Magistrantūros epistemologijos etika

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar protas veikia kaip kompiuteris? Ar yra visuotiniai moralės principai? Koks yra žinių pobūdis ir kaip jas įgyti? Kaip galima suderinti moralinę atsakomybę su deterministine visata ? Ar tiesa yra tyrimo tikslas? Ar galvoje yra mano protas, ar jis gali plisti už mano kaukolės ribų ir į pasaulį? Ar yra tokių dalykų kaip moraliniai faktai?

Ši internetinė epistemologijos, etikos ir proto magistrantūra yra unikali programa , suteikianti išsamų pagrindą šiuolaikinėje filosofijoje, ypatingą dėmesį skiriant toms pagrindinėms tyrimų sritims, kuriose Edinburgas turi ypatingų pranašumų: epistemologija, etika ir proto bei pažinimo mokslo filosofija.

Ši programa yra unikali trimis būdais:

  • Programa atspindi tarptautiniu mastu pripažintus filosofijos tyrimus, vykdomus Edinburgo universitete. Jokie kiti tyrimo intensyvūs Filosofijos katedrai bet kurioje pasaulio vietoje nevykdo internetinės magistrantūros programos, orientuotos į šias pagrindines filosofijos sritis.
  • Ji yra susijusi su Edinburgo universiteto Eidyn tyrimų centru, kuriame vyksta nemažai didelių pažangių tarpdisciplininių mokslinių tyrimų projektų, apimančių epistemologiją, etiką (ypač metatikos), proto ir kognityviojo mokslo filosofiją bei mokslo filosofiją. "Eidyn" tyrimai tiesiogiai informuoja programos dėstymą, užtikrinant, kad jis būtų atnaujintas atsižvelgiant į naujausius šiuolaikinės filosofijos pokyčius.
  • Jo lankstumas. Vadovaudamiesi mūsų žinomų akademikų specialistais, galėsite pasirinkti iš įvairių pasirinkimo kursų, kad pritaikytumėte savo programą, kad galėtumėte kurti savo specializuotus interesus.
  • Filosofijos tyrimai Edinburge užima 2 vietą Škotijoje ir 7 vietą Jungtinėje Karalystėje reitinguojant REF 2014 tema.
  • Tai unikali programa, kuri suteikia išsamią šiuolaikinės filosofijos pagrindą, ypatingą dėmesį skiriant toms pagrindinėms mokslinių tyrimų sritims, kuriose Edinburge yra ypač stiprios pusės: epistemologija, etika ir proto bei kognityvinio mokslo filosofija
  • Kaip internetinė programa, galite asmeniškai mokytis kartais, kad atitiktų jūsų poreikius ir įgyti aukštąjį išsilavinimą pasaulinėje kvalifikacijoje be perkėlimo sąskaita.

Tai tik internetinė programa. Jis bus mokomas derinant trumpas vaizdo paskaitas, diskusijų lentas internete, vaizdo konferencijas ir pratybas internete. Kaip programos studentas, jūs turėsite galimybę reguliariai lankytis tiek fakultete, tiek su specialiaisiais dėstytojais, įskaitant bendravimą vienas su kitu. Taip pat bendrausite su kitais programos studentais kaip tam skirtos virtualios mokymosi aplinkos dalis.

Jums bus pasiūlyti pagrindiniai filosofinės metodikos ir epistemologijos, etikos bei proto ir pažinimo mokslo filosofijos kursai . Yra išplėstiniai epistemologijos, etikos ir proto bei pažinimo mokslo filosofijos pasirinkimo kursai, taip pat mokslo filosofijos pasirenkami kursai.

Tokiu būdu įgysite platų pagrindą, taikydami filosofijoje naudojamus tyrimo metodus , taip pat gausite gilių žinių apie epistemologijos, etikos ir proto bei pažinimo mokslo filosofijos centrines filosofines sritis.

Jei nuspręsite baigti visą magistrantūros studijų programą, jūs parašysite disertaciją (nuo 8 000 iki 10 000 žodžių) tyrimo tema, prižiūrint fakulteto dėstomą programą.

Galite užsitikrinti magistro laipsnį (tris kursus), magistro diplomą (šešis kursus) arba magistro laipsnį (šešis kursus ir disertaciją), baigę šios programos kursus.

Epistemologijos, etikos ir proto magistrantūros absolventai eina daugybe skirtingų būdų.

Mes turime doktorantūros studijų programų absolventus visame pasaulyje, įskaitant Oksfordo universitetą, Birmingemo universitetą, Ilinojaus universitetą, taip pat tuos, kurie pasirinko tęsti studijas toliau Edinburge. Kiti moko filosofijos bendruomenės kolegijose ir aukštosiose mokyklose. Mūsų absolventai mums nuolat sako, kad įgūdžiai, kuriuos jie įgijo įgiję laipsnį, turėjo įtakos jų mąstymui tiek karjeroje, tiek apskritai gyvenime.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this a ... Skaityti daugiau

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this as a solid foundation for teaching. Skaityti mažiau