Ši 30 kreditų valandos internetinė studijų programa suteikia studentams įgūdžius taikyti "Agile" metodiką, siekiant efektyviau valdyti projektus ir vadovauti komandoms šiuolaikinėje greitai besikeičiančioje ir pasaulinėje verslo aplinkoje. Šis dėmesys skiriamas iteraciniams ir papildomiems projektų valdymo metodams, nustatant AU programą, be kitų laipsnių programų, įgalinant komandų bendradarbiavimą ir organizacijoms veiksmingiau ir veiksmingiau susidurti su rizika ir pokyčiais. Programa susieja pramonės žinias, technologijas ir vadovavimo įgūdžius, kad mokiniai galėtų sėkmingai spręsti sparčiai besikeičiančios, sudėtingos ir ekonomiškai reikšmingos srities iššūkius ir galimybes.

Amerikos universitetas sukūrė programą, kuriai pritarė patariamoji taryba, sudaryta iš pirmaujančių IT ir projektų vadybos specialistų, aktyviai dirbančių įvairiose organizacijose ir srityse, ir taryba ir toliau teikia patarimus, kad mokymo programa išliktų aktuali ir pritaikyta rinkos poreikiams. ir tendencijas.

Agile Project Management MS yra orientuota į vidutinio karjeros specialistus, ieškančius naujų ar pažangių pozicijų šioje augančiame verslo rajone. Programos absolventai įgys kvalifikaciją siekti karjeros, tokios kaip projekto vadovas, vyresnysis koučeris ir verslo analitikas, kur jų atsakomybė reikalauja patirties kuriant naujus projektų valdymo ir bendradarbiavimo vadovavimo įgūdžius.

Programa mokoma:
  • Anglų
American University Online

Peržiūrėti 12 daugiau kursų American University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019