Kurso apžvalga

Šiuolaikinė darbo vieta remiasi duomenimis, o tiems, kurie turi įgūdžių tvarkyti ir interpretuoti organizacijos duomenis, yra didelė paklausa. Ši magistrantūros duomenų analizė

Lankstus „ Arden University “ studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo duomenų tvarkymo ir projektų valdymo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūsų organizacija priartės prie savo veiklos tikslų.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta konsultuojantis su visame pasaulyje dirbančiais absolventais, kurie padės jums įkvėpti ir valdyti pokyčius savo versle, ypatingą dėmesį skiriant projektų valdymui.

116291_xC8H7XNQ.jpeg

Modulio moduliai

Duomenų dizainas:

Supraskite, kaip prieiti prie duomenų, spręsdami pagrindinius klausimus apie numatomus verslo rezultatus ir pasirinkite tinkamiausią duomenų rinkimo metodą. Jūs išmoksite kurti diegimo metodus ir įdiegti duomenų rinkimo priemones ir sistemas, kad pasiektumėte vertingų rezultatų.

Duomenų tvarkymas ir sprendimų priėmimas:

Naudodamiesi daugiau duomenų nei kada nors anksčiau, tie, kurie yra pasirengę tvarkyti ir interpretuoti šiuos duomenis, gali suteikti realią vertę darbo vietai. Šio modulio dėmesio centre - mokytis, kaip interpretuoti duomenis ir priimti pagrindinius verslo sprendimus, formuojant organizacijos ateitį.

Duomenų vizualizavimas ir aiškinimas:

Įgyti svarbių duomenų įgūdžių, suteikiančių įmonėms didelį konkurencinį pranašumą mokantis pristatyti šiuos duomenis visuotinai įtraukiančiu būdu, kurį gali suprasti tiek specialistai, tiek ne specialistai.

Projekto valdymo metodai:

Suskirstydami skirtingus projektų valdymo tipus, išmoksite patikimus metodus, kaip kontroliuoti projektus nuo pradžios iki pabaigos. Šie moduliai apima biudžetus, kaip išspręsti sudėtingas problemas ir koordinuoti projekto komandos darbą.

Projektų valdymas:

Priimkite projektus su visais būtinais modeliais, mokydami efektyvaus vadovavimo lynus, kaip suderinti žmones su užduotimis, tvarkaraščiu, biudžetu ir atlikti rizikos vertinimus. Jūs taip pat gausite galimybę nustatyti, ar investicija bus verta.

Projekto analizė:

Naudokite duomenis projektų valdymo sprendimams valdyti ir projekto sveikatai išlaikyti per visą jo trukmę. Atraskite kontekstą, kuriame šie faktai ir statistiniai duomenys naudojami projekto rezultatams matuoti, ir įsitikinkite, kad naudodamiesi analize naudokite sprendimus.

Mokslinių tyrimų projektas:

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą, pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ir pristatymą, tada naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų faktiniais darbo poreikiais.

Ką sako mūsų studentai:

116289_aHxRrRI8.png

Su aukštojo mokslo kainomis negalėjau atsisakyti savo darbo, mokydamasis internete galiu dirbti visą darbo dieną ir dirbti visą darbo dieną. Dabar aš dirbau nuo 8 iki 14 val. 2–9 val., Aš galiu daug prisitaikyti prie dienos ir turiu laiko savo šeimai.

Richard Wing,

LLB

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).
Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

9500 svarų sterlingų (JK

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 18, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 2019
Sau. 2020
Duration
18 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,957 EUR
Mokesčiai per metus: 6 957 EUR (JK / ES), 6 957 EUR (tarptautinė)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date