Magistrantūros istorija (mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Prisijunkite prie mūsų lankstaus internetinės istorijos magistro programos ir įgiję magistro laipsnį iš vienos iš pirmaujančių pasaulio universitetų. Istorija Edinburge šiuo metu yra 17 vieta tarp visų istorijos departamentų pasaulyje (QS World University Rankings 2018).

Pradėta 2013 m., Mūsų novatoriškas internetinis istorijos magistras suteikia studentams visame pasaulyje galimybę pasinaudoti nuostabiu Edinburgo universiteto istorine patirtimi.


Kodėl mokykis su mumis?

Ši programa suteiks jums specializuotų žinių ir supratimo apie istoriją ir jos pagrindinius klausimus. Išnagrinėti istorinius šaltinius ir įvertinti esamus tyrimus. Pasirinkite iš daugybės temų - nuo amerikiečių politikos iki šiuolaikinės Japonijos istorijos ar tarpukario Europos iki viduramžių Škotijos istorijos. Tada galėsite tobulinti savo specializuotus interesus per disertaciją.

Mokėsi viena iš didžiausių istorikų grupių bet kurioje Britanijos universitete ir užima istoriją pasaulyje 17-ą vietą (QS World University Subject Ranking 2018). Tu susidurs su skatinančia aplinka, kurioje galėsite labiau domėtis praktiškai bet kuria istorijos epocha ir daugeliu pasaulio regionai.

Jei neseniai baigėte studijas ir norėtumėte tęsti studijas, ketinate grįžti į studijas ar nori persikvalifikuoti ar siekti asmeninio susidomėjimo istorijos tema, internetinė magistrantūra užtikrina idealų pusiausvyrą tarp užsiėmęs gyvenimo ir mokymosi tarptautiniu mastu pripažįstama aukštojo mokslo kvalifikacija be sutrikdymo ar perkėlimo sąskaita. Daugiau nei 50 studentų jau baigė mūsų programą.


Studijų lankstumas

Dėka mūsų naujausios e-mokymosi programinės įrangos ir didelių skaitmeninių išteklių, programa pateikiama tik internete. Tai leidžia jums valdyti darbą, vaikų priežiūrą ar kitus asmeninius įsipareigojimus, mokydamasis savo tempu ir plėtodamas savo specializuotą interesą pagal mūsų žinomų akademikų ekspertų rekomendacijas.

Jūs gausite naudos iš lanksčios programos struktūros, kuri leis jums užsidirbti magistrantūros pažymėjimą, diplomą ar magistrantūrą, baigę kvalifikacijos kėlimo kursus ir specializuotus pasirinkimo kursus.


Programos struktūra

Suplanuotos su lanksčiu supratimu, mūsų interneto mokymosi istorijos meistrai suteikia jums galimybę mokytis aukštesniu lygmeniu, kad tinka jums.

Internetinę programą galima atlikti visą arba ne visą darbo dieną, o studija prasideda rugsėjo mėnesį. Studijuosite savo tempu, baigsite nuo vienerių iki šešerių metų. Galite išeiti iš programos bet kuriame jūsų įgytoje kvalifikacijoje, o tai priklauso nuo sėkmingai pasiektų kreditų kiekio reikalaujamame lygyje (180 kreditų reikalaujama, norint užbaigti magistrantūros studijas). Daugelis mūsų studentų kartu su kitais įsipareigojimais suderina studijas. Tai palaiko lanksti struktūra, leidžianti neakivaizdinių studijų studentams praleisti semestrus, kuriuose jūs liečiate programą, bet neužsiregistravote kursams.

Kiekvienais metais yra du 11 savaičių semestrų, nuo rugsėjo iki gruodžio ir nuo sausio iki balandžio. Nuo gegužės iki rugsėjo nėra kursų, kurie užtikrintų, kad jus mokytų tik dėstytojai, kurie vasaros mėnesius naudoja savo tyrimus.

Absolventai gauna tokius pat laipsnių pažymėjimus, kaip ir universitetų studentams. Studijų pažymėjimuose nenurodyta, kad programa pateikiama internete.


Kodėl galutinė kvalifikacija yra magistrantūra, o ne MA?

Senovės Škotijos universitetai (įskaitant Edinburgo universitetą) tradiciškai siūlo meno magistro laipsnį (MA) kaip bakalauro akademinį laipsnį. Mūsų antrosios pakopos studijų istorijos laipsniai yra pažymėti kaip magistro (magistro) atskirti juos nuo bakalauro laipsnius.


Kaip pristatoma programa

Sužinokite daugiau apie mūsų mokymo metodus, mokymąsi bendradarbiaujant, laiką, kurio reikia studijuoti, ir techninius reikalavimus.

Mokymas

Online MSc istorija pristatoma visiškai internete. Tiek pagrindinius, tiek pasirinktinius kursus moko virtualių virtualių seminarų ir internetinių forumų derinys.

Bendrasis mokymasis

Studijuosite su studentais iš visų pasaulio dalių. Diskusijos forumuose vyksta per visą terminą, o jų lankstumas leidžia prisidėti prie jūsų laisvo laiko aptarti kitus jūsų įsipareigojimus.

Lanksčios studijų valandos

Kiek laiko reikia studijuoti?

Techniniai reikalavimai

Norint studijuoti programoje, reikės pakankamai naujausio kompiuterio (PC arba Mac) ir patikimo plačiajuosčio interneto ryšio, kuris leistų vaizdo transliavimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of Histor ... Skaityti daugiau

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of History, Classics and Archaeology, together with the Centre for the Study of Modern Conflict, the Scottish Centre for Diaspora Studies and the Centre for Medieval and Renaissance Studies. Skaityti mažiau