Populiarios internetinės magistro studijos

Magistro laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės internetines antrosios pakopos akademines studijas. Į šio tipo programas paprastai gali stoti bakalauro laipsnį jau turintys specialistai. Būtent internetinės magistro studijų programos studentams suteikia daugybę įvairių privalumų. Pirmiausia, internetu studijuojantys studentai gali rinktis iš pačių įvairiausių studijų specialybių, kurias siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Be to, kadangi internetinės stduijos yra tokios lanksčios, jas pasirinkę studentai gali studijuoti jiems asmeniškai tinkamiausiu tempu bei grafiku. Internetinės studijos taip pat paprastai būna ir pigesnės už tradicinio tipo akademines programas. Be to, internetinių studijų kokybė dažnai sutampa su to pačio universiteto siūlomomis dieninio tipo studijomis.

Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis iš tokių internetinių magistro studijų programų kaip verslas ar biologija, energetika ar inžinerija, menai ar matematika. Tad iš ypatingai ilgo universitetų siūlomo akademinių studijų programų sąrašo tikrai atrasite jums tinkamiausią programą. Viso pasaulio studentai vis dažniau domisi internetinėmis menų, natūraliųjų mokslų, teisės, o taip pat ir profesinėmis studijų programomis bei pačiomis įvairiausiomis šių mokslo sričių specialybėmis.

Tokia ypatingai didelė internetinių magistro studijų programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų nuo jūsų svajonių studijų paieškų! Jums tinkamiausių akademinių studijų programų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau esantį populiariausių internetinių magistro studijų sąrašą.

Naujai pridėtos internetinės magistro programos

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International

Meistras renginių organizavimo, protokolo ir verslo turizmo (MICE) internete

Lapkritis 15, 2018
"Osteleos meistras renginių organizacijoje, protokole ir verslo turizmui" (MICE) tikslas yra supažindinti specialistus ir vadovus vadovauti verslo projektams, orientuotiems į įvairių rūšių renginių (ypač susitikimų, paskatų, konferencijų ir parodų, taip pat kongresai, konvencijos ir mugės), užtikrinant, kad jos gerai suprastų protokolų ir komunikacijos … [+]bei viešųjų ryšių strategijų sąvokas ir sudarytų sąlygas turizmo plėtrai, kuri specializuojasi kokybiško verslo turizmo sektoriuje. [-]

Alliance Manchester Business School

Elektros energijos sistemų inžinerijos magistras (nuotolinis mokymasis)

Lapkritis 15, 2018
Šis kursas yra naujas būdas pristatyti mūsų gerai žinomą magistro laipsnį magistro laipsnį elektros energijos sistemų inžinerijos srityje.

Mind Development Academy

Sveikatos priežiūros administravimo magistras

Lapkritis 13, 2018
AIU nuotolinio mokymosi magistro programa sveikatos priežiūros administravimo programoje bus pagal užsakymą sukurta programa, skirta jums ir jūsų akademiniam patarėjui. Šis lankstumas patenkinti studentų poreikius retai aptinkamas kitose nuotolinio mokymo programose. Mūsų internetinė programa nereikalauja, kad visi studentai imtųsi tų pačių dalykų … [+]/ kursų, naudotų tas pačias knygas ar mokymosi medžiagą. Vietoj to, internetinė magistrantūros programa sveikatos priežiūros administravimo studijų programoje yra individualiai sukurta studentų ir akademinių patarėjų. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Internetinės magistro studijos

Jeigu jau baigėte bakalauro studijas, tačiau norite pratęsti savo akademinę karjerą ir rinktis siauresnę jus labiausiai dominančią studijų specialybę, magistro studijos yra kaip tik jums. Viena iš vis augančio internetinių magistro studijų populiarumo priežasčių yra nepakitusi studijų kokybė. Daugelis internetinių studijų programų studentams gali pasiūlyti tokius pačius privalumus, kokiais gali džiaugtis ir tradicines - dienines studijų programas pasirinkę studentai.

Internetines magistro studijų programas siūlo įvairiausi pasaulio universitetai, tad jums tinkamiausią studijų programą rasite, nepriklausomai nuo jus dominančios studijų krypties - tiksliųjų (M.S. arba MSc), humanitarinių (M.A.) ar verslo administravimo mokslų (M.B.A.). Nors šios studijų sritys yra labai skirtingos, kiekvieną iš jų pasirinkę studentai įgyja tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą, kuris, be abejo, jiems suteikia globalioje darbo rinkoje taip reikalingo konkurencinio pranašumo.

Kokie yra internetinių magistro studijų privalumai?

Pirmiausia, nepriklausomai nuo magistro studijų tipo - jos yra ypatingai gera investicija į jūsų ateitį. Suprantama, kad kartu su magistro laipsniu specialistai įgyja kur kas daugiau žinių ir įgūdžių, kurie jiems atveria daug daugiau profesinių galimybių. Tačiau internetinės magistro studijos studentams suteikia ir kitų privalumų. Antrosios pakopos akademinis laipsnis specialistams dažnai padeda gana greitai ir lengvai pradėti jų norimą karjerą bei suteikia jiems darbo saugumo jausmą.

Internetinės magistro studijų programos buvo sukurtos tam kad dieninių studijų programų dėl darbo, šeimos ar kitų įsipareigojimų negalintys rinktis studentai įgytų galimybę pabaigti aukštojo mokslo studijas. Be to, būtent internetinės studijų programos studentams suteikia daug laisvės optimizuoti jų studijas pagal jų asmeninius norus, poreikius bei galimybes. Pirmiausia, internetinių magistro studijų studentai nėra priklausomi nuo tam tikros geografinės vietos. Tad visai nesvarbu, kur jūs gyvenate - galite atrasti jūsų poreikius geriausiai atitinkančią internetinę studijų programą, kuri yra dėstoma kitame pasaulio krašte. Be to, daugybė internetinių studijų programų yra kiek pigesnės už tos pačios specialybės dieninio tipo studijas. Dėl mažesnės studijų kainos, atkritusių kelionių į universitetą kaštų bei pigesnių vadovėlių internetinės studijų programos tampa kur kas prieinamesnės daugybei pasaulio studentų.

Šio tipo studijos studentams taip pat suteikia ir labai daug lankstumo. Tuo tarpu kai dieninių magistro studijų studentai savo tvarkaraštį privalo derinti prie paskaitų, internetines studijas pasirinkę studentai gali rinktis ne tik kada, bet ir kokiu tempu studijuoti. Taip jiems yra kur kas lengviau studijas suderinti su darbu, šeima ir kitais turimais įsipareigojimais. Galiausiai, jeigu norite įgyti daugiau techninių gebėjimų, kurie gali ypatingai praversti pradėjus dirbti, taip pat siūlytumėme pasidomėti internetinėmis magistro studijų programomis. Šie gebėjimai suteiks jums daugiau konkurencinio pranašumo, kuris jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių bei profesinių tikslų.

Kokie dalykai yra įtraukiami į internetinių studijų programas?

Internetinių studijų galimybės yra kone neribotos. Studentai gali rinktis vieną iš daugybės studijų programų. Jie gali studijuoti verslo administravimą ar vadybą, ekonomiką, menus, energetikos mokslus, humanitarinius ar socialinius mokslus, natūraliuosius mokslus, teisę ir valdymą, inžineriją bei technologijas, biologiją bei gyvybės mokslus ir t.t. Studentai taip pat gali rinktis stoti į profesines internetines magistro studijas.

Į kiekvienai iš šių studijų sričių įeina daugybė skirtingų specialybių, iš kurių studentai gali pasirinkti jiems įdomiausią ir jų poreikius labiausiai atitinkančią studijų programą.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis baigus internetines magistro studijas?

Jungtinėse Amerikos Valstijose atliktų tyrimų duomenys rodo, kad magistro studijos šiuo metu siekia rekordinį populiarumą. Magistro laipsnį įgijusių žmonių skaičius nuo 2002-ųjų metų iškilo kone dvigubai - 43 procentais. Be to, teigiama, kad dauguma šiandieninių bakalauro studentų planuoja tęsti mokslus ir stoti į magistro studijas.

Be abejo, ši tendencija galioja ne tik Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Magistro studijos populiarėja visame pasaulyje ir internetinių studijų galimybė labai prie to prisideda, nes būtent internetinės studijos tampa vis prieinamesnės viso pasaulio studentams.

Jeigu norite išsiskirti iš darbo ieškančių specialistų minios, internetinės magistro studijos jums tikrai padės pasiekti šį tikslą. Internetinių magistro studijų diplomas specialistams padeda atkreipti darbdavio dėmesį ir atsidurti reikiamoje gyvenimo aprašymų krūvelėje. Be to, magistro laipsnį turintys žmonės ne tik uždirba daugiau, bet ir gali džiaugtis darbo saugumu bei atsivėrusiomis karjeros galimybėmis.

Kiek kainuoja internetinės magistro studijos?

Internetinių magistro studijų kaina labai priklauso nuo studento pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos. Tačiau vertinant studijų kaštus yra labai svarbu atsižvelgti ne tik į konkrečią tam tikros studijų programos kainą. Nepamirškite įvertinti pinigų sumos, kurią sutaupysite kasdien nevažinėdami į paskaitas ar nesikraustydami gyventi į kitą šalį. Be to, internetines studijas pasirinkę studentai gali net ir pilnu etatu dirbti, o tai jiems dažnai padeda išvengti studijoms reikalingos paskolos.

Kodėl verta rinktis internetines magistro studijas?

Įvairiausi pasaulio universitetai siūlo daugybę internetinių studijų programų, kurios, studentams gali suteikti daugybę privalumų. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinktos studijų srities magistro diplomas vis dažniau reiklių darbdavių akyse prilygsta bakalaurui, kitaip tariant šis mokslo laipsnis vis dažniau tampa pradiniu reikalavimu. Magistro studijos įrodo, kad jūs esate pasiryžęs siekti karjeros pasirinktoje srityje ir turite karjeros pradžiai reikalingų įgūdžių ir gebėjimų.

Tačiau, nors magistro laipsnis labai pasitarnauja ieškant norimo darbo, jis taip pat jums gali suteikti ir asmeninio džiaugsmo bei pasiekimo pojūtį, kuris su jumis išliks visą gyvenimą. Tad visai nesvarbu, ar ką tik baigėte bakalauro studijas ar jau dirbate tam tikroje srityje, magistro studijos gali jums padėti pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o taip pat ir asmeninių tikslų.