Programos Magistras valdymas naftos, gamtinių dujų ir naftos chemijos Tai apima mokymo planą statyti įgūdžius ir išmokti valdymo procesus pramonėje naftos, gamtinių dujų ir naftos chemijos, kurios būtinos sėkmingam vykdomosios ir valdymo veiklos absolventų dinamiškoje ir konkurencingoje srityje angliavandenilių visuose jos etapuose.

Pirmoje dalyje nuo kruopštaus tyrimo visų vertės grandinės angliavandenilių žvalgymo, tyrimo darbų, rezervuarų, gamybos, transportavimo, apdorojimo, perdirbimo, paskirstymo, naftos perdirbimo ir naftos chemijos veiklą ji atliekama.

Tada įgaliojimai, kuriais vadovauti konceptualaus inžinerijos, pagrindinio inžinerijos, išsamiai inžinerijos projekto techninis lygis į procesą, mechaninės, prietaisus sričių veiklą, elektros energijos būtų plėtojama, ir tt

žinių ir įgūdžių atlikti savo statybos veiklą, mechaninė, Elektra, matavimo montavimas, paleidimas, paleidimo, paleidimo HAZOP ir augalų aliejus tada sukūrė.

Dėl išsamios mokymo dėmesys daroma į valdymo, atrankos ir įgyvendinimo kodus (AAHTO ACI, AGA, aguonas, ANSI, API, ASME, ASTM, AWS, BSI, DNV, EEMUA, IEC, IEEE, ISA, ISO, MSS, EVRK, NEMA, NFPA, Sama TEMA ir UCB) ir tarptautiniai standartai, turintys specialią turinio pirmaujančių pasaulio kompanijų.

Antroje dalyje magistras Vadybos naftos, gamtinių dujų ir naftos chemijos programa pradeda groti svarbius aspektus užbaigti visapusišką mokymą dalyvių, pradedant ir integruoto valdymo sistemas, siekiant užtikrinti saugą, kokybės priemonėmis srityse aplinka.

Tada aspektai finansų valdymo, ekonomikos, įmonių finansų, valdymo strategijų, politikos ir valdymo aspektus angliavandenilių pramonės skirtingų šalių dalyvių pagilinti.

įgūdžiai yra taip pat sukurta išsami projektų vertinimo ir specifinei rizikai analizės šį įdomų srityje tyrimą. Programoje pateikiamas charakteristikas, būtinas mokyti specialistus išsami ir kieto mokymo sėkmingai atlikti šioje srityje su dabartinių pokyčių ir plėtros naujų tendencijų.

Jie yra ypač svarbūs tyrimai ir įgūdžių tobulinimas teisinės, teisinės ir sutarčių srityje angliavandenilių pramonės, analizuoti teisines sistemas įvairiuose regionuose ir šalyse papildyti investicinių galimybių naujiems projektams vertinimą.

Galiausiai atvejų tyrimai atliekami siekiant analizuoti strategijas ir politiką įmonių ir šalių įvertinti techninę, ekonominę, finansinę, saugumo, aplinkosaugos veiksmingumą ir įvaizdžio, kaip atsakingų piliečių planetos.

Kas jis skirtas?

Vadybos magistras su naftos, gamtinių dujų ir naftos chemijos siekiama specialistų tuo pakopos iš įvairių sričių ir disciplinų, susijusių ar taikymo naftos, gamtinių dujų ir naftos chemijos, norintiems labai specializuotos darbą valdymo sritis angliavandenilių pramonės.

profesinės veiklos sritis

Po universiteto baigimo dalyviai magistrantūros studijų vadybos programos naftos, gamtinių dujų ir naftos chemijos gali tarnauti kaip:

 • bendri vadovai, plotas ir valdybos nariai veikiančių įmonių ar rangovų naftos pramonei.
 • Administravimo ir finansų vadybininkai.
 • Vadovai ar vadovų operacijų ar inžinerijos.
 • Vadovai ar projektų vadovai ar paslaugos.
 • Specialistai institucijų priežiūros ir kontrolės naftos bendrovių.
 • IPC projektas kontrolieriams investicinius projektus.
 • Specialistai iš įvairių sričių vertės grandinės angliavandeniliai,

Tikslai

Bendra

Traukinio specialistai magistro lygio su aukštos kvalifikacijos ir išsamių įgūdžius inžinerijos, techninio, administracinio, finansinio ir valdymo visuose vertės grandinės angliavandenilių veiklos srityse.

Specifinis

 • Traukinio lyderių valdymo, ekonomikos ir finansų įmonių srityje naftos ir naftos chemijos pramonės srityje.
 • Sukurti aukštą kvalifikaciją projektų valdymo ir teisinės ir sutarčių bazės naftos projektų kategorijos, gamtinių dujų ir naftos chemijos produktų.
 • Rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, vadovybės technika sritis: žvalgymo, tyrimo darbų, rezervuaro, gamybos, transportavimo, apdorojimo, perdirbimo, paskirstymo, naftos perdirbimo ir sutelkiant dėmesį į naftos chemijos pramonėje.
 • Generatoriniai įgūdžius ir teikti specializuotas priemones eksploatacijos procesus ir IPC (Inžinerija, pirkimų ir statybos) projektų angliavandenilių srityje.

Kompetencijos

Baigus mokymo proceso dalyvis turi sugebėti:

 • Valdyti technologinius procesus grandinės angliavandenilio vertės optimizavimas visuose etapuose, pabrėžiant naftos chemijos pramonėje.
 • Optimizuoti ir plėtoti integruotas valdymo sistemas įgyvendinti institucines ir verslo tikslams sukurti veiksmingą, konkurencingą ir pelningą organizacinę struktūrą.
 • Sukurti veiksmingą valdymą veiklos, projektų ir strateginio planavimo iš angliavandenilių srityje bendrovėms.
 • Innovate procesus naudojant naują technologiją ir teigiamą poveikį aplinkai.
 • Valdyti projektus projektavimo, pirkimo ir statybos su aukšto techninio mokymo ir projektų valdymas.
 • Parengti projektus bazėmis optimizavimo išteklių valdymo, nuolatinio tobulėjimo ir strateginio planavimo pagal naujas tarptautines tendencijas šioje srityje.
Programa mokoma:
Ispanų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
6,950 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date