Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 Internetinės studijos Magistro programos. Biotechnologija

Magistro laipsnis gaunamas baigus bakalauro studijų programą. Dalyviai sutelkti dėmesį į konkrečią temą. Kai baigus studijas, absolventai paprastai siekia aukštos kvalifikacijos darbo arba doktorantų.

Kas yra biotechnologijos magistras? Biotechnologijų studijų programa apima verslo vadybą, mokslinius tyrimus ir plėtrą bei etiką. Dalyviai išmoko taikyti biologinius procesus kuriant įrankius ir produktus, kurie padeda pagerinti žmonių gyvenimą visame pasaulyje. Daugeliu atvejų kursai, kuriuos gali atlikti studentas, yra biochemija, molekulinė biologija, bioinformatika ir bioinžinerija. Studentai gali studijuoti temas nuo genetiškai modifikuotų maisto produktų iki genų terapijos. Mokymosi aplinka gali apimti paskaitas, keliones lauke, laboratorinius tyrimus, vadovėlius, pažangiausius tyrimo metodus ir stažuotes.

Problemų sprendimas, konfliktų sprendimas ir bendravimo įgūdžiai, kuriuos plėtoja biotechnologijos absolventai, yra labai vertinami darbdavių. Įgūdžių rinkinys padeda šiems specialistams bendrauti su skirtingų sričių žmonėmis, todėl jiems suteikia konkurencinį pranašumą rinkoje.

Mokslo magistro laipsniui gauti skiriami institutai. Planuojantys studentai turi išnagrinėti kiekvieną programą prieš priimdami galutinį sprendimą.

Bibliotekų srityje dirbančių specialistų absolventams yra didelė paklausa. Su magistro laipsniu studentai gali rasti darbą aplinkosaugos, infekcinių ligų, teismo medicinos ir farmacijos biomedicininių tyrimų srityje. Žemės ūkio ir medicinos sritys yra populiarus pasirinkimas asmenims, kurie specializuojasi tyrimų ir plėtros. Studijų programa rengia žmones įvairioms pareigoms, kurios gali būti kokybės kontrolės analitikas, biomedicinos inžinierius, biofizikas, biochemikas, genetikas ir vyresnysis mokslinis bendradarbis. Užimtumas teikiamas ne pelno siekiančiose, komercinėse, valstybinėse ir švietimo srityse, o nuolatinis technologijų ir mokslo augimas ir konvergencija prisideda prie teigiamos darbo perspektyvos, kuri gali tęstis ir ateityje.

Online klasės leidžia baigti studijas pagal savo tvarkaraštį. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Biotechnologija

edX

Pasaulis pereina nuo iškastinių išteklių naudojimo prie tvarių biologinių. Kad biologiniai ištekliai būtų tikrai tvarūs, jie taip pat turi būti ekonomiškai gyvybingi. Kad ... [+]

Padėkite pereiti nuo iškastinių šaltinių prie atsinaujinančiųjų energijos šaltinių ir sukonstruoti biologinę ateitį. Pagal # 1 žemės ūkio mokslų universitetą.

Pasaulis pereina nuo iškastinių išteklių naudojimo prie tvarių biologinių. Kad biologiniai ištekliai būtų tikrai tvarūs, jie taip pat turi būti ekonomiškai gyvybingi. Kad įmonės būtų sėkmingos, jos turi sugebėti naršyti iššūkius ir galimybes šioje dinamiškoje srityje. Ši „MicroMasters“ programa skirta tiems, kurie šiuo metu dirba energetikos, chemijos ir biotechnologijų pramonėje ir siekia pereiti prie tvaresnės praktikos. Jame daugiausia dėmesio bus skiriama cheminių ir biotechnologinių metodų naudojimui gaminant energijos nešiklius, polimerus, cheminius statybinius blokus ir medžiagas iš atsinaujinančių išteklių ir atliekų srautų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
24 - 40 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

"Johns Hopkins" biotechnologijų verslo ir verslumo programos magistras skirtas biotechnologijų specialistams, norintiems užbausti karjerą per laboratoriją esamo ... [+]

"Johns Hopkins" biotechnologijų verslo ir verslumo programos magistras skirtas biotechnologijų specialistams, norintiems užbausti karjerą per laboratoriją esamoje biotechnologijų organizacijoje arba tiems, kurie svajoja pradėti naują biotechnologijų įmonę.

Ši nauja jaudinanti programa susideda iš stipraus mokslo pagrindo su biotechnologijų įmonėmis ir verslumu, suteikiant unikalią mokslo vietą mokslininkams, siekiant geriau suprasti visą biotechnologijų įmonę ir pramonei būdingas problemas.

Mokymo programa suteiks jums tarpdisciplininį pagrindą sprendžiant įmonių ir reguliavimo problemas, su kuriomis susiduria organizacijos biotechnologijų srityje. Ši programa aprūpina mokslininkais įrankiais ir žiniomis, reikalingais komercializuoti savo produktų idėjas ir (arba) valdyti biotechnologijų organizaciją. Absolventai bus tinkami įvairių darbo vietų, ypač valdymo ir lyderio vaidmenų biotechnologijos srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba