Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 5 Internetinės studijos Magistro programos ir Išmaniojo verslo studijos

Pasibaigus bakalauro laipsniui, magistro laipsnis suteikia studentams pažangius įgūdžius per vieną ar dvejus metus visą studijas. Priklausomai nuo programos, studentai paprastai baigia disertaciją arba stažuotę studijų metu, įgydami vertingą pramonės patirtį kartu su savo išsilavinimu.

Kas yra verslo intelekto magistras? Paprastai tokia programa patenkina išbandytą ir tikrą verslo kryptį ir sujungia ją su šiuolaikine analize, kad įmonės galėtų daugiau daryti. Laipsniai šioje srityje gali išmokti dirbti ir tvarkyti didelius duomenis per verslo objektyvą, sklandžiai apibrėždami sėkmės kelią, naudodami kompiuterių mokslą, ekonomiką ir rinkodarą savo moderniausiomis formomis. Pirmiausia mokiniai mokosi dirbti su kompleksiniais duomenų rinkiniais ir tobulinti savo įgūdžius, pateikiant duomenis prasmingais būdais skirtinguose kontekstuose, išardydami didelius duomenų numerius ir išversdami juos į vykdomą verslo strategiją.

Verslo žvalgybos tyrimai teikia daugybę tinkamų įgūdžių, tokių kaip gebėjimas kasti ir naudoti didžiulius duomenis, patobulintas mokymasis pagal naujausias verslo tendencijas ir gebėjimas perteikti labai sudėtingą daugialypį ir supaprastintą režimą. Šie įgūdžiai yra ne tik reikalingi šioje srityje, bet ir gali padėti studentams visais jų kasdienio gyvenimo aspektais.

Programos vieta ir trukmė yra tik du iš daugelio veiksnių, galinčių pakeisti magistro programos kainą. Būsimieji studentai turėtų konsultuotis su norimais mokyklos akademiniais patarėjais ir finansų planavimo tarnybomis, kad užtikrintų, jog programa atitiktų studento biudžetą.

Verslo žvalgybos meistras gali atverti daug duris verslo ir duomenų mokslų srityje. Šių programų studentai gali tapti statistikais, sprendimų architektais, duomenų valdytojais, duomenų bazių valdytojais ir verslo konsultantais, be kitų dalykų. Rinkodaros srityje yra daug galimybių, kai šio laipsnio didelis dėmesys dideliam duomenų valdymui gali paskatinti kampanijas ir tobulinti prekės ženklo strategiją.

Sustabdykite varžybas ir gaukite vertingos informacijos iš verslo intelekto magistro. Norėdami rasti savo idealų kelią, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Išmaniojo verslo studijos

UADIN Business School

Pasaulyje pripažintas SAP sertifikatas patikrina įgūdžius ir žinias. Šiuo metu SAP sertifikuoti profiliai yra labiausiai reikalingi ir geriausiai apmokami rinkoje. Trečią ... [+]

Pirmasis pasaulyje protingas debesų ERP rinkinys

Tai nėra alternatyva, SAP yra implantuota visame pasaulyje didelėse įmonėse , tačiau iš tikrųjų nėra didelės nacionalinės ar tarptautinės įmonės, kuri nenaudoja šio produkto.

Iš UADIN Business School pasirenkame kiekvieno leidimo dalyvius, leidimus tik konkrečiam studentų skaičiui. Išskirtinis mokymo modelis garantuoja sėkmę. Padidėjęs SAP panaudojimas įmonėse tapo eksponentinis, nes praeina metai. Įmonės reikalauja profesionalių sertifikatų turinčių specialistų, kurie žino ir žino, kaip valdyti SAP efektyviai valdant pirkimus ir logistiką. Konkurencinio pranašumo įgijimas yra kapitalas.

Pasaulyje pripažintas SAP sertifikatas patikrina įgūdžius ir žinias. Šiuo metu SAP sertifikuoti profiliai yra labiausiai reikalingi ir geriausiai apmokami rinkoje. Trečiąją pozicijų reitingų pozicijas, kurias labiausiai reikalauja įmonės, užima SAP specialistas.... [-]

Ispanija Ispanija internete
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Oficialus "Intelligence" magistro laipsnis yra oficialus "Pegasus" universiteto Italijos II livello laipsnis (antrasis lygmuo), kuris suteikia galimybę susipažinti su dak ... [+]

pristatymas

Oficialus "Intelligence" magistro laipsnis yra oficialus "Pegasus" universiteto Italijos II livello laipsnis (antrasis lygmuo), kuris suteikia galimybę susipažinti su daktaro laipsniu dėl jo adaptacijos ir priėmimo į Bolonijos planą ir Europos aukštojo mokslo erdvę (EHEA). Su šiuo magistro laipsniu, studentas gali pasirinkti paminėti ekonominės žvalgybos ar saugumo ir gynybos, priklausomai nuo pasirinktų dalykų, kuriuos jis pasirenka.

Nors būtinybė žinoti yra įgimta žmogaus charakteristika, taip pat poreikis numatyti įvykius, chaosas, atsiradęs dėl sudėtingos realybės, kurioje mes einame, reikalauja nuolatinių pastangų, paprastai nepastebimų, kad tokius sudėtingumas, aprūpinimas priemonėmis, leidžiančiomis esamą informaciją dekoduoti. Šis oficialus magistro žvalgybos lygis leidžia mums suprasti, kad žmogus susiduria su tikruoju pasauliu ir informacija, kurią jis turi per smegenų procesus, kurie galiausiai gali paversti viešąsias ar privačias žinias į žinias.... [-]

Ispanija Madridas Zamora
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Didžiųjų duomenų ir verslo intelekto magistro laipsnis leis jums įgyti išsamių žinių apie didžiųjų duomenų technologijas ir jų taikymą verslo pasaulyje, ypatingą dėmesį s ... [+]

Didžiųjų duomenų ir verslo intelekto magistro laipsnis leis jums įgyti išsamių žinių apie didžiųjų duomenų technologijas ir jų taikymą verslo pasaulyje, ypatingą dėmesį skiriant verslo analizės srities analitinėms priemonėms. Visa tai įvertinęs, šio magistro pabaigoje studentas bus pasirengęs pretenduoti į aukštesnio lygio vadovo pareigas, sugebėdamas valdyti ir analizuoti didelius duomenų kiekius, kad vadovautųsi įmonių ar organizacijų sprendimais siekiant tikslų pakeltas.

Be to, joje integruoti labai specializuoti mokymai pagal naujas strateginio valdymo, personalo valdymo ir žinių pagrindinėse verslo srityse, tokiose kaip rinkodara, finansai, operacijos, prekyba ir pardavimai, paradigmas, kad studentas šias žinias integruotų į procesus gydymo ir duomenų tvarkymo. Studentai, įgiję šį dvigubą laipsnį, turės geresnes darbo galimybes.... [-]

Ispanija Barselona
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Didžiųjų duomenų ir verslo žvalgybos magistras leis jums gauti išsamių žinių apie „Big Data“ technologijas ir jų taikymą verslo pasaulyje, ypatingą dėmesį skiriant „Analy ... [+]

Didžiųjų duomenų ir verslo žvalgybos magistras leis jums gauti išsamių žinių apie „Big Data“ technologijas ir jų taikymą verslo pasaulyje, ypatingą dėmesį skiriant „Analytics“ verslo srities analizės priemonėms. Visa tai, kurso pabaigoje, studentas bus pasirengęs valdyti ir interpretuoti didelius duomenų kiekius.

Be to, jis integruoja labai specializuotą mokymą naujose strateginės valdymo ir personalo valdymo paradigmose, kad studentas galėtų integruoti šias žinias į duomenų apdorojimo ir valdymo procesus.

Studijuodami ISEB, gausite ekspertų ir dėstytojų patarimus, kurie kartu su tyrimo metodika užtikrins jūsų profesinę sėkmę.

Kas tai yra?... [-]
Ispanija Barselona
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
OBS Business School

Į Business Intelligence OBS Meistras siūlo unikalią ir griežtą požiūrį į savo verslo išsilavinimą. Per technologijų ir ypatingą dėmesį skiriant analitinių įgūdžių ugdymo ... [+]

Master Business Intelligence

Verslo žvalgybos ir verslo analitikai vaidina vis svarbesnį vaidmenį dabartinėje įmonėje. Konkurencinė žvalgyba vairuoti strateginius verslo sprendimus, nepriklausomai nuo jų dydžio ir sektorių plėtoti savo veiklą. BI ekspertai atsakingi už ieškant vertę visais surinktais duomenimis bendrovė ir teikti suspaudimo taikymą. Verslo žvalgybos padeda rinkti informaciją, ją analizuoti ir, svarbiausia, kad strategines rekomendacijas, kurios gali suteikti konkurencinį pranašumą bendrovei.

Į Business Intelligence OBS Meistras siūlo unikalią ir griežtą požiūrį į savo verslo išsilavinimą. Per technologijų ir ypatingą dėmesį skiriant analitinių įgūdžių ugdymo integracijos programa suteikia jums su pagrindu ekstraktas ir efektyviai įvertinti duomenis, reikalingus sprendimus. Ši patirtis leis jums atskirti verslo žvalgybos srityje, plėtoti kritinių įgūdžių iš verslo perspektyvos srityje.... [-]

Ispanija Barselona Madridas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba