Filter
Magistras
Tempas: Visi

Ieškoti 2 internetiniai magistro studijų programos, Menai

Magistro laipsnis yra baigimo programa, kuri paprastai yra bakalauro programa kolegijoje ar universitete. Palyginti su bakalauro laipsniu, jo kursiniai darbai yra labiau analitiniai pobūdžio, su lūkesčiais, kad absolventai įgis meistriškumą savo studijų srityje.

Kas yra meno magistras? Tai laipsnis, kuris dažniausiai seka bakalauro studijų kursus, ir apima išsamesnę meno koncepcijų analizę. Ištirtos meno formos gali būti vaizduojamoji meno rūšis, pavyzdžiui, grafinis dizainas, fotografija, skulptūra ir tapyba, arba scenos menai, tokie kaip muzika, teatras ir filmas. Magistro laipsnis šioje srityje gali studijuoti vienos meninės formos ar derinio techniką, kultūrą ir istoriją.

Yra daug naudos magistro menų kūrimui. Absolventai padidino tikimybę užsiimti susijusiomis profesijomis, nes jie priskirti savo srities institucijoms. Be to, jie gali laukti, kad vertėtų dirbti ir skatintų kūrybiškumą.

Vieta, studijų sritis ir institucija yra tik keletas dalykų, kuriuos būsimasis studentas privalo atsižvelgti vertinant magistro programos užbaigimo išlaidas. Nors bendroji aikštė gali būti tinkama planavimo tikslais, ją apskaičiuoti gali būti sunku, atsižvelgiant į daugybę aukštojo mokslo pasirinkimo galimybių.

Tie, kurie baigia meno laipsnį magistro laipsnį, gali įtakoti daugybę įdomių pozicijų. Šio laipsnio turėtojai gali tapti tikrais menininkais, tokiais kaip dailininkai, skulptoriai, fotografai ir dizaineriai, paimantys ir demonstruojantys idėjas per savo kūrybines priemones. Jie taip pat gali būti menininkų, tokių kaip profesionalūs muzikantai, aktoriai ir režisieriai. Daugelis žmonių taip pat dirba už scenų, kad menas būtų sėkmingai pristatytas auditorijai. Tai gali būti muziejaus kuratoriai, parodų dizaineriai ir meno istorikai.

Kai esate pasirengęs siekti savo magistro laipsnio, galite laukti įvairių variantų. Nesvarbu, ar norite užbaigti savo programą gyvų klasių nustatymuose, ar pasirinkti virtualią klasę, tai įmanoma pasiekti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Menai

Instituto Artes Visuales

Į UCAM magistro laipsnį meno ir komunikacijos yra savo pavadinimą iš katalikų universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) į grafikos ir web dizainas orientuotas į visiems ti ... [+]

Į UCAM nuosavo magistro laipsnį meno ir komunikacijos yra atskiras pavadinimas katalikiškojo universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) grafinio dizaino ir interneto orientuota tiems, kurie nori uždirbti aukštasis skaitmeninės komunikacijos srityje.

Suskirstyti į dvi skirtingas šio pirmojo srityje yra visiškai atsidavę į konceptualių ir praktinių sričių, kad kiekvienas dizaineris turi žinoti, kaip valdyti integruoti į studija arba dizaino agentūra žinios: reklama, plakatai, katalogai, lankstinukai, reklaminiai skydai, skaitmeninis retušavimas, plėtros logomarca ir verslo tapatybes.

Antroji sritis yra skirta šias žinias internetu vertimu. Remiantis darbą apie interneto projektus, remiantis standartais studentas žino pagrindinius interneto dizaino kalbos kaip HTML ir CSS, UI-UX, interaktyvaus dizaino pagrindų arba WordPress realizavimo.... [-]

Ispanija Ispanija internete
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
LaBasad - Barcelona School of Arts & Design

Online Magistro laipsnis Komunikacijos Arts Management skirta nuo projekto įgyvendinimo perspektyvos, kur jūs turite suprasti, konceptualizuoti ir dizainas originalių ir ... [+]

Prisijungę magistras mokoma ispanųTikslai Master

Online Magistro laipsnis meno kryptis Comuniciación skirta nuo projekto įgyvendinimo perspektyvos, kur jūs turite suprasti, konceptualizuoti ir dizainas originalių ir patrauklių vizualinius sprendimus, didinančius pranešimą bendrauti. Iš labiausiai įspūdingas net paprasčiausias interneto puslapis audiovizualinė produkcija, meno vadovas indėlis yra svarbus. Galutinis kurso tikslas yra, kad studentai, kurie gali generuoti cursen atitinkamus Ideias kad prisijungti markių su žmonėmis ir formuoti juos bet ryšio kanalu.

Pabrėžti strateginį komunikatą kaip faktorinės analizės, diferenciacijos ir padėties vaidmenį.Sužinokite įgūdžius ir funkcijas meno vadovas ir kūrybinio realción su kitais profilius.Konceptualizuoti ir įgyvendinti veiksmus daugiakanalė bendravimo nuo apmąstymų ir analizės pranešimas turi būti perduodamas ir jo auditorija.Didinti vizualiai įtikinamas pranešimą efektyvumą.Prižiūrėti ir nukreipti gamybos etapus.Padidinus kūrybinę ir vykdomosios pajėgumą plėtoti praktinius projektus.Priėmimo reikalavimai... [-]
Ispanija Barselona Ispanija internete
Registracija galima
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba