Magistras kriminalinės justicijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar baudžiamojo teisingumo programa Jums tinka?

Ar norite pakeisti savo srities reikalus ir tapti savo profesijos lyderiu? Ar norėtumėte suprasti dabartines baudžiamojo teisingumo sistemos problemas ? Ar manote, kad kritinis mąstymas ir sprendimų priėmimas yra esminės mokymosi proceso dalys? Ar jūs ieškote internetinio laipsnio, suteikiančio jums lankstumo, reikalingo magistro studijų programoje? Jei taip, tuomet USFSM magistro laipsnis baudžiamojoje justicijoje gali būti jums tinkamiausias.

Ši internetinė studijų programa orientuota į šiuolaikines kriminalinės justicijos valdymo problemas ir dabartinius iššūkius, su kuriais susiduria šioje srityje. Kaip aukštojo mokslo laipsnis suteikia studentams galimybę pritaikyti baudžiamojo teisingumo principus, teorijas ir mokslinius tyrimus „realaus pasaulio“ problemoms, turinčioms įtakos baudžiamojo teisingumo sistemai.

Kriminologija yra patraukli sritis, o kriminalinės justicijos laipsnis leidžia jums ištirti televizijos antraščių tikrovę, kurti su darbu susijusius įgūdžius ir tvirtai įsivaizduoti savo karjeros trajektoriją. Apskritai, ši programa skirta ugdyti absolventus karjeros baudžiamojo teisingumo srityje ir susijusių pramonės šakų.

Baudžiamojo teisingumo magistrantūros (MA) internetinė programa ugdo kvalifikuotus studentus įgūdžius pritaikyti baudžiamojo teisingumo principus, teorijas ir tyrimus „realaus pasaulio“ problemoms spręsti.

Mokymosi rezultatai

Baigę baudžiamosios teisenos magistrantūrą, studentai gebės:

 1. Pademonstruoti kritinį klasikinių ir šiuolaikinių kriminologinių teorijų supratimą.
 2. Kritiškai įvertinkite aktualias problemas, susijusias su nusikalstamumu ir baudžiamąja teisingumu, naudodamiesi patikimomis tyrimų priemonėmis.
 3. Parengti aiškius, glaustus ir įtikinamus teoriškai pagrįstus įrodymais pagrįstus problemų, susijusių su nusikalstamumu ir baudžiamojo teisingumo sistema, sprendimus.
 4. Kritiškai įvertinkite nusikaltimo mastą ir priežastis.

Kiekvienas iš šių mokymosi rezultatų paruoš absolventus karjeros srityje baudžiamojo teisingumo srityje ir susijusiose pramonės šakose.

Programos apžvalga

Programą sudaro dešimt (10) magistrantūros studijų kursų, 33 kreditai.

 • Penki (5) pagrindiniai kursai, kurie turi būti priimti iš eilės
 • Penki (5) kintamų temų kursai
 • Siekdami optimalaus progreso per programą, studentai kiekvieną rudenį ir pavasarį turėtų išklausyti bent vieną surinktos šerdies kursą; Pagrindiniai kursai vasarą nebus siūlomi.

Tinkamumo reikalavimai

 • Studentai turi turėti regioninio akredituoto universiteto bakalauro laipsnį.
 • Aukštesniojo lygio bakalauro studijų kursuose studentai privalo turėti ne mažesnį kaip 3,00 GPA.
 • Studentai, kurių aukštesnio lygio kursų bakalauro GPA yra mažesnis nei 3,00, vis tiek gali būti tinkami, jei jie pasirenka GRE ir gauna bendrą 1000 ar aukštesnį žodinį ir kiekybinį balą, jei jie bus priimti iki 2011 m. Rugpjūčio 1 d., ARBA 300 ar naujesni naujiems GRE paimta po 2011 m. Rugpjūčio 1 d. GRE galima paimti kelis kartus, kad būtų pasiektas reikiamas balas.
 • Jei nepriimami, studentai gali priimti tris (3) programos kursus kaip laipsnio nesiekiantys studentai. Jei jie gaus B ar geresnį kursą kiekviename kurse, gali būti persvarstytas dėl priėmimo į programą, bet negarantuojamas. (Pastaba: Finansinė pagalba netaikoma kursams, vykstantiems kaip laipsnio nesiekiantiems studentams.)

Ateities karjeros

Baudžiamojo teisingumo laipsnį absolventai gali pradėti karjerą:

 • Kriminologai
 • Policininkai
 • Nusikalstamumo analitikai
 • Detektyvas ir baudžiamieji tyrėjai
 • FTB atstovai
 • JAV Marshalai
 • Probacijos pareigūnai
 • Socialiniai darbuotojai
 • Draudimo sukčiavimo tyrėjai
 • Saugumo specialistai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of ... Skaityti daugiau

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of the way: your discoveries, your growth, your dreams. Skaityti mažiau