magistro studijas miestų plėtros programose. Norėdami rasti geriausią savo tikslą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Miestų plėtra

Zigurat Global Institute of Technology

Meistras yra suprojektuotas pagal „Smart City“ koncepciją, siekiant suteikti dalyviui daugiadisciplininį požiūrį, atsižvelgiant į atsirandančias technologines priemones į ... [+]

Meistras yra suprojektuotas pagal „Smart City“ koncepciją, siekiant suteikti dalyviui daugiadisciplininį požiūrį, atsižvelgiant į atsirandančias technologines priemones įvairiuose miesto kontekstuose.

Mes mokome mokinius tapti „Smart City Manager“, kuris vadovaus „Smart Cities“ departamentams, kad būtų užtikrintas suderinamumas su visomis miesto iniciatyvomis ir projektais, pradedant protingu ir tvariu požiūriu.

Šiandien 55 proc. Pasaulio gyventojų gyvena miesto vietovėse ir prognozuojama, kad iki 2050 m. Šis skaičius padidės iki 68 proc.

Šiame kontekste tvarus miestų vystymasis yra svarbesnis nei bet kada. Nauji miestų modeliai turi būti suprantami nuo pagarbesnės ir jautresnės perspektyvos su piliečiais ir planeta.... [-]

Ispanija Barcelona
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MADIN USAL

Mokytojas siekia palengvinti praktinį taikymą dėstomų dalykų. Dėl šios priežasties jis šiuo metu dirba dvi skirtingas miesto aplinkoje. Miranda del Castañar (Salamanka), ... [+]

Miestų regeneravimas, reabilitacija ir dizainas. DATOS: Laisvas ir Pasirinktinis. Rekomendacija: 9 mėnesių (spalio-birželis) REŽIMAS: INTERNETE Kreditai: 60

APRAŠYMAS

Mokytojas kyla iš poreikio rengti specialistus su naujovišku profilyje, kuri specializuojasi valdymo ir plėtros aspektų, kurie būdingi atsiliepimo pilietį ir miestą per pastaruosius metus.

Tikime, kad galime sukurti naują profesionalumą sugebėti planuoti ir valdyti miesto ir kaimo aplinkoje per naujų technologijų, naujų sistemų tvaraus ir pažangaus valdymo ir juolab saugiai, sveikos ir tvarios buveinių.

PASKIRTIES

Absolventai, kurie domisi formavimo savo profesionalumą regeneracijai ir miestų valdymo sistemą ir piliečio, ypač atkreipiant dėmesį į piliečių, tvaraus reabilitacijos ir dizaino kaip variklių regeneracijos bendradarbiavimą.... [-]

Ispanija Salamanca
Rugsėjis 2019
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Dakota State University

Transporto, logistikos ir finansų departamentas siūlo magistro laipsnį ir absolventų pažymėjimą transporto ir miesto sistemose. Laipsnis suteikiamas per Verslo kolegiją b ... [+]

Transporto, logistikos ir finansų departamentas siūlo magistro laipsnį ir absolventų pažymėjimą transporto ir miesto sistemose. Laipsnis suteikiamas per Verslo kolegiją bendradarbiaujant su Aukštutinės Didžiųjų lygumų transporto institutu. Programos tarpdisciplininis požiūris pritraukia studentus, turinčius transporto ir logistikos, agroverslo, taikomosios ekonomikos, inžinerijos, statybos valdymo, finansų, avarinių situacijų valdymo, geologijos ir tiekimo grandinės valdymo.

Galimybės

Mokslų magistras transporto ir miestų sistemose - skirtas studentams, turintiems didelių mokslinių tyrimų interesų Šis laipsnis orientuotas į:

miesto transporto sistemos;ryšiai tarp transportavimo, žemės naudojimo, aplinkos, reagavimo į avarijas ir logistikos tiekimo sistemų;koordinuotas planavimas, operacijos ir saugumas; irmiestų sistemų erdvinius matmenis.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fargo
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba