Paskutines kelias dienas užsiregistruoti!

Padidinti savo žinias ir įgūdžius tarptautiniuose reikaluose ir diplomatijoje.

Graduate Management Admission Test arba Meistras tarptautiniuose reikaluose ir diplomatijoje Leidžia tiek jaunesniems diplomatams, tiek studentams papildyti ir tobulinti savo žinias ir įgūdžius tarptautiniuose reikaluose ir diplomatijoje. Šis magistro laipsnis suteiks diplomatams, vyriausybės pareigūnams, studentams ir kitiems pagrindiniams diplomatinės sferos veikėjams galimybę atnaujinti savo studijas ir mokymus pagal oficialiai pripažintą laipsnį, derinant geriausią universitetinį išsilavinimą ir JT vykdomąjį mokymą.

"Universitat Oberta de Catalunya" yra malonu pasiūlyti magistro laipsnį tarptautiniuose reikaluose ir diplomatijoje bendradarbiaujant su Jungtinių Tautų mokymo ir mokslinių tyrimų institutu (UNITAR). Mūsų internetinė programa siūlo akademinę programą diplomatams ir valstybės pareigūnams, dalyvaujantiems tarptautiniuose reikaluose, taip pat visiems, kurie dalyvauja tarptautiniuose santykiuose, ir siekia būsimos karjeros šioje srityje. Su daugiau nei 20 metų patirtimi, kaip internetinis universitetas, UOC pasiekė stiprią reputaciją dėl savo mokymo kokybei naudojantis informacinėmis ir ryšių technologijomis.

Mūsų universitetas dėstė daugiau kaip 60 000 absolventų ir magistrantų iš 87 šalių, kuris buvo pagrindinis dalyvis mūsų akademinio darbo visame pasaulyje apimtyje ir vertėje. Šioje brošiūroje aprašyta mokymo programa siekiama suteikti studentams bendrą tarptautinių santykių ir konkrečių geopolitinių klausimų pristatymą, taip pat plėtoti ir stiprinti diplomatijos įgūdžius, reikalingus veiksmingai ir veiksmingai remti vyriausybes, visuotines ir regionines organizacijas, nevyriausybinius veikėjus ir Privatusis sektorius. Šio magistro laipsnio tikslas - plėtoti naujos kartos lyderius tarptautinėse viešojo sektoriaus, verslo ir nevyriausybinėse organizacijose.

Sėkmingai baigus magistro UOC-UNITAR programą, galėsite pereiti prie klausimų, susijusių su užsienio dalyvavimu įvairiose geografinėse vietovėse per daugelį akademinių disciplinų, kad būtų galima išplėsti savo profesinę karjerą. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jums patinka mokytis su mumis ir kad jūsų akademiniai lūkesčiai yra įvykdyti.

Tikslai

  • Plėtoti kritinį pagrindinių pasaulio politikos klausimų ir koncepcijų supratimą.
  • Parodyti išsamias, esmines ir praktines žinias apie tarptautinius santykius ir diplomatiją.
  • Parengti analitinius įgūdžius ir kritinį mąstymą.
  • Veiksmingai ir efektyviai dirbti dvišalėje ir daugiašalėje darbo aplinkoje, padidėjusiam pasitikėjimui.

profiliai

Graduate Management Admission Test arba Meistras tarptautiniuose reikaluose ir diplomatijoje Skirtas jaunesniems diplomatams, siekiantiems įgyti žinių savo srityje, taip pat vyriausybinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Be to, magistro laipsnis yra atviras magistrantams, jauniems mokslininkams ir kitiems akademikai, norintiems suprasti diplomatiją ir tarptautinius santykius, įgyti įgūdžių, kad galėtų tobulėti savo karjeroje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir kvalifikaciją

Norint būti vertinamiems magistrantams tarptautiniuose reikaluose ir diplomatijoje, kandidatai turi laisvai mokytis anglų kalba, turėti galiojantį pasą arba nacionalinę asmens tapatybės kortelę ir baigę bakalauro laipsnį.

laipsniai

Kai bendras vertinimo procesas buvo sėkmingai baigtas, UOC išduos Master diplomas / antrosios pakopos studijų diplomas / Specializacija sertifikatas tų dalyvių akredituotų universitetų kvalifikacijos, kad galioja Ispanijoje.

Jei neturite tokios kvalifikacijos, sertifikatas bus išduotas.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų UOC Universitat Oberta de Catalunya »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date