Oficialus aprašymas

PASKIRTIES

Ši magistrantūros yra skirta absolventams (absolventų, baigusių ar absolventų) profesionaliai dalyvaujanti švietimo, tiek formaliojo ir neformaliojo, mokyklose, kurie nori įtvirtinti ir sustiprinti savo karjerą atsakingas pareigas švietimo įstaigoje.

Šiandien mokyklose turi būti konkurencinga, su aukšto lygio inovacijas ir aukštos kokybės švietimo paslaugas. Tačiau, siekiant užtikrinti šių savybių nepakanka turėti gerą mokytoją: jums taip pat reikia taikyti naujas stilius vadovavimo ir valdymo su daugiau mokslo ir sisteminiu požiūriu, tai yra, dalyvavimu, konkurencinga ir profesionalus.

Remiantis šių reikalavimų, Magistras švietimo įstaigų Barselonos universitete Jis atsiranda su profesinio orientavimo. Programa teiks priemonių, padėsiančių jums įveikti dabartinius iššūkius valdymo, administravimo ir valdymo mokyklose. Praktika orientuota, programa bus suteikti įgūdžių ir žinių, pagerinti savo galimybes patenkinti kasdienio gyvenimo iššūkius mokykloje.

Ji yra pirmoji ir nuoroda meistras šioje srityje, žinomų pedagogų švietimo srityje. Ji turi daugiau nei 24 leidinių, prisidėję prie profesinių mokyklų (pirmasis mokymo klasėje, ir šiuo metu on-line režimu) keliu.

akademinė akreditacija

Magistro švietimo įstaigose iš Barselonos universiteto.

savo kursas, skirtas pagal Europos aukštojo mokslo erdvės gairėse ir lygios 60 ECTS kreditų.

Trys priežastys, pasirinkite jį

  1. Įteisintas Švietimo Generalitat de Catalunya departamento už viešųjų mokyklų valdymo pratybose
  2. Suprojektuoti ir pristatyti pramonės ekspertų ir žinomų mokytojų mokymo ir švietimo organizacija tuo Barselonos universitete
  3. išsami ir specializuotas mokymas, pritaikytas prie dabartinių poreikių mokyklose, siekiant pagerinti jūsų karjeros
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų School of Continuing Education – Universitat de Barcelona »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Duration
Price
4,140 EUR
Suma apima administracines Mokesčiai Barselonos universiteto.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Bal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date