Filter
Magistras
Tempas: Visi

Palyginti Internetiniai magistro studijų programos, Žemės ūkio studijos

Studentai, kurie domisi magistro studijomis, turi ypatingai didelį akademinių specialybių ir programų pasirinkimą. Viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos bakalauro laipsnį jau įgijusiems studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių specialybių magistro studijų programų. Stojimo į įvairias programas reikalavimai, studijų trukmė, tipai, kainos ir kiti panašūs dalykai labai priklauso nuo konkrečios studijų programos, pasirinktos aukštosios mokyklos, o taip pat ir šalies, kurioje studentas nusprendė įgyti aukštąjį mokslą.

Agroverslo laipsnis yra orientuota į studentų mokymo verslo temomis, pavyzdžiui, rinkodaros, vadybos ir finansų, nes jie susiję su žemės ūkio pramonė. Šis laipsnis tipas gali leisti dėmesį įvairių sričių pramonėje, pavyzdžiui, platinimo ar ūkio valdymo.

internetinius Magistro laipsnis - Žemės ūkio studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žemės ūkio studijos

Kansas State University Global Campus

Agroverslo magistro (MAB) magistro studijų programa orientuota į maisto, gyvūnų sveikatos ir žemės ūkio verslo vadybą. Tai ne verslo žemės ūkio magistras, o ne žemės ūkio ... [+]

Apžvalga

Agroverslo magistro (MAB) magistro studijų programa orientuota į maisto, gyvūnų sveikatos ir žemės ūkio verslo vadybą. Ne Agronomijos MBA, o ne žemės ūkio ekonomikos MS, šis profesinis laipsnis orientuotas į vidutinio lygio žemės ūkio verslo vadybininkus, kuriems reikia priimti pagrįstus sprendimus, pagrįstus nuodugniu dabartinių žemės ūkio verslo klausimų supratimu.

MAB kursai pateikiami taip, kad studentai integruotų pagrindines analitines sąvokas, tuo pat metu taikydami tai, ką jie išmoko. Studentai užbaigia su įmonėmis susijusius projektus daugelyje kursų, sprendžiant savo įmonių problemas. Taikomas laipsnio taikymas didinamas visų maisto, gyvūnų sveikatos ir žemės ūkio verslo sektoriuose dirbančių studentų sąveika.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Manhetenas JAV internete
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
30 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba