Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinių magistro studijos - Gyvenimiški įgūdžiai

Studentai, kurie domisi magistro studijomis, turi ypatingai didelį akademinių specialybių ir programų pasirinkimą. Viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos bakalauro laipsnį jau įgijusiems studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių specialybių magistro studijų programų. Stojimo į įvairias programas reikalavimai, studijų trukmė, tipai, kainos ir kiti panašūs dalykai labai priklauso nuo konkrečios studijų programos, pasirinktos aukštosios mokyklos, o taip pat ir šalies, kurioje studentas nusprendė įgyti aukštąjį mokslą.

Panašiai profesionalai ir mokiniai tikriausiai naudos susitelkti į sritis, kurios padeda nustatyti savigarbą ir pasitikėjimą. Gyvenimo įgūdžiai gali mokytis įvairiausių talentų, kad padėtų asmenims įgyti įgūdžių, kurie galėtų būti naudingi jų kasdieniam gyvenimui, įskaitant bendravimą ir laiko valdymą.

internetiniai Magistro studijos apie Gyvenimiški įgūdžiai

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gyvenimiški įgūdžiai

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Šis magistras gali įgyti pasaulinę ir integruotą mokymo srities viziją, daugiausia dėmesio skiriant novatoriškiausių švietimo technologijų priemonių tyrimui. Tai leis jum ... [+]

internetinės magistro studijos apie Gyvenimiški įgūdžiai.

Šis magistras gali įgyti pasaulinę ir integruotą mokymo srities viziją, daugiausia dėmesio skiriant novatoriškiausių švietimo technologijų priemonių tyrimui. Tai leis jums gauti reikiamus skaitmeninius įgūdžius, kad galėtumėte suteikti tinkamą mokymą skaitmeniniam amžiui.

Dvivietis laipsnis - „Europidé de Monterrey“ universitetas

Dėl Europos magistrantūros instituto ir Europos Monterėjaus universiteto sutikimo šis magistras tiekiamas dvigubais laipsniais tiek prestižinėse Ispanijos institucijose, tiek tarptautiniu mastu.

Kodėl verta rinktis šį Mokytoją?

IEP magistro laipsnis švietimo ir skaitmeninio švietimo srityje leidžia IEP įgyti pasaulinę ir integruotą mokymo srities viziją, daugiausia dėmesio skiriant novatoriškiausių švietimo technologijų priemonių tyrimui.... [-]

Ispanija Madrid Spain Online
Registracija galima
Ispanų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba