close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti Internetiniai Magistro programos apie Gamyba apie Šiaurės Amerikoje apie 2021

Magistro studijų programos - tai gana specializuotos studijos, kurias paprastai pasirenka bakalauro laipsnį jau įgiję specialistai, kurie siekia įgyti antrosios pakopos aukštąjį išsilavinimą ir taip įgyti tvirtesnį juos dominančios srities žinių pagrindą. Gamyba susijęs kūrimą ir gamybą prekes mechanizmus, priemones ir technologijas, taip pat žmogaus rankų darbas ir gamyba.… Skaityti daugiau

Magistro studijų programos - tai gana specializuotos studijos, kurias paprastai pasirenka bakalauro laipsnį jau įgiję specialistai, kurie siekia įgyti antrosios pakopos aukštąjį išsilavinimą ir taip įgyti tvirtesnį juos dominančios srities žinių pagrindą.

Gamyba susijęs kūrimą ir gamybą prekes mechanizmus, priemones ir technologijas, taip pat žmogaus rankų darbas ir gamyba. Labiausiai gamyba yra padaryta dėl didelio masto, tai reiškia, yra keletas daiktų, yra apdorojami ir pagamintas per trumpą laiką.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Jau šiandien pradėkite savo geriausią Internetiniai Magistrai, Gamyba, Šiaurės Amerikoje, 2021

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
edX
Kembridžas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Sužinokite apie gamybos principus: proceso kontrolę, gamybos srautą, tiekimo grandinę ir pagrindinį finansavimą iš pasaulio # 1 reitinguojamų mechanikos katedros.

Sužinokite apie gamybos principus: proceso kontrolę, gamybos srautą, tiekimo grandinę ir pagrindinį finansavimą iš pasaulio # 1 reitinguojamų mechanikos katedros. -
Magistras
Dieninės
Dalinės
64 savaitės
Anglų
Internetinės