Ieškoti internetinių magistro studijų

arba

Studijų vietos

Į mūsų duomenų bazę yra įtraukta daugiau nei tūkstantis universitetų iš viso pasaulio.

Populiarios internetinės magistro studijos

Magistro laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės internetines antrosios pakopos akademines studijas. Į šio tipo programas paprastai gali stoti bakalauro laipsnį jau turintys specialistai. Būtent internetinės magistro studijų programos studentams suteikia daugybę įvairių privalumų. Pirmiausia, internetu studijuojantys studentai gali rinktis iš pačių įvairiausių studijų specialybių, kurias siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Be to, kadangi internetinės stduijos yra tokios lanksčios, jas pasirinkę studentai gali studijuoti jiems asmeniškai tinkamiausiu tempu bei grafiku. Internetinės studijos taip pat paprastai būna ir pigesnės už tradicinio tipo akademines programas. Be to, internetinių studijų kokybė dažnai sutampa su to pačio universiteto siūlomomis dieninio tipo studijomis.

Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis iš tokių internetinių magistro studijų programų kaip verslas ar biologija, energetika ar inžinerija, menai ar matematika. Tad iš ypatingai ilgo universitetų siūlomo akademinių studijų programų sąrašo tikrai atrasite jums tinkamiausią programą. Viso pasaulio studentai vis dažniau domisi internetinėmis menų, natūraliųjų mokslų, teisės, o taip pat ir profesinėmis studijų programomis bei pačiomis įvairiausiomis šių mokslo sričių specialybėmis.

Tokia ypatingai didelė internetinių magistro studijų programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų nuo jūsų svajonių studijų paieškų! Jums tinkamiausių akademinių studijų programų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau esantį populiariausių internetinių magistro studijų sąrašą.

Populiariausios sritys

Naujai pridėtos programos

Universidad Rey Juan Carlos T
2020-12-01
Ispanija, Madridas
Barcelona Culinary Hub
2020-11-30
Ispanija, Barselona
MIA Digital University
2020-11-26
Ispanija, Barselona
Babson College
2020-11-25
Jungtinės Amerikos Valstijos, Wellesley, + 2 Daugiau
Universidad Austral
2020-11-24
Argentina, Pilaras, + 1 Daugiau
Ball State University - College of Architecture and Planning
2020-11-23
Jungtinės Amerikos Valstijos, Muncie
MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona
2020-11-22
Ispanija, Barselona
LABASAD - Barcelona School of Arts & Design
2020-11-21
Ispanija, Barselona, + 1 Daugiau
ESEUNE Business School
2020-11-18
Ispanija, Bilbao
United International Business Schools
2020-11-17
Šveicarija, Ciurichas, + 8 Daugiau