Magistrantūros duomenų analizė ir rinkodara (CIM)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Žinant, kam rinktis, ir kaip pasiekti šią auditoriją, organizacijos gali suteikti didelį pranašumą. Arden University internetinė magistrantūros duomenų analizės ir rinkodaros programa (CIM) sujungia šias dvi disciplinas, kad suteiktų jums pažangias duomenų tvarkymo galimybes, kad maksimaliai padidintumėte rinkodaros galimybes.

Lankstus „Arden“ studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo duomenų tvarkymo ir rinkodaros įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Ši profesionali programa yra akredituota „Chartered Institute of Marketing“, todėl galite būti tikri, kad jūsų rinkodaros karjera yra geriausia.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta konsultuojantis su visame pasaulyje dirbančiais absolventais, kurie padės jums įkvėpti ir valdyti pokyčius savo versle, ypatingą dėmesį skiriant projektų valdymui.

Modulio moduliai

Strateginis marketingas - (CIM)

Susipažinkite su strategine rinkodaros puse ir konkurenciniu pranašumu, kurį galima gauti iš situacijos analizės. Jūs sukursite veiksmingą sprendimų priėmimą, nes sužinosite, kokia svarbi yra tvari plėtra, kurią siekia kiekviena organizacija.

Tarptautinis marketingas

Išplėskite savo rinkodaros žinias, ištiesdami jas visuose pasaulio kampeliuose. Jus atpažinsite sudėtingą tarptautinės rinkodaros pobūdį ir jo įvairius etapus, mokantis planuoti strategiškai ir giliai įsitraukti į teorijas, kuriomis grindžiami užsienio rinkodaros procesai.

Įrašyti metrikas - (CIM)

Išmokite žaisti numerių žaidimą su galingu duomenų įrankiu ir susieti savo skaitmeninius įgūdžius priimdami informuotus rinkodaros sprendimus. Mokykitės matavimo metodų meną ir supraskite rinkodaros metrikų vaidmenį organizacijoje.

Skaitmeninė strategija

Skaitmeninė rinkodara yra šiuolaikinių rinkodaros strategijų pagrindas, todėl šiame modulyje pateikiama atitinkama informacija apie tai, kaip organizacijos naudoja skaitmenines žiniasklaidos priemones, kad galėtų efektyviai parduoti savo produktus ir paslaugas ir pasiekti verslo tikslus. Susipažinsite su įvairiais skaitmeninio vertinimo įrankiais ir naudosite šias išvadas, kad sukurtumėte lanksčią strategiją, leidžiančią greitai prisitaikyti prie kintančių rinkos poreikių.

Duomenų tvarkymas ir sprendimų priėmimas

Naudodamiesi daugiau duomenų nei kada nors anksčiau, tie, kurie yra pasirengę tvarkyti ir interpretuoti šiuos duomenis, gali suteikti realią vertę darbo vietai. Šio modulio dėmesio centre - mokytis, kaip interpretuoti duomenis ir priimti pagrindinius verslo sprendimus, formuojant organizacijos ateitį.

Duomenų vizualizavimas ir interpretacija

Įgyti svarbių duomenų įgūdžių, suteikiančių įmonėms didelį konkurencinį pranašumą mokantis pristatyti šiuos duomenis visuotinai įtraukiančiu būdu, kurį gali suprasti tiek specialistai, tiek ne specialistai.

Mokslinių tyrimų projektas

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą ir galėsite pasirinkti tarp tradicinio disertacijos ar akademinio straipsnio ir pristatymo. Tada jūs galėsite panaudoti visas savo žinias iš programos su galimybe susieti savo mokslinius tyrimus su jūsų darbo poreikiais.

Pramonės partnerystės

Prisijungdami magistrantūros duomenų analizės ir rinkodaros (CIM) kursuose, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos
Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų mokiniai

wwjw3mkveSfcp1Wheem8Uug7rvHtt7RyB-5HyrueadNDYXDZJpAZEkvJuQf_BRejbxDQxCLRNPy0FUgegwlLxOOZ5QhU3i3U0hx_u5_vMQniRvsH9v8I6IFuEhAJJQ

„Geriausia šios programos dalis buvo tai, kad jaučiuosi įgydamas naudingų praktinių žinių, tobulėdamas per kursus. Kuo daugiau studijuoju, tuo labiau noriu mokytis. Šis jausmas tikrai motyvuoja, ypač lyginant jį su mano studijomis kitose akademinėse įstaigose. Lankstumas yra dar vienas didelis Ardeno programos pranašumas. “Micael De Abreu Caldas,
Arden University
Belgija


Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).
Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

9500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau