Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 9 internetinius magistro programų, Menų studijos

Magistro yra universalus laipsnis, kuris suteikia mokslininkams pažangios žinių savo srityje. Studentai gali studijuoti vienerius ar dvejus metus ir dažnai turi galimybių daugiau prestižinių pozicijų Baigęs programą.

Kas yra internete magistras Dailės? Šis laipsnis apima įvairias sritis, pavyzdžiui, reklamos ir fotografijos. Mokiniai mokosi mąstyti kūrybiškai ir padaryti savo idėjas realybe. Dėmesys taip pat skiriamas techninių įgūdžių, kaip antai tvarkymo grafikos programinės įrangos ir socialinės žiniasklaidos. Programos nukreiptos į švietimo išmokyti studentus apie skirtingus mokymosi metodus, o projektavimo programas gali sutelkti dėmesį į tas sritis, pavyzdžiui, meno, mados ir architektūra. Studentai dažnai išmokti iš profesionalų savo pasirinktoje srityje. Kai kurios programos apimti apsilankymus prekybos mugėse ir paskaitų garsūs meno profesionalams. Baigęs programą, studentai gali turėti profesinės portfelį.

Studentai turėtų išmokti mąstyti kūrybiškai ir kritiškai, taip pat darbas savarankiškai.Turintis meistras 's taip pat gali atverti užimtumo galimybes įvairių pramonės šakų.

Daugelis programų siūlome galimybę studijuoti tiek College Campus ir internete, o kiti yra visiškai interneto pagrindu. Kainos priklauso nuo to, ką variantai pasirinko. Norėdami įsitikinti, kad programa atitinka studento mokymosi tikslus, turėtų būti atliktas išsamus tyrimas į universitetus.

Baigę internetu magistro menų studentai gali rasti, karjeros, mados dizaineriai ar fotografai, skirtų studijoms, laikraščių ir privačių bendrovių. Kai kurie studentai gali atidaryti savo grafinio dizaino studiją ar tapti muziejuje kuratorė. Galimybės taip pat apima viešųjų dizaino projektus, rinkodaros ir mokymą mokyklose ir universitetuose. Kai kurie studentai gali pasirinkti taikyti savo magistro Arts laipsnį į kino pramonę nukreipti arba redaguoti filmus.

Daugelis interneto magistras menų programos leidžia studentams tęsti darbą, kaip jie mokosi jų laipsnį.Galimybės taip pat egzistuoja stoti į tarptautines programas. Norėdami pradėti siekti savo magistro, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

9 Rezultatai Menų studijos

Instituto Artes Visuales

Mokymo planas yra skirtas šio žinias internetu vertimu. Remiantis darbą dėl projektų, remiantis interneto standartų realizavimo. Studentas žino pagrindinius interneto diz ... [+]

Magistro laipsnis Web pati Design UCAM yra atskiras pavadinimas katalikiškojo universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) skirta visiems tiems, kurie nori uždirbti aukštasis skaitmeninės komunikacijos srityje.

Mokymo planas yra skirtas šio žinias internetu vertimu. Remiantis darbą dėl projektų, remiantis interneto standartų realizavimo. Studentas žino pagrindinius interneto dizaino kalbos kaip HTML ir CSS, UI-UX, interaktyvaus dizaino pagrindų arba WordPress.

Studentas turi prieigą prie interneto prieglobos jūsų bandymus su FTP prieiga, MySQL duomenų baze, WordPress ir techninę paramą.

Pasirinktinai studentui gali gauti kaip akademinės medžiagos ir jo mokymo Creative Cloud trukmę.... [-]

Ispanija Ispanija internete
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Artes Visuales

Į UCAM magistro laipsnį meno ir komunikacijos yra savo pavadinimą iš katalikų universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) į grafikos ir web dizainas orientuotas į visiems ti ... [+]

Į UCAM nuosavo magistro laipsnį meno ir komunikacijos yra atskiras pavadinimas katalikiškojo universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) grafinio dizaino ir interneto orientuota tiems, kurie nori uždirbti aukštasis skaitmeninės komunikacijos srityje.

Suskirstyti į dvi skirtingas šio pirmojo srityje yra visiškai atsidavę į konceptualių ir praktinių sričių, kad kiekvienas dizaineris turi žinoti, kaip valdyti integruoti į studija arba dizaino agentūra žinios: reklama, plakatai, katalogai, lankstinukai, reklaminiai skydai, skaitmeninis retušavimas, plėtros logomarca ir verslo tapatybes.

Antroji sritis yra skirta šias žinias internetu vertimu. Remiantis darbą apie interneto projektus, remiantis standartais studentas žino pagrindinius interneto dizaino kalbos kaip HTML ir CSS, UI-UX, interaktyvaus dizaino pagrindų arba WordPress realizavimo.... [-]

Ispanija Ispanija internete
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
LaBasad - Barcelona School of Arts & Design

Online Magistro laipsnis Komunikacijos Arts Management skirta nuo projekto įgyvendinimo perspektyvos, kur jūs turite suprasti, konceptualizuoti ir dizainas originalių ir ... [+]

Prisijungę magistras mokoma ispanųTikslai Master

Online Magistro laipsnis meno kryptis Comuniciación skirta nuo projekto įgyvendinimo perspektyvos, kur jūs turite suprasti, konceptualizuoti ir dizainas originalių ir patrauklių vizualinius sprendimus, didinančius pranešimą bendrauti. Iš labiausiai įspūdingas net paprasčiausias interneto puslapis audiovizualinė produkcija, meno vadovas indėlis yra svarbus. Galutinis kurso tikslas yra, kad studentai, kurie gali generuoti cursen atitinkamus Ideias kad prisijungti markių su žmonėmis ir formuoti juos bet ryšio kanalu.

Pabrėžti strateginį komunikatą kaip faktorinės analizės, diferenciacijos ir padėties vaidmenį.Sužinokite įgūdžius ir funkcijas meno vadovas ir kūrybinio realción su kitais profilius.Konceptualizuoti ir įgyvendinti veiksmus daugiakanalė bendravimo nuo apmąstymų ir analizės pranešimas turi būti perduodamas ir jo auditorija.Didinti vizualiai įtikinamas pranešimą efektyvumą.Prižiūrėti ir nukreipti gamybos etapus.Padidinus kūrybinę ir vykdomosios pajėgumą plėtoti praktinius projektus.Priėmimo reikalavimai... [-]
Ispanija Barselona Ispanija internete
Registracija galima
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Campus Universitario Europeo

Mušamasis magistras Profesionalus grafinis dizainas bus aprūpinti studentus su visais įrankiais NEC-esarias grafikos projektus, tokius kaip plakatai, verslo subjektai, re ... [+]

Profesinis magistrantūros CUE - Grafinis dizainas CUE magistras Profesionalus grafinis dizainas bus aprūpinti studentus su visais įrankiais, niekur kitur nepriskirta esarias grafikos projektus, pavyzdžiui, plakatai, juridiniams asmenims, reklama, žurnaluose. Visa tai, pagal tyrimo ir taikymo grafinio dizaino teorija ir naudoti iliustracija, išdėstymas ir vaizdo apdorojimo priemonės. Taip pat pasinerti į interneto dizaino ir kūrimo įrankius iš svetainių pasaulyje internetas.

&nbsp

Kam jis skirtas?

- Higher level technikai. - Absolventai komunikacijos ir vaizduojamojo meno. - Profesionalus reklama pasaulyje. - Atsakingas už prekybą. - Žurnalistai. - Atsakinga už komunikaciją. ... [-]

Ispanija Marbelja A Coruña Madridas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Į Gamification ir Transmedia pasakojimo magistras yra pateikta kaip pilnas mokymo programa, kuri jungia dvi sudėtingas ir visiškai šiuolaikines sritis: Gamification ir tr ... [+]

Gamification ir metodų taikymas žaidimų pasaulyje be poilsio aplinkoje vis daugiau paraiškų ir naudą verslo ir rinkodaros, sveikatos, švietimo, žmonių ir tt srityje Kodėl vis daugiau ir daugiau įmonių, kurios stato ir taikyti šią discipliną.

Į Gamification ir Transmedia pasakojimo magistras yra pateikta kaip pilnas mokymo programa, kuri jungia dvi sudėtingas ir visiškai šiuolaikines sritis: Gamification ir transmediality.

Be šių virtualių bendradarbiavimo aplinkos yra žaidimų, kurie ateina su įvairių disciplinų aplink 4 ašis dizaino įsimintinas: geras istorijas, remiantis sprendimais, priimtais vartotojams skaičiuojami; galingi regėjimo estetinės akordai skirtos "tikslinės grupės"; žaidimų elementai surenkami ir galutinio įgyvendinimo platforma nuspręsta.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
750 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

Į skaitmeninės rinkodaros, analizės ir UX magistras yra programa, sukurta siekiant patenkinti šį poreikį, puikių specialistų rankas, kuris praktiškai mokys pažangiausias ... [+]

Interneto ir skaitmeninės žiniasklaidos, tapo esminiai rinkodaros kanalai ir pardavimai -ecommerce-. Iš tikrųjų kvalifikuotų specialistų skaitmeninės rinkodaros trūkumas daro šį vieną iš labiausiai pageidaujamų profilius, tiek skaitmeninio gimtoji kompanijų, tokių kaip bendrovių skaitmeninimo procesą.

Į skaitmeninės rinkodaros, analizės ir UX magistras yra programa, sukurta siekiant patenkinti šį poreikį, puikių specialistų rankas, kuris praktiškai mokys pažangiausias technologijas, kad integruoti skaitmeninės rinkodaros, susideda iš trijų etapų: įsisavintų "eismo valdymo "perskaičiavimo ir naudojimo" CRO ir UX ", ir Matavimo ir analizė" Analitinė Skaitmeninis ".... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų,Spanish (Spain)
Dieninės
1125 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Domina bet kokiomis priemonėmis taip, kad informacija pasiektų vartotojo optimaliai pritaikyti prie kiekvieno iš įrenginių. ... [+]

Ar kada galvojote apie regėjimo poveikį, kad jūs gauti kasdien nuo interneto aplinkoje per savo kelis įrenginius suma?

Mes nuolat informuoti, siekti, dalis, susiję, sąveikauja, analizuoti, išmesti, ..., numatytą internete informaciją. Taip svarbu yra informacijos patikimumas, pavyzdžiui, kaip ji pateikta ir prisitaiko prie kiekvienam prietaisui.

Rinkoje yra labai svarbu turėti specialistų, galinčių suvokti nuolatinį transformaciją aplinkai, suprasti vartotoją siųsti jums informaciją ir pranešimą.

Į Web dizainas ir programavimas Multidevice Meistras apima visus aspektus, būtina studentui įgyti įgūdžių ir žinių, kad galėtų vykdyti, valdyti, kurti ir įgyvendinti projektus, paslaugas ir taikomąsias interneto programas.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Programa suteikia žinių suprasti ir atkreipti dėmesį į poreikius, technologijas ir galimybes kiekvienam projektui. ... [+]

Ar kada galvojote apie regėjimo poveikį, kad jūs gauti kasdien nuo interneto aplinkoje per savo kelis įrenginius suma?

Mes nuolat informuoti, siekti, dalis, susiję, sąveikauja, analizuoti, išmesti, ..., numatytą internete informaciją. Taigi svarbu yra informacijos patikimumo, pavyzdžiui, kaip ji pateikta ir prisitaiko prie kiekvieno iš įrenginių.

Rinkoje yra labai svarbu turėti specialistų, galinčių suvokti nuolatinį transformaciją aplinkai, suprasti vartotoją siųsti jums informaciją ir pranešimą.

Per Žinoma, studentai galės geriau suprasti ir atkreipti dėmesį į poreikius, technologijų ir realias galimybes kiekvienam klientui ar projektui suteikti veiksmingą atsaką į jo tikslus, kaip gerai, kaip galėtų pasiūlyti grafikos kūrybinės įnašai tai unikalus ir novatoriškas kūrinys.... [-]

Ispanija Barselona
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Flexible Learning with Falmouth University

Fotografijos magistras yra sukurtas tam, kad suteiktų jums žinių, supratimo ir įgūdžių, kad galėtumėte visapusiškai įsitraukti į technologinę ir socialinę žiniasklaidos r ... [+]

Internetinis kursas su pasirenkamais "akis į akį" seminarais.

Ankstyvo paukščio nuolaida iki 1000 svarų.

Apžvalga

Fotografijos magistras yra sukurtas tam, kad suteiktų jums žinių, supratimo ir įgūdžių, kad galėtumėte visapusiškai įsitraukti į technologinę ir socialinę žiniasklaidos raidą ir siekti sėkmės konkurencinėje ir sudėtingoje kūrybinėje pramonėje.

Per visą kursą jums bus paskatinta atrasti savo individualų specialybę ir realizuoti savo idėjų ir praktikos potencialą. Tai leis jums atlikti reikšmingus įnašus įvairiose profesinėse srityse.

Suderinus talentingus tarptautinius praktikus, kurie siekia sėkmės, inovacijų ir vadovavimo, kursas leidžia dinamiškai apibūdinti skirtingų sričių metodus ir kritiškai išvystyti perspektyvas.... [-]

Jungtinė Karalystė Saint Ives
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba