Apžvalga

Pirmasis tokio pobūdžio kursas Škotijoje, šis novatoriškas internetinis magistras suteikia patyrusiems treneriams galimybę patobulinti savo įgūdžius tobulinimui, taikant naujausias geriausias praktikas ir tyrimus. Mūsų mokymas yra suderintas su UK Coaching sertifikato (UKCC) 4 lygio sertifikavimo procesu, kurį patvirtina JK treniruotė.

Jūs sukursite savo kritinės analizės įgūdžius, patobulinsite savo problemų sprendimo gebėjimus ir sužinok naujoviškus sprendimus instruktavimo problemoms spręsti. Jūs taip pat išmokysite modernią geriausią praktiką instruktavime iš atvejų tyrimų, kolegų ir pagrindinių trenerių. Tuo metu, kai baigsite studijas, šie įgūdžiai suvienos, kad užtikrintumėte, jog galite kritiškai vertinti sprendimus, parengti protingas strategijas ir, svarbiausia, padidinti našumą.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Šis kursas yra patvirtintas UK Coaching ir suderinta su UKCC 4 lygio sertifikavimo procesu

# 2 Tyrinėkite visiškai internete ir pritaikykite savo magistro kursus apie savo karjerą

# 3 Škotijos sporto meistriškumo universiteto forumas

Kurso tikslai

Mūsų veiklos instruktavimas magistrantūros yra patyrusių trenerių, kurie nori išplėsti savo patirtį kartu su jų sporto kvalifikaciją. Ji sukurs savo kritinę analizę ir atspindinčią praktiką, sustiprins jūsų problemų sprendimo gebėjimus ir skatins naujoviškus sprendimus treniruočių problemoms spręsti.

Mes padėsime jums tapti treneriu, kuris gali:

  • atspindėti ir iššūkis asmeninėms prielaidoms ir įsitikinimams, siekiant pagerinti būsimą veiklą
  • kritiškai supranta sprendimus sudėtingose ​​ir nenuspėjamose situacijose
  • atpažinti ir išspręsti problemiškas koučingo problemas, sukuriant novatoriškas strategijas ir sprendimus
  • suprojektuoti ir įgyvendinti optimalią mokymosi aplinką, turinčią įtakos sportininkų veiklos poreikiams
  • suplanuoti ir įgyvendinti planuojamą ir strateginį požiūrį į veiklos tobulinimą
  • kurti ir valdyti atitinkamas paramos struktūras, kad būtų lengviau atlikti geresnius rezultatus

Sportas yra mūsų DNR

Kaip Škotijos sporto meistriškumo universitetas, mes sukūrėme tarptautinę reputaciją, kad pasiekėme rezultatų sporto kursus. Mes sutelkime pagrindinius akademikų atstovus, siekdami teikti aukštos kokybės mokymą įvairiose srityse - daugiausia dėmesio skiriant būsimoms karjeros perspektyvoms. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su daugeliu sporto organizacijų ir palaikome formalius ryšius su vis daugiau organizacijų, kurios gali padėti lengvinti jūsų mokymąsi. Mūsų kampelyje taip pat yra nacionalinis teniso centras, olimpinio dydžio baseinas, golfo aikštynas ir daugybė kitų penkių žvaigždučių sporto įrenginių.

Profesinės akreditacijos

Šis kursas yra patvirtintas UK Coaching ir yra suderintas su UKCC 4 lygio sertifikavimo procesą.

Kurso informacija

Padidinkite savo įgūdžius, išplėskite savo tinklą ir iš naujo nustatykite savo karjerą, konsultuodamasi šiuo specializuotu internetiniu kursu.

Jūs turite sėkmingai užbaigti šešis dėstomus modulius ir taikomą treniruotės projektą, skirtą magistrantūros studijoms. Kad gautumėte antrosios pakopos studijų diplomą, turite sėkmingai užbaigti visus dėstomus modulius. Jei norite turėti antrosios pakopos studijų pažymėjimą, turite sėkmingai užbaigti 60 kreditų vertės dėstomų modulių.

Mokymas

Šis internetinis magistro laipsnis yra suprojektuotas taip, kad jis būtų lankstus ir atitiktų jūsų profesinius ir asmeninius įsipareigojimus. Mokysitės per internetines paskaitas ir seminarus, vadovausite savarankiško studijų ir profesinės praktikos patirtimi, teikiama per universiteto virtualios mokymosi platformą. Individualūs "Skype" mokymai yra skirti atsiliepimams teikti ir kursinių darbų bei taikomojo koučingo projekto priežiūrai.

Vertinimas

Modulio schemose pateikiama informacija apie konkretų turinį ir vertinimus. Visos vertinimo procedūros atitinka institucijų politiką ir bus vykdomos taip, kad atitiktų suaugusiųjų mokymosi principus. Tai reiškia, kad turinys ir mokymasis rodo aktualumą, problemų sprendimą, mokymąsi atliekant veiksmus ir stiprią savęs vadovavimo ir nuosavybės elementą.

Kursų direktorius

Dr Justine Allen

44 (0) 1786 466474

Justine.allen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Namai / ES: 4 700 svarų sterlingų
  • Užsienyje: 4 700 svarų sterlingų
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Stirling »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Price
4,700 GBP
Namai / ES: £ 4,700 - Užjūrio valstijos: £ 4,700
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas