Filter
Magistras
Tempas: Visi

Ieškoti Internetiniai Magistro programos, Šeimos verslo studijos

Magistro studijų programos - tai gana specializuotos antrosios pakopos akademinės studijos, kurias viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė įvairiausių tipų aukštojo mokslo įstaigų. Studentai taip pat vis dažniau gali rinktis ir ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes ištęstines, internetines ar nuotolinio mokymo magistro akademines studijų programas. Šio tipo studijos studentams suteikia kur kas tvirtesnį žinių ir įgūdžių pagrindą, o kartu ir konkurencinio pranašumo, kuris jiems taip padeda ieškant norimo darbo ar greičiau kopiant karjeros laiptais.

internetines Magistro laipsnis, Šeimos verslo studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Šeimos verslo studijos

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Šeimos verslo strateginio valdymo magistras yra programa, apimanti pagrindines koncepcijas, susijusias su šeimos verslo valdymu ir vadovavimu, taip pat įvairius procesus ... [+]

Šeimos verslo strateginio valdymo magistras yra programa, apimanti pagrindines koncepcijas, susijusias su šeimos verslo valdymu ir valdymu, taip pat įvairius procesus ir priemones, naudingas efektyviam šių įmonių valdymui.

Pedagogiškai suformuluodamas teorinius pagrindus ir aptardamas praktinius atvejus, mokytojų skatinamoje sąveikos erdvėje ir pasinaudodamas virtualiu universiteto miestu, asmuo, baigęs šeimos verslo strateginio valdymo magistrą, bus kvalifikuotas:

Plėtoti šeimos verslo vadybos funkcijas, pritaikant kurso metu įgytus įgūdžius.Suprasti šeimos verslo ypatumus ir valdyti įmonės - šeimos - nuosavybės santykius.Pasiūlykite idėjų ir problemų, pateiktų šeimos versle, idėjas ir sprendimus, užtikrinant jų patvarumą.Žinoti ir naudoti moderniausias priemones šeimos verslo valdymo srityje.Žinoti ir tobulinti vadybos įgūdžius, reikalingus šeimos verslo valdymui.Žinoti kitus bendruosius integruoto šeimos verslo valdymo aspektus, tokius kaip aplinkos valdymas, kokybė ir verslo projektai.... [-]
Ispanija Barselona
Registracija galima
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba