Oficialus aprašymas

Šio amžiaus diplomatas yra įvairių sričių aktorius globalizuotame pasaulyje. Šiuo amžiaus, aktyvumo ir diplomatinių užduočių aprašymą, buvo radikaliai transformuotos dėl būtinybės tęsti greitas tempas dabartinių laikų. Diplomatas yra viešųjų ryšių ekspertas, geras pašnekovas ir derybininkas. Tai profesija apsuptas tam tikro romantizmo remiantis populiariausių thinkings svarsto diplomatas kaip šnipinėjimo natūra. Tai legenda, sukurta idėjų, diplomatas tik padėjo lankyti į kokteilių priėmimus ir nuostabiomis aktais.

Peržiūrėjus istorija, diplomatijos prasidėjo su paprastais susitikimų emisarai aptarti "Kiti veiksmai" tarp genčių, valstybių ir imperijų. Šiandien diplomatija nebėra taip paprasta. Jis vystėsi sudėtingų klausimų, kurie narės susiduria globaliame pasaulyje. "New diplomatija" susijęs su temos buvo labai įvairios žmogaus teisių, aplinkos, korupcija, technologijos, terorizmas, prekyba, globalizacija, pridėta prie pasikartojančių krizių ir nuolatinių ginčų ir karų tarp tautų ir įmonėms, kurios kelia naujus veikėjus, kurių tarptautinė atsiradimą svoris diplomatijos srityje.

Šiandien diplomatas veikia užsienio politikos srityje, susijusius su racionalaus elgesio ir susijęs su nacionalinių interesų, tokiu būdu, kad sprendimo kriterijus siekiant nustatyti, ar tarptautinė politika sprendimas yra racionalus, ar ne pasiekimas, yra iš esmės pagrįsta įsteigiantis ar ji iškėlė su tikslu skatinti nacionalinius tikslus ir pagrįstų riziką.

Šiandienos globaliame pasaulyje, būtina žinoti, tarptautinės teisės, bet ir prekybos, ekonomikos, socialinių tinklų, ... ir tt Dėl naujos kartos diplomatai turi susidoroti su mokslo ir technologijų pažanga ir padaryti jiems dalį savo darbą. Pragmatizmas tapo pagrindinis kriterijus, susijusius su nenuspėjamas situacijas kiekvieną dieną. Tiesą sakant, yra taisyklės, kurių reikia laikytis - pažodžiui - bet universalumas, kūrybiškumas ir kai kurie gebėjimai improvizacijai yra, pabaigoje, įrankiai, kurie gali padėti spręsti problemas, kad reglamentai būtų niekada įsivaizdavau mūsų pasaulyje, kuriam būdinga gerinimo socialiniai ryšiai.

Žiniasklaidos raida ir kaip internetas yra išnaudojami politiniais tikslais pagal visame pasaulyje piliečiai, gali padėti mums suprasti pokyčius, vykstančius pasaulyje, dėka naudoti, kad būtų suteikta naujų technologijų ir, tuo pačiu metu, klausia apie pasekmes šį evoliucija analizės ir tarptautinių santykių ir diplomatijos mankšta. Pavyzdžiui, kai kurie ekspertai akivaizdu, kad Egipto revoliucija yra naujų žiniasklaidos priemonių atsiradimas tokiu mastu, kad jie pavadino revoliucijos Egipt's Facebook revoliucija. Nauji įrankiai kovai su autoritarizmu.

Taigi naujasis diplomatas turi būti pasaulinė asmuo pasižymi turintis puikią žinių apie naujas technologijas bei skirtingų filialų mūsų globalizuotame pasaulyje, kuris yra visada susijęs Dėka interneto plėtrai.

Į EBES School of Business siūlo diplomatijos ir tarptautinių santykių Magistrantas tiems asmenims gali pakankamai atstovauti savo šalių interesus. Internetinė tyrimas analizuoja tikrais įvykiais dalį neseną istoriją, siekiant sukurti Optimus vaidmenį šioje srityje būtinus gebėjimus. Studentas, galimas diplomatas, ketina susidoroti su įvairių situacijų analizė, kurioje žvalgybos išspręsti konfliktus yra ne tik įrankis, tačiau plataus perspektyvos aplinkybių eksperimentams.

Iš diplomatijos profesionalus visada turėtų pasisako už ekonominį augimą ir jo / jos šalies vystymosi, tiek nacionaliniu lygiu, tiek išorėje. Tarp kitų reikalavimų studentas, būsimas diplomatas, privalo turėti išsamių žinių apie kalbų, būdama anglų esminis valdymo.

Diplomatas gali dirbti įvairių ministerijų, kurie atitinka šaliai, taip pat plėtoti kaip atstovas kitų tautų. Svarbu nepamiršti, kad profesionalus turės reaguoti į neatidėliotinus poreikius, dirba pagal slėginių ir suderinti situacijose narėje.

Užduotys, kad diplomatas vystosi yra susiję su nacionalinių ir tarptautinių politikos. Profesionali gali tarnauti kaip Užsienio reikalų ir tarptautinės prekybos patarėjas, ir, be to teikti patarimus ir paramą įvairių ministrų vyriausybės. Specialistai turėtų žinoti derybų meno, be to, analizuoti ir planuoti savo darbą projektai, arba būdamas užsienio tarnybos, taip pat analitikas ar tyrinėtojas tarptautinės politikos pareigūnas. Taip pat gebėjimas apsaugoti ir išspręsti kokį nors šalies piliečių problemas.

Įtraukta į tai, šie specializuoti darbuotojai taip pat gauti tam tikrų privilegijų, kurias sudaro vadinamosios diplomatinį imunitetą; tai reiškia, kad jie yra ne baudžiamosios ir civilinės jurisdikcijos priimančiosios valstybės. Kita vertus, ambasadų yra apsaugota nuo tyrimo, nors manoma, kad diplomatinės galimybę patekti į įvairiais klausimais savanoriškai.

Kitas privilegija, kuri susijusi su diplomatinių veikla yra eksteritorialumu principas, kuris reiškia, kad ambasadorius, jo / jos namų ir aplinkinių turtas yra laikomas salų suvereniteto atstovaujamosios valstybės. Tačiau dabar ši praktika buvo nutraukti ir pastatai ir darbuotojai priklauso nuo priimančiosios valstybės narės į santykinio būdu.

Šiuo metu diplomato vaidmenį įgavo naują dimensiją. Diplomatai turi prisiimti naują vaidmenį atrandant nišas galimybė, kad generuoti naudą kilmės šalyje; Pavyzdžiui, prekių ir paslaugų pardavimas, o vidaus privačiam sektoriui priimančiojoje valstybėje įterpimo, kaip į šį procesą os internalizacijos veiksmų.

Globaliame pasaulyje, kiekviena šalis siekia toliau ekonominį ir socialinį vystymąsi ir gerinti gyvenimo lygį ir jos gyventojų gerovę, ekonomika tampa užsienio politikos prioritetas.

Diplomatai yra dalis pastangų įsipareigojo skatinti ekonominius patobulinti savo šalyse. Jie prisideda verslininkų, kurie nori parduoti savo produktus, paslaugas ar projektus ir pasiekti teigiamą prekybos ir finansinius susitarimus su tos šalies, kurioje jie yra paskirtas, kai svarstomi klausimai, susiję ekonomika yra mažiau nuspėjama.

Dauguma šalių palaikytų tiesioginius ryšius tarp jų per savo ambasadų, konsulatų, misijų ir nuolatinių atstovybių tarptautinių agentūrų. Jų pagrindinis tikslas yra keistis ir palaikyti politinius santykius, kultūrinę ir ekonominę jų.

Dėl tarptautinio pobūdžio santykiai gali būti ne improvizuotas. Ji egzistuoja poreikis įvertinti tikslų ir rezultatų, nes liberalizavimas ir tarptautinė konkurencija yra realybė šiandien.

Ambasadų ir komerciniai biurai yra būtini, nes jie turi išskirtinį atstovavimą ir žinių apie verslo bendruomenių. Jie gali būti vertinamas kaip siekiant Conquest naujas rinkas raktu.

Taigi šalies konkurencingumas yra matuojamas jo potencialą internacionalizavimo. Diplomatai protagonize reprezentatyvią ir atitinkamą vaidmenį verslo internacionalizavimo procesą. A tarptautinio konkurencingumo veiksnys slypi įvairinti ekonomiką didinant prekybos ir konkurencingumo su kitomis šalimis svarbą.

Diplomato vaidmenį dėmesio, nes yra realus veidas integracijos į pasaulio ekonomiką, todėl šis aktyvus diplomatijos, leidžia daugiau ryžtingų veiksmų ir didesnės sinergijos tarp politinių ir ekonominių veiksnių, dalyvaujančių šiame procese.

Susitikimuose su didžiausiu demokratinės tradicijos šalių, užsienio politika yra laikoma valstybės politiką, kurio principai ir tikslai yra išdėstyti ilgainiui, nepriklausomai nuo politinių spalvų jie gali turėti su maitinimo alternations. Taigi iš diplomatų, techninių ar komercinių Užsienio tarnybos pareigūnų dauguma, yra kvalifikuoti specialistai.

Kas geriau nei galingų diplomatinių arba konsulinių įstaigų padėti ir patarti įmonėms ir skatinti šalies prekės ženklą ir savo verslą visame pasaulyje? Norėdami tai padaryti, šios užsienio politikos specialistai bendrauti su aktoriais ir sutelkti turimus įgyvendinti diplomatiją ir jų žvalgybos nacionalinės ekonomikos tarnybos išteklius.

Viešoji politika turi būti kaip prioritetinį vaidmenį internacionalizavimo, kuris tapo pagrindinis iššūkis vyriausybėms. Šiandien, piliečiai ir įmonės tikisi veiksmingos politikos plėtrai, gerovės, teisingumo turto paskirstymo ir kt ... Šio visapusišką strategiją tarptautiškumo plėtra reikalauja, kad bendrovės žino su skirtingose ​​aplinkose rinkas. Tai reiškia, kad didelio masto mokslinių tyrimų ir gebėjimu tinkamai analizuoti informaciją padaryti išmintingą sprendimą su ekonominės žvalgybos pagalbos proceso meistriškumą. Pirmoji misija šiuo klausimu narėje yra organizuoti šias informacijos ir patarimų turtą, teikti nuoseklumą ir nustatyti standartus dėl jų naudojimo skatinti nuoseklią strategiją dėl internacionalizavimo paslaugas.

Šis procesas tampa būtina analizuoti ryšį tarp ekonomikos ir užsienio diplomatijos santykius, iš naujo vyriausybių ir įmonių vaidmuo. Tam reikia tinkamų priemonių pasirinkimą, į teisingas prioritetų nustatymą, pasitikėdamas siekiant sustiprinti diplomatinius tinklus užsienyje gauti strategiją remti įmones ir skatinti būsimą sėkmę procesus.

Pridėta prie tinkamų priemonių yra įsikūręs už pareigūnų paklausą daug žinių apie šiuos procesus ir specifines problemas konkrečiose organizacijose.

Be to, juda kaip tokiais atvejais aktorius, reikalauja specialios mokymo, kad yra ne tik tradicinis studijavo remiantis terminijos, iš teisės principų ... ir tt įsiminti diplomatinė efektyvus veikla prasideda visiškai suprasti procesus, kuriuose būtina veikti su nagrinėtais atvejais, kurie padeda galimą diplomatas, studentas pagalbos, siekiant išlaikyti daugiafunkciniam požiūriui, kai sprendžiami su konkrečiomis problemomis.

Šia prasme, iš iš studijų kursus, pavyzdžiui, ekonomikos, buhalteris, verslo administravimo, teisės ir kitų absolventų profilių apribojimai, kurie pabrėžė, kad mokymo srities specialistų, kurie turi konkrečios srities žinių veikti kasdieniame diplomatijos srityje situacijose poreikį ,

Diplomatijos ir užsienio ryšių integravo politinius, ekonominius, teisinius, skaitmeninius susirūpinimą, kurie būtini įėjimai, siekiant aukštos suprasti sudėtingus procesus ir kurti scenarijus ir vykdant strategijas, kad būtų galima geriau ginti iš viešųjų ar privačių subjektų atstovaujamos šalies interesams ,

EBES School of Business turi kaip pagrindinį savo tikslą specialistų pakanka, galinčių kurti ir įgyvendinti tarptautinę ekonomiką, ryšiai, atstovavimas ir kt mokymas, atsižvelgiant į įvairių instancijų narė, laikydamasi tikslų, prioritetų šalies ir jos institucinės struktūros dėka espirantūra diplomatija ir tarptautiniais santykiais, kurioje studentas gali pamatyti save / save kaip tikrai aktyviai diplomatas mūsų laikų.

Mokymosi patirtis būdinga tai, kaip suprasti reaguoti, kai susiduria su tarptautiniais santykiais, Taktiškas elgesys su smurto darbo ginkluotuose konfliktuose ar su internete protagonism šiuolaikinėje diplomatijos mūsų laikų.

Labai svarbu suprasti, kad diplomatija yra ne tik konkretus tyrimas mokslu, atsižvelgiant į teisės ataskaitose. Tai gali būti pavadintas kaip mokslas, kuris tiesiogiai bendrauja su daugiau disciplinų, remiantis patirtimi, kuri dalyvauja daugelyje šalių.

Norėdami būti diplomatas yra ne tik būtina būti tarptautiniuose santykiuose, bet žinoti, kaip teikti geriausius įrankius įgyvendinti daug privalumų į šalį ekspertas; Pozityvizmas, taika, bendradarbiavimas, derybos, yra dalis terminologiją, susijusią su tam diplomatijos specialistas darbui.

Speciali asmuo dėl aspektų, tokių kaip socializacijos, teisingą elgesį, kultūros žinių, rezoliucijos, ir daug daugiau savybių; Diplomatas turi laikytis, ataskaita, derėtis ir atstovauti pritaikant tarptautinės klasikinės doktrinos kriterijus istoriją ir dabartinę tikrovę šalių. Šis klausimas atitinka atmosferą gyveno iki mūsų laikų diplomatų. Iš tikrųjų analizė pagal stebėjimo ir pasaulinės informacijos suteikiant aktualumą interesus ir siekius pasirinktą valstybę, atstovaujamą procesas.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų EBES Escuela Business Espana »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Sau 2020
Duration
6 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Vietoj 3000 €, 799 € su stipendiją
Deadline
Susisiekti su mokykla
Susisiekti su mokykla
The special scholarship only for applications in December to start in January
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
The special scholarship only for applications in December to start in January
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
The special scholarship only for applications in December to start in January
End Date