Magistrantūros slaptas tyrimas ir specialistų žvalgyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išnagrinėti slapto tyrimo ir specialiosios žvalgybos vaidmenį kovojant su sunkiu organizuotu nusikalstamumu, terorizmu ir visuomenės grėsmėmis

Naujoviškoje slaptų tyrimų ir specialiųjų žvalgybų programoje nagrinėjamos pagrindinės temos, susijusios su slaptais ir žvalgybos klausimais, įskaitant veiksmingumą, vertę, teisėtumą, riziką ir etiką. Kursas apima platesnį dalykų spektrą, įskaitant HUMINT kolekciją, žvalgybos informacijos iškėlimą, tiriamojo interviu modelius, slaptus metodus, pagrindžiančius teisės aktus, priežiūros mechanizmus, dalijimąsi žvalgybos informacija ir analizę vietos, nacionaliniu ir pasauliniu lygmenimis.

Kursas, kurį pristato plačiai publikuoti akademikai ir patyrę praktikai šioje srityje, taip pat tiria etinius ir teisinius klausimus, kylančius dėl slaptos veiklos ir žvalgybos duomenų rinkimo, ir nagrinėja juos dabartinėje akademinėje literatūroje.

133053_person-sunglasses-dark-hat.jpg

Pagrindinė informacija

PGCert / PGDip / MSc slaptas tyrimas ir specialisto žvalgyba

Visi kursų dėstytojai dirba Liverpulio Johno Mooreso universiteto Liverpulio pažengusiųjų tyrimų centre (LCAPS). Jie suteikia daug praktinės ir akademinės patirties ir aprėpia tyrimų temas, įskaitant prekybą žmonėmis prekybai narkotikais; tarptautinis terorizmas; sunkus ir organizuotas nusikalstamumas; žvalgybos analizė ir kova su terorizmu; Daugelis iš jų turi didelę su teisėsauga susijusių vaidmenų patirtį.

Progresija

Studentai gali registruotis:

  • „PGCert“ (60 kreditų)
  • PGDip (120 kreditų)
  • MSC (180 kreditų)

Studentai, priimantys į „PGCert“ / „PGDip“ lygį, gali pakartotinai įstoti į ateinančius metus, kad padidintų savo akademinių apdovanojimų lygį.

Trukmė

  • 11 mėnesių (PGCert)
  • 22 mėnesiai (PGDip)
  • 27 mėnesiai (magistrantūra)

Struktūra

60 kreditų (PGCert), 120 kreditų (PGDip) arba 180 kreditų (magistrantūros) moduliai, pristatyti internetu su susijusiais daugialypės terpės ištekliais, diskusijų forumais, komandos bendradarbiavimu ir mokymo pagalba

Apdovanotas

Liverpulio John Moores universitetas

Tai LJMU programa ir kvalifikacija, kurią priėmimą ir pristatymą administruoja „Informa Connect“. Kursą dėsto, vertina, kokybę užtikrina ir suteikia Liverpulio Johno Mooreso universitetas

Idealiai tinka

  • Tie, kurie siekia pradėti ar plėtoti savo saugumo ar žvalgybos karjerą viešajame ir privačiame sektoriuose.
  • Saugumo ir žvalgybos srityse jau dirbantys specialistai, kurie siekia patobulinti savo žinias, kritinį mąstymą ir karjeros perspektyvas.
  • Asmenys, norintys dirbti žvalgybos, tyrimų ir karjeros srityse arba gauti karjerą valstybinėse, privačiose ar tarptautinėse organizacijose. Tai idealiai tinka tiems, kurių karjeros planai yra susiję su sunkiu organizuotu nusikalstamumu, terorizmu ir tarptautinio saugumo reikalais, ir jiems būtų naudingas tvirtas akademinis pagrindas šioje srityje.
  • Studentai, siekiantys giliau suprasti pagrindinius intelekto ir slapto tyrimo aspektus bei pasaulį, kuriame gyvename.

Apie Liverpulio Johno Mooreso universitetą

Liverpulio mechanikos institutą įkūrė galios ir įtakos žmonės, kurie pripažino transformacinį švietimo poveikį ir poveikį, kurį mokymasis ir siekis gali turėti asmenims, bendruomenėms ir visuomenei. Tai buvo pirmoji tokia įstaiga, įkurta Anglijoje.

Šis nedidelis novatoriškas judėjimas buvo įkurtas Liverpulio institute ir meno mokykloje bei Liverpulio jūreivystės koledže, o 1900 m. Irene Mabel Marsh atidarė IM Marsh miestelį. Šios organizacijos kartu padėjo pamatus Liverpulio Johno Mooreso universitetui - institucijai, kuri išaugo ir suklestėjo bei tebeteikia galimybes visiems.

Šiandien Liverpulio Johno Mooreso universitetas yra vienas didžiausių, dinamiškiausių ir į ateitį orientuotų universitetų JK, kuriame gyvybinga 25 000 studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių, 2500 darbuotojų ir 250 laipsnių kursai.

Saugumo studijų programą pristato Liverpulio Johno Mooreso universiteto Liverpulio pažengusiųjų apklausos studijų centras. Universitetas derina profesionaliai pripažintas kvalifikacijas su novatoriškais ir socialiai orientuotais kursais. Centras pasižymi išskirtine reputacija mokslinių tyrimų srityje. Akademinis personalas reguliariai prisideda prie pramonės žurnalų, patariamųjų grupių, vyriausybės politikos, taip pat reguliariai renkasi visuomenės dėmesį per spaudą ir transliuojamas žiniasklaidos priemones.

Apie „Liverpool“ pažengusiųjų politikų studijų centrą

Įkurtas 2015 m., Liverpulio pažengusiųjų studijų (LCAPS) centras turi didelę profesinę, praktinę ir akademinę patirtį. LCAPS naudojasi šia patirtimi vykdydama tyrimus ir rengdama mokymus policijos, nusikalstamumo prevencijos ir susijusių saugumo profesijų srityse.

„Liverpool“ pažengusiųjų politikų studijų centras vienija mokslinius tyrimus atliekančius darbuotojus iš viso universiteto.

LCAPS tarpdisciplininis mokymosi aplankas suteikia studentams ir praktikams įgūdžių, reikalingų reaguoti į sudėtingus šiuolaikinės policijos reikalavimus.

Plečiamas Liverpulio pažengusiųjų valstybinių studijų studijų dėstomų laipsnių portfelis, o LCAPS netrukus pasiūlys vieną išsamiausių akademinės policijos programų programų rinkinį.

Mokesčiai

Magistro laipsnis 7995 svarų sterlingų
Antrosios pakopos diplomas 5995 svarų sterlingų
Antrosios pakopos pažymėjimas 3495 £
Paraiškos mokestis 400 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. Skaityti mažiau