Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 3 internetines magistro studijų programos - Aviacija

Studentai, kurie baigė bakalauro laipsnį ir yra suinteresuoti tolimesnio mokslus gali padaryti mokosi internetinė magistro studijų programą. Ši programa yra siūloma visiškai per interneto pagrindu ekvivalentas programų ir enrollees galite užpildyti visus reikalingus kursinių siekiant uždirbti laipsnį.

Kas yra internetinė magistro aviacijos? Internete magistras aviacija absolventas lygio programa, kuri yra skirta galąsti mokinių žinias principų ir praktikos, susijusios su plaukioja. Kai kurie kursai, kad greičiausiai bus įtrauktas į programos aviacijos įstatymų ir reglamentų, Advanced teorijos pigų skrydį, pagrindų varomąją jėgą, Išplėstinė Aviacinė mechanika, ir kosmoso Variklio kapitalinis remontas. Šios klasės taip pat gali būti sujungti su imituoti laboratorijose, kad studentai baigtas.

Ši programa gali būti naudinga studentams, kuriant savo žinias apie aviacijos ir įgūdžių šioje srityje.Studentams, kurie neplanuoja įvesti šį lauką, tačiau ji vis dar yra naudinga jo gebėjimas mokyti pagrindinius mechaninius įgūdžius.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kiek internete magistras aviacijos kainuos, Priėmimo įstaiga, kurioje jūs tikitės dalyvauti turės naujausia informacija ą.

Pelningiausi internetu Šeimininką aviacija yra puikus būdas siekti karjeros erdvėlaivių ir aviacijos sektoriuje. Jei jums gauti savo ia, galite siekti tapti pilotu ir dirbti didžiąją oro ar mažesnėms klientams. Be to, Jums gali svarstyti darbo, pavyzdžiui, oro uosto valdytojas, erdvėlaivių remonto technikas, skrydžio dispečeris, oro eismo kontrolierius ir lėktuvas priežiūros vadovu. Šios galimybės yra visi puikūs būdai taikyti aviacijos žinias sukurtas programoje.

Galite sužinoti daugiau apie interneto magistras aviacijos ir pamatyti, ar ji siūloma už savo mokyklą.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Aviacija

Singapore Aviation Academy

Į aviacijos kapitonas (MAV) yra pažangi profesionali programa, kuri suteikia jums galimybę įgyti įgūdžių ir kvalifikaciją, reikalingus žymiai pagerinti savo karjeros pers ... [+]

Meistras aviacijos nuotolinio mokymo (bendrai organizuojamas Massey universitetas, Naujoji Zelandija)

Programos apžvalga

Graduate Management Admission Test arba Meistras aviacijos (MAV) yra pažangi profesionali programa, kuri suteikia jums galimybę įgyti įgūdžių ir kvalifikaciją, reikalingus žymiai pagerinti savo karjeros perspektyvas tarptautiniu mastu konkurencingą aviacijos sektoriuje.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Mav yra dalys pagrįstas studijas, kurį sudaro dokumentų iš viso ne mažiau kaip 180 kreditų apimančius 1 dalies ir 2 dalies, kaip apibrėžta priedo prie kursų, įskaitant ir mažiausiai 60 kreditų 800-lygiu, pagal abiejų Mokslinių tyrimų kelias ar profesine praktika kelias.... [-]

Singapūras „Singapore Online“
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Delta State University, College of Business

Komercinės aviacijos programos magistras orientuota supratimą apie aviacijos koncepcijas ir operacijų. Aviacijos valdymo ir aviacijos mokymo programa orientuota į. ... [+]

Komercinės aviacijos magistras

&nbsp

Komercinės aviacijos programos magistras yra 30 valandų kredito valandos studijų programa akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos (SST) ir pasiūlė visiškai internete, kai kurie studentai negali aplankyti miesteliu iki baigimo ceremonijoje. Ši programa yra ypač populiarus su specialistais, jau įsisteigę aviacijos karjeros, nes jie gali užbaigti laipsnio reikalavimus dėl savo tvarkaraštį. Programos tikslas yra suteikti studentams orientuota supratimą apie aviacijos koncepcijas ir operacijų. Aviacijos valdymo ir aviacijos mokymo programa orientuota į.

&nbsp

&nbsp

Reikalinga kursai ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Klivlandas
Rugsėjis 2020
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Structuralia

Meistras siekia supažindinti studentą su jaudinančiu dronų pasauliu, jų pranašumais ir apribojimais bei padengs spragą tarp tvarkymo ir informacijos apie droną gavimo bei ... [+]

Apie šį kursą

Meistras siekia supažindinti studentą su jaudinančiu dronų pasauliu, jų pranašumais ir apribojimais bei padengs spragą tarp tvarkymo ir informacijos apie droną gavimo bei jo realių pritaikymų, mokant studentą sąvokų ir būdai, kaip apdoroti ir naudoti drono užfiksuotus duomenis.

Praktikos bus vykdomos naudojant „Opensource“ programinę įrangą, kuri leis realiomis sąlygomis atlikti skrydžio planavimą, gautų vaizdų ortokorekciją, augmenijos ir litologinių indeksų skaičiavimą iš spektrinių juostų, užfiksuotų NIR kameromis, integruoti informaciją iš kitų duomenų šaltinių apdorokite LiDAR duomenis ir gaukite MDE ir jo išvestinius produktus.... [-]

Ispanija Ispanija internete
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba