Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 3 Internetinės Magistro laipsniai ir Kompiuterinis menas

Magistrantūros studijų programa išplečia savo bakalauro studijas pasirinktoje srityje, siekiant parengti ekspertų kvalifikaciją stipresnes karjeros galimybes. Kursai baigiasi maždaug dvejus metus ir apima medžiagą, kuri yra išsamesnė nei bakalauro arba asocijuota programa.

Kas yra kompiuterių meno magistras? Ši programa, dažnai vadinama meno magistratu ar galbūt mokslo magistro, apima kompiuterių technologijų integravimą į tradicinį meną, taip pat naujas internetines ir skaitmenines žiniasklaidos formas. Studentai dalyvauja meno istorijoje ir teoretikoje kartu su technine mokyme, projektavimo tyrimais, autorių teisėmis ir etika. Specializuoti takeliai gali būti animacija ir iliustracija, grafinis ir web dizainas, spausdinimas, interaktyvus turinys ir daugialypė terpė.

Vadovavimas kompiuterių meno magistrui leidžia studentams kurti tiek techninius, tiek universaliuosius karjeros įgūdžius. Bendravimas yra labai svarbus tiek kolegoms, tiek klientams, o studentai mokosi laiko valdymo ir kaip aiškinti ir įgyvendinti kliento poreikius. Be to, kompetencija dirbant su grupiniais projektais puikiai tinka bet kurioje karjeroje.

Tikimasi, kad magistrantūros programos išlaidos bus susijusios su kursų kursų mokymu ir bet kokiais reikalingais vadovėliais, įrankiais ar medžiagomis. Kompiuterių meno magistras studentams greičiausiai reikės įsigyti savo programinę įrangą. Dėl konkrečios informacijos kreipkitės į priėmimus ar instruktorius.

Kompiuterių meno pramonė apima platų galimų karjeros ir paslaugų pasirinkimą, o šios magistro programos absolventai gali įgyti daugiau galimybių bet kuriai iš jų. Animatoriai ir iliustratoriai, dirbantys su 2D ar 3D meno programomis, gali prisijungti prie filmų ar žaidimų studijų arba imtis laisvai samdomų darbų. Grafikos dizaineriai gali dirbti su klientais kuriant vizualų prekės ženklą svetainėms ar reklamai, o besikeičiantis interneto veidas reiškia, kad daugialypės terpės menininkai taip pat gali dalyvauti interneto dizaino veikloje.

Kompiuterių meno magistras gali būti priimamas vienoje iš daugelio technologijų ar dailės mokyklų. Priklausomai nuo to, ar yra dėmesio, internetinis mokymasis taip pat gali būti įmanomas, jei nėra specializuotos įrangos. Išsamesnės informacijos ieškokite savo programoje žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Kompiuterinis menas

Instituto Artes Visuales

Mokymo planas yra skirtas šio žinias internetu vertimu. Remiantis darbą dėl projektų, remiantis interneto standartų realizavimo. Studentas žino pagrindinius interneto diz ... [+]

Magistro laipsnis Web pati Design UCAM yra atskiras pavadinimas katalikiškojo universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) skirta visiems tiems, kurie nori uždirbti aukštasis skaitmeninės komunikacijos srityje.

Mokymo planas yra skirtas šio žinias internetu vertimu. Remiantis darbą dėl projektų, remiantis interneto standartų realizavimo. Studentas žino pagrindinius interneto dizaino kalbos kaip HTML ir CSS, UI-UX, interaktyvaus dizaino pagrindų arba WordPress.

Studentas turi prieigą prie interneto prieglobos jūsų bandymus su FTP prieiga, MySQL duomenų baze, WordPress ir techninę paramą.

Pasirinktinai studentui gali gauti kaip akademinės medžiagos ir jo mokymo Creative Cloud trukmę.... [-]

Ispanija Spain Online
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Domina bet kokiomis priemonėmis taip, kad informacija pasiektų vartotojo optimaliai pritaikyti prie kiekvieno iš įrenginių. ... [+]

Ar kada galvojote apie regėjimo poveikį, kad jūs gauti kasdien nuo interneto aplinkoje per savo kelis įrenginius suma?

Mes nuolat informuoti, siekti, dalis, susiję, sąveikauja, analizuoti, išmesti, ..., numatytą internete informaciją. Taip svarbu yra informacijos patikimumas, pavyzdžiui, kaip ji pateikta ir prisitaiko prie kiekvienam prietaisui.

Rinkoje yra labai svarbu turėti specialistų, galinčių suvokti nuolatinį transformaciją aplinkai, suprasti vartotoją siųsti jums informaciją ir pranešimą.

Į Web dizainas ir programavimas Multidevice Meistras apima visus aspektus, būtina studentui įgyti įgūdžių ir žinių, kad galėtų vykdyti, valdyti, kurti ir įgyvendinti projektus, paslaugas ir taikomąsias interneto programas.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Programa suteikia žinių suprasti ir atkreipti dėmesį į poreikius, technologijas ir galimybes kiekvienam projektui. ... [+]

Ar kada galvojote apie regėjimo poveikį, kad jūs gauti kasdien nuo interneto aplinkoje per savo kelis įrenginius suma?

Mes nuolat informuoti, siekti, dalis, susiję, sąveikauja, analizuoti, išmesti, ..., numatytą internete informaciją. Taigi svarbu yra informacijos patikimumo, pavyzdžiui, kaip ji pateikta ir prisitaiko prie kiekvieno iš įrenginių.

Rinkoje yra labai svarbu turėti specialistų, galinčių suvokti nuolatinį transformaciją aplinkai, suprasti vartotoją siųsti jums informaciją ir pranešimą.

Per Žinoma, studentai galės geriau suprasti ir atkreipti dėmesį į poreikius, technologijų ir realias galimybes kiekvienam klientui ar projektui suteikti veiksmingą atsaką į jo tikslus, kaip gerai, kaip galėtų pasiūlyti grafikos kūrybinės įnašai tai unikalus ir novatoriškas kūrinys.... [-]

Ispanija Barcelona
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba