Magistrantūros organizacinė lyderystė

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Internetinis magistras organizacinės lyderystės rengia studentus Excel kaip lyderiai per kūrybinių problemų sprendimo įgūdžių rinkinius. Sužinokite apie geriausius prisitaikymo būdus, kurkite techninius įgūdžius ir suprankite etiką darbo vietoje. Atverkite duris profesiniam tobulėjimui ir galimoms įvairioms organizacijoms. Visoje programoje jūs taip pat augsite žmonių įgūdžius ir išsiplės įvairiomis mąstymo būdais. Fakultetas paskatins jus tapti akivaizdžiu, rūpestingu lyderiu, kuris pripažįsta savo darbo jėgos vertę.

Įperkamoje studijoje yra "iPad", iš anksto įdiegta su "Saint Mary" revoliucine mokymosi platforma, kad galėtumėte užbaigti kurso darbus bet kur ir jūsų laiku. Finansinė parama yra prieinama, o programa gali būti baigta per 24 mėnesius.

Organizacinės lyderystės ugdymo programos magistro laipsnis

Ši išskirtinė mokymo programa parodys, kaip būti:

  • Mokymosi lyderis, turintis sąmoningumo, kritinio mąstymo įgūdžių ir etikos
  • Susijęs lyderis, kuris gali sėkmingai bendrauti, kurti santykius ir bendradarbiauti
  • Adaptyvus lyderis, kuris gali diegti naujoves, būti kūrybingu ir orientuotis į sudėtingumą ir dviprasmybę
  • Globalus lyderis, kuris supranta geopolitinę ir ekonominę aplinką, demonstruoja tarpkultūrinį supratimą ir sėkmingai vykdo kultūrinį sudėtingumą
  • Strateginis lyderis, kuris gali priimti sprendimus, valdyti žinias ir panaudoti analizės meną ir mokslą

Jei norite sužinoti daugiau apie Šv. Marijos internetinį magistro programą "Organizacinė lyderystė", užpildykite formą, norėdami gauti daugiau informacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you.

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you. Skaityti mažiau