Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinių Magistrai apie Mada

Studentams, kurie nori įgyti ekspertų žinias pasirinktoje dalykinėje srityje, magistro laipsnį gali pasiūlyti reikalingą vienerių iki dvejų metų nuodugniu tyrimu. Dauguma programų reikalauti, kad studentai turi bakalauro laipsnį, prieš įtraukiant.

Kas yra internetinė magistro mada? Mada magistro laipsnį programa gali padėti studentams tobulinti savo kūrybinius įgūdžius, o taip pat suteikiant jiems galimybę įgyti įgūdžių bendradarbiaujant, projektų valdymo, ryšių ir organizacijos. Dauguma programų leidžia studentams išmokti apie pramonės, įskaitant jo etinių, ekonominių, kultūrinių ir socialinių aspektų. Programos taip pat paprastai apima tinklų ir mada susijusius įgūdžius, pavyzdžiui, dizaino ar fotografijos. Akivaizdu, kad programa apima praktinį elementą, pavyzdžiui, portfelio kūrimą arba išsamų mokslinių tyrimų projektą apie konkrečią mados tema.

Studentai, kurie imasi programą mados galės įgyti žinių apie pramonę, kuri leidžia jiems pasiruošti įvairių karjeros per lauką. Studentas taip pat gali užmegzti kontaktus, kurie leidžia jį arba ją rasti darbą po baigimo.

Tikslios sąnaudos gali labai skirtis. Programos skiriasi kiekvienai mokyklai, todėl sunku pateikti tikslią finansinę sąmatą. A studento mokyklos pasirinkimo yra geriausia vieta gauti tikslią sąmatą išlaidų.

Baigęs magistro studijų programą mados, absolventai gali būti pasirengę dirbti daugelyje skirtingų sričių mados, įskaitant projektavimo ir valdymo. Asmenys gali būti pasirengę dirbti mados pirkėjų, stilistai ar fotografų. Jie taip pat gali pasirinkti dirbti viešųjų ryšių arba pradėti savo mados susijusių verslo. Kitos karjeros galimybės apima mados prekybos tinklams, Mada žurnalistas ir gamybos vadybininkas.

Jei norite dirbti greitas, aukšto lygio mados industrijoje, tada jūs galbūt norėsite apsvarstyti uždirbti magistro laipsnį mados. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mada

Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Sužinokite, kaip paleisti mados projektą ir atrasti verslo pusė pramonėje. ... [+]

Kas atsitinka, kai turiu projekto, pagal gamintoją, labai aiškiai visatos ir pasaulio dominavimą verslą, bet neturite pakankamai informacijos apie mados sektoriuje ir viskas aplink jus? arba, kas atsitinka, kai aš mokiausi mados, aš žinau, gamybos procesus, bet aš pasenusi naujose pramonės procesų tiek dizaino ir mados stilius? Kaip turėčiau elgtis, jei galite aktyvuoti esamą prekės ženklą, ar atidaryti naują verslo liniją per prekės ženklo, kad jau veikia, bet jums reikia pasiekti platesnę auditoriją?

Ši magistro laipsnį siekiama sujungti šiuolaikinį būdą teorinis ir praktinis rankų darbo specialistų reaguoti į tuos, kurie su viena koja į mados industrijoje arba reikia užbaigti arba atnaujinti savo žinias. Šie specialistai dalinsis su mūsų studentais visą savo know-how viskas aplink mados iš orientuota į prizmę 360 (Fashion kultūros, mados Bendravimas, dizaino vadybos ir tt), siekiant optimizuoti veiklą ir pasiekti naudos pradedant projektus ( Mada Start-up) arba projektai, reikia renovuoti, vadybos ir mados dizaino magistro tikslas iš kūrybiškumo, kaip atspirties taškas bet mados projektą, išsamiai pačiu metu kiekvieną iš įvairių specialistų vaidmenis dalyvaujančių grandinėje, suprasti per mados industrijoje daugiadisplinininį, ir gali kurti ir valdyti tinkamą įrangą į mūsų projektą.... [-]

Ispanija Barselona
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba