Apžvalga

Mūsų internetinis TESOL kursas yra aukštesniojo išsilavinimo ir profesinės kvalifikacijos tiems žmonėms, kurie jau dirba bet kurioje anglų kalbos kaip užsienio ar antrosios kalbos mokymosi srityje. Jūs išmoksite su žiniomis ir praktiniais įgūdžiais, kad būtumėte tikri, kritiškai atspindintys ir įdomūs mokytojai.

Pristatytas visiškai internete, tačiau su galimybe lankyti modulius universitetuose, šis kursas yra idealus tiems, kurie nori mokytis, o toliau mokyti. Kursai, kuriuos teikia patyrę profesionalai, kurie gyveno ir moko visame pasaulyje, kursas suteikia puikią teorijos ir praktikos pusiausvyrą, naudojant įvairiausius pažangiausius, novatoriškus mokymo metodus.

Kursas remiasi praktikų patirtimi ir geriausia praktika iš viso TESOL sektoriaus, daugiausia dėmesio skiriant pažangių profesinių gebėjimų ir kalbos mokymosi bei mokymo žinių plėtrai.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

Škotijos 1-oji vieta ir švietimo Didžiojoje Britanijoje 15-oji (The Guardian University Guide 2018)

# 2 Šis "TESOL" magistras tinka jūsų profesiniam ir asmeniniam gyvenimui, nes jis pateikiamas tik internete

# 3 Jums mokysis patyrę specialistai, kurie gyveno ir mokė visame pasaulyje

Mokymas

Modulių pristatymas atliekamas internetu. Nors tai nėra būtina, jei norėtumėte dalyvauti moduliuose universiteto mieste, tai gali būti išdėstyta. Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą lengvina reguliariai organizuojamos grupės darbo užduotis internete.

Naujausiame QS tyrime University of Stirling darbuotojai gavo 5 iš 5 žvaigždučių įvertinimų (QS World University Rankings 2018).

Vertinimas

Pažanga vertinama kursinių užduočių metu, o magistrantams - disertacija.

Visi studentai, norintys būti apdovanoti TESOL magistro laipsniais, privalo parengti disertaciją.

  • Studentai, kurie priima CALL modulį (TESPD04) ir užpildo CALL portfolio (TESP051), baigs pamokas - MSc TESOL (angl. Computer Assisted Language Learning - TESOL)
  • Studentai, kurie priima "Corpora" modulį (TESPD05) ir baigę korpuso disertaciją (TESP050), baigs minėtą apdovanojimą - MSc TESOL (Corpus Linguistics)

Kursų direktorius

Anne Lawrie

tesol@stir.ac.uk

44 (0) 1786 467681

Mokesčiai - 2018/2019

  • Namai / ES: £ 7,900
  • Užsienyje: £ 7,900
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Stirling »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
30 mėnesių
Ištęstinės
Price
7,900 GBP
Namai / ES: £ 7,900 - Užjūrio valstijos: £ 7,900
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas