Filter
Magistras
Tempas: Visi

Rasti internetinius Magistro laipsniai, Leidybos studijos

Pabaigę bakalauro studijas vis daugiau viso pasaulio studentų planuoja stoti į antrosios pakopos magistro akademines programas. Būtent magistro studijos studentams suteikia tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra toks reikalingas norint tęsti akademinę karjerą ir stoti į tolimesnes doktorantūros studijas ar ieškant norimo darbo.

Internetinės studijos Magistrai iš Leidybos studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Leidybos studijos

Instituto Universitario de Posgrado (IUP)

Redaguoti magistro laipsnis - magistras versijos tikroviškai atkuria procesas redakcinė. Ispanija yra ketvirtas pagal dydį leidėjas pasaulyje, metinės produkcijos apimtis ... [+]

Meistras leidyba

Meistras Edition tikroviškai atkuria procesas redakcinė

&nbsp

Ispanija yra ketvirtas pagal dydį leidėjas pasaulyje, metinės produkcijos apimtis daugiau nei 60.000 pavadinimų. Yra apklaustųjų daugiau nei 3000 leidėjų. Nepaisant šio kultūros pramonės svorio ir jo didžiulį potencialą, mokymo šiol buvo savamokslis, įgytą profesinę veiklą.

&nbsp

Mūsų verslo mokykla siūlo leidybos internete su labai praktiška programa, pagrįsta magistro mokymo Santillana ir pažymėjo magistrantūros:

&nbsp

Svarstomos geriausia programa iš raidžių skyriuje taip išrikiuoja pasaulyje. Turėti didžiausią prestižą ir pripažinimą leidybos sektoriuje. Būti geriausias būdas prieiti prie leidybos pramonė. Turėti naujausią turinį, kuris buvo sukurtas viršų specialistai iš pirmaujančių įmonių sektoriuje ir prestižą. Suteikti studentams galimybę plėtoti projektą visiškai nuo įmonės registracijos iki galutinio katalogas kūrimas ir pajamų ataskaitoje. Darant prielaidą, kad tikra profesine patirtimi leidybos pramonei, nes knyga, kuri paskelbta per kapitonas leidimas yra geriausias laišką studentas. Ar tarp jos absolventai su daugiau nei 500 leidybos specialistams, kurie buvo apmokyti aštuoni kvietimai, kai kurie iš jų įkūrė sėkmingai leidėjai. ... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Ištęstinės
17 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba