Filter
Magistras
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 3 internetinės studijų programos magistro studijų programos - Žurnalistika

Magistro laipsnis gali būti geras pasirinkimas tiems, kurie nori išplėsti savo profesiją, plėtodama eksperto lygio žinias ir įgūdžius. Magistrantūros studijų programos dažniausiai reikalauja nuo vienerių iki trejų metų studijų ir gali būti visą arba ne visą darbo dieną.

Kas yra žurnalistikos magistras? Žurnalistikos sritis radikaliai pasikeitė, nes internetinių informacijos šaltinių augimas. Magistro studijų programa žurnalistikoje siūlo kursinius darbus, kurie padėtų studentams suvokti esminius šios srities pokyčius, pagrindinius šiandien veikiančius modelius ir svarbiausius klausimus, su kuriais susiduria tiek individualūs žurnalistai, tiek naujienų, pramogų ir žiniasklaidos organizacijos, galinčios juos samdyti.

Žurnalistikos programos gali padėti studentams plėtoti savo potencialą kaip rašytojai, žurnalistai ir mokslininkai. Studentai paprastai mokosi kurti istorijas, identifikuoti šaltinius ir pateikti savo darbą atitinkamuose leidiniuose. Jie taip pat gali išmokti laiko valdymo ir organizacinių įgūdžių, kad galėtų remti savo darbo verslą ir padėti jiems žvalgyti kelis projektus vienu metu.

Kiekvienas žurnalistikos magistro laipsnis šiek tiek skiria dėmesį ir struktūrą, o tai turi įtakos programos trukmei ir dalyvavimo išlaidoms. Visada protinga tiesiogiai bendrauti su programomis, kurios jus domina, norint gauti tikslią informaciją apie dalyvavimo išlaidas.

Išplėstinė internetinė žiniasklaida pakeitė šią sritį. Magistrantūros žurnalistikos absolventai vis dar gali ieškoti tradicinių vaidmenų žurnalistams, rašytojams, redaktoriams ir. Tačiau yra daug naujų būdų, kaip tyrinėti, rašyti ir pranešti apie naujienas ir informaciją. Žurnalistai gali rašyti internetinėms naujienų ir žiniasklaidos organizacijoms arba spausdintuvams ir internetiniams konglomeratams. Galimos karjeros pasirinkimo galimybės yra ir leidėjai, viešieji ryšiai, rinkodaros specialistai ir žiniasklaidos konsultantai. Be to, daugelis žurnalistų mano, kad uždirbant magistro laipsnį jie gali studijuoti kolegijos lygio raštu ir žurnalistikos kursus.

Magistro laipsnis žurnalistikos srityje gali padidinti patikimumą ir pagerinti jūsų profilį, daugelyje pasaulio šalių yra vietinių ir internetinių programų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Žurnalistika

Open University Of Cyprus

Kipro atvirojo universiteto komunikacijos magistrantūros studijų programa (PPC) ir naujoji Kipro atvirųjų universitetų žurnalistika reaguoja į būtinybę žinias ir veiksmin ... [+]

Strategija, komunikacijos taktika ir hiperkomunikaciniame pasaulyje.

Bendraukite, tinkle, skelbkite: tris veiksmus, kurie yra gyvybiškai svarbūs, pažanga ir sėkmė mūsų super komunikaciniame pasaulyje. Pasaulis, kuriame kiekvieno iš mūsų, ypač profesinėje srityje, vertę, įvaizdį ir padėtį lemia tai, kaip gerai ir efektyviai jis praktikuoja komunikacijos, tinklų kūrimo ir leidybos meną ir techniką, formuoja komunikacijos strategijas ir įgyvendina taktiką, judantis naujos ir nuolat besikeičiančios žiniasklaidos.

Kipro atvirojo universiteto komunikacijos ir naujosios žurnalistikos magistrantūros programa atsako į šį labai būtiną žinias ir veiksmingumą žiniasklaidoje bei strateginio ir taktinio bendravimo plėtojimui, derinant teorinį gylį su reikiamu praktiniu mokymu.... [-]

Kipras Cyprus Online
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Universitario de Posgrado (IUP)

Susidūrus su pakeitimais, kuris generuoja skaitmeninėje aplinkoje į struktūrą, gamybos ir valdymo informacija, Žurnalistika ir skaitmeninis lankosi magistro siūlo pasauli ... [+]

Magistro žurnalistikos ir skaitmeninio ryšio

Studentai bus dalis skaitmeninis laikraštis rengimas

&nbsp

Skaitmeninės medijos ir taikant naujas technologijas, tradicinėse žiniasklaidos specialistų paklausą būtinybę prisitaikyti prie naujų žiniasklaidos priemonių.

&nbsp

Susidūrus su pakeitimais, kuris generuoja skaitmeninėje aplinkoje į struktūrą, gamybos ir valdymo informacija, Žurnalistika ir skaitmeninis lankosi magistro siūlo pasaulio viziją ir gilinti praktikos naujas technologijas, jos taikymą ir jos nauda jie prisideda prie informacijos apdorojimas. Internetas atveria galimybes ir verslo specialistams diapazonas vis labiau reikalauja daugiau pajėgi išnaudoti visas naujosios vidutinės savo komunikacijos kanalus galimybes. ... [-]

Ispanija Madrid
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
10 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Flexible Learning with Falmouth University

Šis kursas yra skirtas išmokyti jus su rašymo įgūdžius, pramonės laimėjimus, profesinių įgūdžių ir patirties bendradarbiaujant darbo, kad ever- besikeičiančioje pramonės ... [+]

Internetinis kursas su pasirenkamais "akis į akį" seminarais.

Ankstyvo paukščio nuolaida iki 1000 svarų.

Apžvalga

Kursas skirtas suteikti jums rašymo ir profesinių įgūdžių, pramonės patirties ir patirties bendradarbiaujant, kad atitiktų nuolat besikeičiančios pramonės poreikius. Juo siekiama sukurti greitą mąstymą ir galimybę prisitaikyti absolventus, kurie išsiskiria iš minios, ir suprasti, ko reikia, kad dirbtų skirtingose ​​ekranų pramonės srityse.

Dėl lankstaus pobūdžio, žinoma, galite kurti savo portfelį įvairiose platformose arba sutelkti dėmesį į jus dominančius žanrus ir žiniasklaidos priemones. Kursas pristatomas naudojant gyvenimo aprašymus, nepriklausomus tyrimus ir bendradarbiavimo projektus.... [-]

Jungtinė Karalystė Saint Ives
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba