Read the Official Description

Programos apžvalga

Mokslo sveikatos sistemų administravimo magistro yra skirta teikti strateginius įgūdžius šiandienos sveikatos priežiūros valdymą. Dabar, kaip niekada anksčiau, sveikatos priežiūros sparčiai keičia. Technologijų ir inovacijų tempas keičiasi, kaip, kada ir kur teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos, ir kas ją teikti. Kartu, sveikatos priežiūros klientai turi didelius lūkesčius kokybę ir greitą reagavimą į jų poreikius pristatytas į ekonomiškai efektyviu būdu. Norėdami pateikti šiuos strateginius įgūdžius, mokslo ir sveikatos sistemos administravimo magistro remiasi kursų politiką ir teisės formavimo, sveikatos priežiūros ekonomikos, inovacijų, ir vadovavimo pamatas. Papildomos galimybės yra teikiamos per kurso pasirinkimus, kuriant integruotą programą, atitinkančią individualius iššūkius dalyvaujančių studentų.

Šis internetinis programa leidžia studentams siekti savo laipsnį išlaikant visą darbo dieną vietose visame pasaulyje. Ryškus privalumas yra studento gyventojų įvairovė, leidžianti kūrybinės diskusijos ir suvokimo pasaulio sveikatos priežiūros klausimais ir kaip tai susiję su standartais ir praktika Amerikos sveikatos priežiūros sistemos. Gebėjimas dalintis informacija bei idėjomis, palyginti ir sugretinti strategijas, leidžia studentams kūrybiškumo ir taikymo praktikos nerastas tradicinėje klasėje lygį.

Priėmimo sąlygos

Norėdami būti svarstomiems dėl priėmimo į valstybės narės programą sveikatos sistemos administravimą, kandidatai turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Laikykite bakalaureato laipsnį regioniniu akredituotos kolegijos arba universiteto
  • Ar kaupiamasis VPS 3,0 arba didesnis (arba viršesni patvirtinimo)
  • Pateikti Dvi raidės nuoroda iš asmenų, kurie turi galimybę stebėti ieškovo darbo našumą
  • Pateikti oficialius protokolus (anglų kalba) visų anksčiau užpildytą bakalauro ir magistro kursinį darbą
  • Užpildykite interviu su programa kėdė (tiems, kurie neturi sveikatos priežiūros patirtis)
  • Užpildykite absolventas taikymą
  • Iš anglų kalbos gabumų testas privalomas visiems pareiškėjams ir kursų registruotojų, kurių gimtoji kalba nėra anglų. RIT priima TOEFL, IELTS, ir Pte egzaminus.

Rekomenduojama, kad pareiškėjai turi trejų metų darbo patirtį sveikatos priežiūros arba su sveikata susijusios organizacijos, įvertinti, ar specialisto ar vadovo minimumo. Pareiškėjai, kurie neatitinka šio reikalavimo gali būti paprašyta užbaigti tam tikrus bakalauro kursus kaip tiltas už turinį žinių, reikalingų studijų programą. Jie taip pat gali būti reikalaujama užbaigti absolventas lygio stažuotę sveikatos priežiūros iki baigimo.

Program taught in:
Anglų
Rochester Institute of Technology (RIT)
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019