Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 internetinės Magistro programos. Aplinkos mokslų studijos

Leidžianti studentams sutelkti tyrimus konkrečioje srityje, magistro studijų programa siūlo galimybę specializuotis. Tai absolventas laipsnį variantas paprastai trunka nuo vienos iki dviejų metų, kad gautų.

Kas yra internete magistras aplinkos mokslų? Aplinkos mokslai laipsnis leidžia studentams studijuoti temas, kurios susijusios su mokslo ir sprendžiant aplinkos apsaugos problemas asortimentą. Studentai gali studijuoti įvairių sričių mokslo, pavyzdžiui, meteorologija, biologijos, fizikos, ekologijos, chemijos ir Oceanologii. Programos paprastai taip pat padeda studentams išmokti analizuoti ir spręsti įvairias aplinkosaugos problemas. Mokslinių tyrimų įgūdžių ir sprendimai taip pat dažnai taikoma tokioje programoje. Daugelis studijų kursai taip pat sutelkti dėmesį į politikos ir politikos pastangų mokyti studentus, kaip problemos gali būti sprendžiamos ne valdžios lygmenimis.

Privalumai baigia aplinkosaugos mokslo laipsnį yra, kad studentai galėtų geriau nustatyti aplinkosaugos problemas ir jų priežastis.Studentai taip pat gali būti suteikta galimybė įgyti išsilavinimą tam tikroje mokslo srityje siekti naują karjerą.

Išlaidos programos labai skiriasi, nes iš programos struktūros ir studijų išlaidoms iš mokyklos į mokyklą dispersijų. Geriausias įvertinimas išlaidų galima gauti mokyklos studentas pasirinko.

Baigęs aplinkos mokslų programa, studentas gali patekti į mokslo susijusių įvairiose srityse. Studentai gali dirbti kaip mokslininkas, atlikti tyrimą ar darant atradimus. Absolventai taip pat gali nuspręsti siekti karjeros, kuri gali apimti duomenis analitikas, aplinkos konsultanto, aplinkos mokslininkas, mokslinių tyrimų asistentas, techninis recenzentas ar mokslo direktorius. Kai absolventai gali norėti dirbti švietimo kaip programos koordinatorius ar profesorius.

Jei turite į aplinkos mokslų srityje interesų, tada jūs galbūt norėsite sužinoti daugiau apie aplinkosaugos mokslų magistras.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Aplinkos mokslų studijos

Open University Of Cyprus

Magistrantūros programa "Aplinkos valdymas ir apsauga", naudojant tarpdisciplininį požiūrį ir atvirojo bei nuotolinio mokymo metodiką, siekia prisidėti prie socialinės ir ... [+]

Dabar plačiai pripažįstama, kad žmonių sveikata ir gerovė priklauso nuo aplinkos kokybės, kuriam būdingas kasdienis antropogeninės kilmės slėgis. Tvarus gamtos išteklių valdymas, dezaktyvavimo technologijų plėtra, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas ir tinkamų metodikų kūrimas yra tik keli klausimai, reikalingi tinkamam aplinkos valdymui.

Magistrantūros programa "Aplinkos valdymas ir apsauga" , naudojant tarpdisciplininį požiūrį ir atvirojo bei nuotolinio mokymo metodiką, siekia prisidėti prie socialinės ir valstybinės aplinkos skatinimo ir perduoti savo studentams aukšto lygio žinių, reikalingų aplinkosaugos vadybai . Tikslas yra siekti tiek valdymo, tiek techninių sprendimų, taip pat apsaugoti aplinką nuo netinkamo elgesio.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMF Business School Portugal

Šis kursas leidžia studentams pasirengti įvertinti kylančias darbo veikla, pranešimų ir įrenginių per saugos, higienos, ergonomikos riziką ir taikyti Psychosociology. Pro ... [+]

Į integruoto valdymo prevencijos, kokybės ir aplinkos TVF verslo mokyklos magistrantūros yra vienas iš didžiausių nuorodomis Ispanijoje pagal kokybės vadybos, aplinkos ir profesinės sveikatos ir saugos (saugumo).

Šis kursas leidžia studentams pasirengti įvertinti kylančias darbo veikla, pranešimų ir įrenginių per saugos, higienos, ergonomikos riziką ir taikyti Psychosociology. Programa yra orientuota į mokymosi kriterijus prevencinių ir korekcinių priemonių įgyvendinimo įmonėje, siekiant sumažinti, pašalinti arba kontroliuoti nesėkmes gamyboje.

TVF norime prisijungti prie Master kokybės, aplinkos apsaugos ir PRL didelę patirtį specialistų kelerių metų profesionalaus gyvenimo prevencijos, kokybę ir aplinką.... [-]

Portugalija Portugalija internete
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
720 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba