Oficialus aprašymas

Mokslo magistras konsultavimo klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo

Mokslo (MS) Konsultacijos klinikinių psichikos sveikatos konsultavimo magistras (CMHC) yra internetinis konsultavimas studijų programa, apimanti katalikų ir krikščionių viziją ir šviečia nustatytais pramonės standartus pagrindinių polinkius. Studentai įgyja reikiamą konsultavimo žinias ir įgūdžius, kad galėtų užsiimti Bendrijų Veiksminga Bendrijos lyderių ir socialinio teisingumo šalininkai. Absolventai yra gailestingas ir etikos jų darbe, kaip profesionalai, kad gerbti ir prigimtinę orumą kiekvienam asmeniui pasaulinėje, įvairių gyventojų.

Internetinė konsultavimas studijų programa reikalauja 66 semestro kredito valandos kursinių, Praktika patirtį 100 valandų su 40 valandų tiesioginių paslaugų minimumo ir 600 valandų stažuotės su 240 valandų tiesioginio paslaugų minimumo. Studentai taip pat turi keliauti užbaigti tris išplėstinius savaitgalio rezidencijas atsižvelgiant į programos trukmę.

Modernus technologijų naudojamas tiek asinchroninio (tradicinė interneto mokymąsi), didelė naudoti vaizdo Apvijų įvairių klinikinių ir profesinių įgūdžių būti įvertintų kolegų ir dėstytojų, ir sinchroninio mokymosi kur studentai turės virtualius akis į akį sąveikas jų mokymosi procesas.

SOC konsultavimo programa yra pradinio lygio, interneto patarėjas švietimo programa. Mokymo programa yra skirta patenkinti mokymo reikalavimus sertifikavimą ir licencijavimą Virdžinijos narėje. Amerikiečių konsultavimas asociacijos (ACA) (2016) pateikia licencijos informaciją apie kiekvieną valstybę.

Ką aš galiu padaryti su konsultavimas IS?

Magistro lygio profesinės patarėjai dirba klinikinių psichikos sveikatos įstaigomis, konsultavimo centrai, privačios praktikos, Bažnyčia / misijos nustatymų, ligoninės, stacionarių įrenginių, mokyklos paramos paslaugų, karinių objektų, ir užjūrio nustatymus.

Ar pasiūlė mano valstybinę programą?

Dievo Gailestingumo universitetas (DMU) yra tiek privalo ir įsipareigoja laikantis narių įstatymų, reglamentuojančių nuotoliniam mokymui. Šioje santraukoje, nuotolinis mokymas apima 100% interneto programas, interneto programas, kurios reikalauja kai on-the-žemės patirtis, pažymėjimas programas, ir ne kredito programas ir / arba kursus, kurie bus pristatyti gyvenantiems ne Virdžinijos valstybės studentams , Valstybiniai įstatymai dėl nuotolinio mokymo skirtis state-by-valstija, ir net programą-by-programos per valstybės.

Akreditavimas

Dievo Gailestingumo universitetas yra akredituotos Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų sudarymo meistrų ir daktaro laipsnių.

Klinikinių psichikos sveikatos konsultavimo programa mokymo programos yra suderintos su Premier pramonės Tarybos nustatytomis akreditavimo konsultavimo ir gretutinių švietimo programas (CACREP) programinių standartus. DMU-SOC CMHC programa yra dar akredituota CACREP. DMU negali eiti jokių vilčių ar tapti CACREP akredituota garantija; Tačiau DMU yra įsipareigojusi taikyti už CACREP akreditavimo projektavimo, rengimo ir naudojimo programą.

Programos Reikalavimai

Mokslo magistras konsultavimo programa reikalauja 66 kredito valandos gradacijos.

Praktika patirtis 100 valandų su 40 valandų tiesioginių paslaugų minimumo ir 600 valandų stažuotės su 240 valandų tiesioginio paslaugų reikia ne mažiau kaip 66 studijų kreditų.

Absolventai DMU mokyklos konsultavimo klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo programa galės:

 1. Eksponuoti gyvą profesionalus patarėjas tapatybę su pamatinių žinių ir įgūdžių profesijos.
 2. Įveskite kliento gyvenimo pasakojimą su užuojauta ir pagarba.
 3. Parengti žmogų, išsamią atvejo sampratos veiksmingo gydymo planavimui.
 4. Įdarbinti pagrindinius socialinius ir elgsenos mokslus, daug įrodomosios argumentais įpročio, o kelis vaidmenis profesinio konsultavimo skatinti žmogaus klestėjimą.
 5. Įkūnyti klesti asmuo, kuris juos įkvepia, kaip profesionalūs konsultantai, ir jų klientais viziją turėti drąsos pasitikėti, viltį ir meilę.

Baigimo Reikalavimai

Studentai turi atitikti šiuos reikalavimus, siekiant pereiti:

 1. Užpildykite visus kandidatūrą, praktikumo ir stažuotės reikalavimus
 2. Užpildykite visus privalomus valandų nurodytu kursinių su minimaliu VPS 3.0 ir No Grade mažesnis nei "B"
 3. Išpildykite kurso reikalavimus Coun 500 Counseling diskusijoje kiekvieno semestro
 4. Gauti patenkinamą fakulteto rekomendaciją, pagrįstą du kartus per metus profesinės veiklos peržiūros procesą.

laikas apribojimas

 1. Studentai paprastai baigti programą per trejus metus
 2. Terminas užbaigus visus reikalavimus yra septyni (7) metų, matuojamas nuo tos dienos, studentas pradeda kursinių mokslų magistras Dailės programos

Gyvenimo

Į konsultavimas laipsnio reikalavimus VN skirta būti baigtas per dvejus-trejus metus nuo dieninių studijų. Mokymo programa yra perduodama pirmiausia asinchroninis su sinchroniniais reikalavimus. Asinchroninis mokymasis yra tai, kas paprastai suvokiami su nuotolinio mokymosi: studentai gali prieiti prie informacijos ir darbui su mokymosi veiklą bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu. Sinchroninis mokymasis yra tada, kai mokiniai bendrauja realiuoju laiku su kitais studentų ir dėstytojų per įvairias technologijas, tokias kaip vaizdo konferencijos ir su išplėsta savaitgalio rezidencijas.

Internetinė vaizdo konferencijos bus įtraukti studentus daro vaidmenimis ar rodančius įgūdžius, pagrįstus studentų tvarkaraščius (sinchroninių) ir tada įkelti už fakulteto ir / ar studentas nuomonių (asinchroninių) vaizdo. Įgūdžiai apims pagrindinius tarpasmeninio bendravimo įgūdžių pažangių konsultavimo metodus, pristatymo įgūdžiai ir kitų įgūdžių, reikalingų konsultavimo profesija.

CMHC programa apima 22 kreditų guolių kursus iš 66 kredito valandos iš viso. DMU veikia naudojant rudenį, pavasarį ir vasaros semestras modelis, su dviem 8 savaičių sąlygų rudenį ir pavasarį semestrus ir vieną 8 savaičių termino vasarą. DMU kursai patenkinti reikalavimus 3 semestro kreditų numatytų kiekvieno kurso su keliomis išimtimis. Šie kursai skiriasi:

 • Coun 500, pasitarė 16 savaičių kursas (1 pilnas semestras, arba 2 terminai, kiekvienas mokosi bet kurioje kitoje SOC žinoma semestras, ir nulinės sąnaudos / nulis kreditų).
 • Coun 690, Praktika ir Advanced konsultavimo įgūdžiai: 10 savaičių kursas (3 kredito valandos).
 • Coun 691, Praktika 1: 16 savaičių kursas (1 pilnas semestras, arba 2 terminai ir 3 kredito valandos).
 • Coun 692, Praktika 2: 16 savaičių kursas (1 pilnas semestras, arba 2 terminai ir 3 kredito valandos).
 • Coun 500 konsultavimas diskusijoje (0)
 • Coun 510 fondas ir etika Klinikinis psichikos sveikatos konsultavimo (3)
 • Coun 520 teorijos ir modeliai konsultavimo ir asmenybės (3)
 • Coun 530 žmogaus augimo ir vystymosi Visoje trukmė (3)
 • Coun 540 Karjera plėtros (3)
 • Coun 550 Moksliniai tyrimai ir programos vertinimas (3)
 • Coun 560 socialinė ir kultūrinė įvairovė (3)
 • Coun 570 Santuoka ir šeimyninis sistemų teorija (3)
 • Coun 580 konsultavimas įgūdžiai ir pagalbos santykių (3)
 • Coun 600 Raidos psichopatologija - Rizikos ir atsparumas (3)
 • Coun 610 Grupė konsultavimas ir Grupinis darbas (3)
 • Coun 620 vertinimas ir testavimas Visoje trukmė (3)
 • Coun 630 klinikinė diagnozė ir gydymas planavimas (3)
 • Coun 640 Krizių ir traumų prevencija ir gydymas (3)
 • Coun 650 Žalingi įpročiai konsultavimas (3)
 • Coun 660 Vaikų ir paauglių konsultavimas (3)
 • Coun 670 Vedybos, porelė, ir šeimos konsultavimas (3)
 • Coun 690 konsultavimas Praktika / pažangius klinikinius Intervencinės įgūdžiai (3)
 • Coun 691 & 692 konsultavimas Praktika (3) I & 2 (3)
 • PHT 513 Klesti Asmuo (3)
 • PHT 523 moralės ir dvasinio Klesti (3)
 • PHT 533 Klesti santykiuose (3)
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Divine Mercy University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 - 7 metų
Ištęstinės
Price
20,620 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date