Kurso apžvalga

Šiuolaikinė darbo vieta priklauso nuo duomenų, o tiems, kurie turi įgūdžių tvarkyti ir aiškinti organizacijos duomenis, yra labai reikalinga. Ši magistrantūros duomenų analizė

Lankstus „ Arden University “ studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo duomenų tvarkymo ir projektų valdymo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūsų organizacija priartės prie savo veiklos tikslų.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta konsultuojantis su visame pasaulyje dirbančiais absolventais, kurie padės jums įkvėpti ir valdyti pokyčius savo versle, ypatingą dėmesį skiriant projektų valdymui.

Modulio moduliai

Duomenų dizainas:

Supraskite, kaip prieiti prie duomenų, spręsdami pagrindinius klausimus apie numatomus verslo rezultatus ir pasirinkite tinkamiausią duomenų rinkimo metodą. Jūs išmoksite kurti diegimo metodus ir įdiegti duomenų rinkimo priemones ir sistemas, kad pasiektumėte vertingų rezultatų.

Duomenų tvarkymas ir sprendimų priėmimas:

Naudodamiesi daugiau duomenų nei kada nors anksčiau, tie, kurie yra pasirengę tvarkyti ir interpretuoti šiuos duomenis, gali suteikti realią vertę darbo vietai. Šio modulio dėmesio centre - mokytis, kaip interpretuoti duomenis ir priimti pagrindinius verslo sprendimus, formuojant organizacijos ateitį.

Duomenų vizualizavimas ir aiškinimas:

Įgyti svarbių duomenų įgūdžių, suteikiančių įmonėms didelį konkurencinį pranašumą mokantis pristatyti šiuos duomenis visuotinai įtraukiančiu būdu, kurį gali suprasti tiek specialistai, tiek ne specialistai.

Projektų valdymo metodai:

Suskirstydami skirtingus projektų valdymo tipus, išmoksite patikimus metodus, kaip kontroliuoti projektus nuo pradžios iki pabaigos. Šie moduliai apima biudžetus, kaip išspręsti sudėtingas problemas ir koordinuoti projekto komandos darbą.

Projektų valdymas:

Priimkite projektus su visais būtinais modeliais, mokydami efektyvaus vadovavimo lynus, kaip suderinti žmones su užduotimis, tvarkaraščiu, biudžetu ir atlikti rizikos vertinimus. Jūs taip pat gausite galimybę nustatyti, ar investicija bus verta.

Projekto analizė:

Naudokite duomenis projektų valdymo sprendimams valdyti ir projekto sveikatai išlaikyti per visą jo trukmę. Atraskite kontekstą, kuriame šie faktai ir statistiniai duomenys naudojami projekto rezultatams matuoti, ir įsitikinkite, kad naudodamiesi analize naudokite sprendimus.

Mokslinių tyrimų projektas:

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą, pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ir pristatymą, tada naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų faktiniais darbo poreikiais.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į magistrantūros duomenų analizės ir projektų valdymo kursus, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos
Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų mokiniai

wwjw3mkveSfcp1Wheem8Uug7rvHtt7RyB-5HyrueadNDYXDZJpAZEkvJuQf_BRejbxDQxCLRNPy0FUgegwlLxOOZ5QhU3i3U0hx_u5_vMQniRvsH9v8I6IFuEhAJJQ

„Geriausia šios programos dalis buvo tai, kad jaučiuosi įgydamas naudingų praktinių žinių, tobulėdamas per kursus. Kuo daugiau studijuoju, tuo labiau noriu mokytis. Šis jausmas tikrai motyvuoja, ypač lyginant jį su mano studijomis kitose akademinėse įstaigose. Lankstumas yra dar vienas didelis Ardeno programos pranašumas. “Micael De Abreu Caldas,
Arden University
Belgija

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).
Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

9500 svarų sterlingų (JK

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 9, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 2019
Sau. 2020
Duration
18 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,957 EUR
Mokesčiai per metus: 6 957 EUR (JK / ES), 6 957 EUR (tarptautinė)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date