Filter
Magistras
Portugalija Tempas: Visi

Peržiūrėti visus internetinės studijų programos Magistro programas, Ekonomika, Portugalijoje, 2020

Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių akademinių sričių magistro studijų programų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos specialybės, aukštosios mokyklos, o taip pat ir šalies, kurioje jie nori mokytis, šio tipo studijų programos paprastai gali būti pabaigiamos per trejus ar ketverius akademinius metus.

Ekonomikos mokslas yra ypatingai naudingas šiandienos visuomenėje, todėl gerų ekonomikos specialistų paklausa nuolat auga kone visose pasaulio šalyse. Ekonomikos principai gali būti pritaikomi visose industrijose ir darbo srityse, tad šias studijas baigę specialistai gali dirbti sveikatos priežiūros įstaigose, vyriausybinėse institucijose, bankuose, versle, politikoje ar netgi religinėse bendruomenėse. Kadangi visų tipų organizacijos, institucijos bei įstaigos turi tvarkyti savo finansus ir fiksuoti ekonominę veiklą, būtent ekonomikos principus išmanantys žmonės yra ypatingai paklausūs įvairiose industrijose.

Portugalija yra viena iš šilčiausių Europos šalių. Universiteto programos yra labai prieinamos. Tiesą sakant Portugalija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidų studentams. Mėgaukitės Didžiosios paplūdimiai Algarvės ar senus sparnus istoriją sostinėje Lisabonoje.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Internetinės geriausių magistro studijas ir Ekonomika ir Portugalijoje ir 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomika, Portugalija

IMF Business School Portugal

TVF verslo mokykla partnerystės ir bendradarbiavimo su šalavijas, lyderis Įmonių valdymo programinė įranga, siūlo studentams nieko nekainuos, švietimo licencijas. ... [+]

Ši magistro suteikia jums galimybę:

Žinoti kaip analizuoti bendrovę per savo finansinėse ataskaitose; Žinant finansinės informacijos sistemas; Tvarkyti analitinių ataskaitų priėmimo geriausius sprendimus įmonei įrankiai; tinkamai įsisavinti metodiką analizuojant visus investicijų rūšių ir priimti geresnius sprendimus; Išanalizuoti pagrindinius naujovės bendraisiais apskaitos planas: nuosavo kapitalo pokyčių ir pinigų srautų; Naudojant valdymo kontrolę, kaip pagalbos verslo valdymo; Suteikti žinių ir įgūdžių, reikalingų valdyti žmogiškuosius išteklius ir būsimos plėtros organizacija; Siekiant veiksmingai valdyti procesą informaciją ir atoveiksmio, skatinimui; Žinant skirtingas sistemas, palyginti su klientu, taip pat jo taikymo dabartinius modelius. ... [-]
Portugalija Portugalija internete
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
720 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba