Magistrantūros Valdymo Valdymas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kurso informacija

Įrenginių valdymas suteikia organizacijai daugybę paramos paslaugų už tinkamas išlaidas, kad būtų remiama pagrindinė verslo veikla. Vadybininkai turi įrodyti savo įgūdžius veiksmingai teikti paslaugas ir stebėti, suprasti verslo strategiją, išlaidų kontrolę, žmonių valdymą ir su turtu susijusias problemas.

Jūs padidinsite savo sugebėjimą nustatyti ir įvertinti tinkamas sprendimų priėmimo strategijas, taip pat sukursite savo mokslinių tyrimų gebėjimus ir kognityvinius įgūdžius, kurie leis jums analizuoti ir išspręsti jūsų profesijos problemas.

Keletas užduočių bus praktinis darbas ir atvejų analizė. Tai suteiks galimybę spręsti situacijas ir klausimus, kurie yra labai svarbūs jūsų darbo vietai ir kuriuos tu gali kreiptis, kad atitiktų organizacijos poreikius.

Šis lankstus nuotolinio mokymosi kursas yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia pritaikyti savo mokymąsi apie savo profesinį gyvenimą. Prieiga prie išsamių mokymosi išteklių ir pagalbinių medžiagų suteiks mūsų Virtualioji mokymosi aplinka, leidžianti jums mokytis tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Kurso išmokos

Šis kursas pateikiamas internetu, todėl galite mokytis bet kurioje pasaulio vietoje. Įrengimų valdymas čia, "Leeds Beckett", turi puikią reputaciją šioje profesijoje, o mūsų studentai ir absolventai gali būti rasti daugelyje pirmaujančių organizacijų tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek užsienyje.

Kurso metu studijuojamų dalykų asortimentas bus naudingas jūsų asmeniniam tobulėjimui ir karjerai. Keletas užduočių yra pagrįstos praktiniu darbu, įskaitant susijusius atvejų tyrimus, kurie suteikia galimybę spręsti situacijas, kurios tiesiogiai susijusios su jūsų darbo vieta ir kurios gali būti pritaikytos tam, kad atitiktų konkrečius veiklos poreikius. Jūs sutiksite savo darbą su padidėjusiu pasitikėjimu.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent antros klasės pagyrimu laipsnį arba turėti lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš objektų valdymo darbo aplinkos. Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė. Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Šis kursas bus naudingas jūsų asmeniniam tobulėjimui ir karjerai. Kadangi įrenginių valdytojai daugiausia dėmesio skiria išlaikyti savo organizacijų pagrindinę verslo veiklą ir laikytis teisės aktų reikalavimų, jūsų žinios apie sveikatą ir saugą, rizikos valdymą ir veiklos tęstinumą padės tvirtai įsidarbinti šiame sektoriuje.

  • Įranga ir sutarčių vadybininkas
  • Techninės priežiūros vadybininkas
  • Įrangos koordinatorius
  • Pastato vadovas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

Aplinka

Pastatai daro didelį poveikį aplinkai. Mokiniai supranta, kaip kontroliuoti vidinį ir išorinį pastatų poveikį aplinkai ir efektyvaus naudojimo pastatų strategijas.

Komercinis

Teikia įvairius įrankius, metodus ir teorijas, kad padėtų jums vyresniųjų vadovų vaidmenis ir suteiktų galimybę nukreipti įmonių politiką į nekilnojamojo turto ir paslaugų sritis.

Turto turto valdymas

Įvertina verslo nekilnojamojo turto valdymo strategijas svarstydama ir vertindama dizainą, veiklą ir šalinimą. Jūs sužinosite, kaip atlikti finansinius vertinimus, valdyti erdvę ir panaudoti turtą kaip turtą.

Įrangos informacija

Jūs parengsite išsamų supratimą apie objektų veiklos valdymo organizacijoje apimtis, taip pat jos indėlį į pagrindinį verslą.

Įrengimų valdymo strategija

Įvertina įrenginių vaidmenį remiant pagrindines verslo operacijas ir tobulina teikimą, plėtodamas supratimą apie įvairias galimybes ir procesus, atitinkančius jų veiksmingą viešuosius pirkimus.

Projektų valdymas

Išnagrinėja projekto vadovo vaidmenį koordinuojant įvairius profesinius įgūdžius, reikalingus projektuojant ir gaminant sudėtingus projektus kliento tikslams patenkinti.

Baigiamasis magistro darbas / disertacija

Jūs parengsite struktūruotą disertaciją temoje, kuri yra susijusi su kursu, sustiprinsite savo įgūdžius analizuojant, apmąstymams, taikymui, organizavimui ir planavimui.

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Neakivaizdinės studijos suteikia jums lankstumo mokytis savo tempu. Dėl to mūsų studijų mokesčiai skaičiuojami naudojant kreditus. Kiekvienas studijų modulis turi kredito balą. Dauguma dėstomų magistrantūros modulių turi 20 kreditų taškų. Mokymo mokestis studentams, įstojusiems į 2018-1919 m. Šį kursą, yra 661 svaras už kiekvieną 20 kreditų taškų modulį. Modulių, turinčių skirtingą kredito taško reikšmę, jų sąnaudas galima apskaičiuoti padauginus modulio kredito vertę vienam kreditų taškui, kurio vertė yra 33,05 svarų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Tarptautinis 2018/19

Neakivaizdinės studijos suteikia jums lankstumo mokytis savo tempu. Dėl to mūsų studijų mokesčiai skaičiuojami naudojant kreditus. Kiekvienas studijų modulis turi kredito balą. Dauguma dėstomų magistrantūros modulių turi 20 kreditų taškų. Mokymo mokestis studentams, įstojusiems į 2018-1919 m. Šį kursą, yra 661 svaras už kiekvieną 20 kreditų taškų modulį. Modulių, turinčių skirtingą kredito taško reikšmę, jų sąnaudas galima apskaičiuoti padauginus modulio kredito vertę vienam kreditų taškui, kurio vertė yra 33,05 svarų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Įranga

Biblioteka

Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri jums tinka, o biblioteka dirba visą parą, jei norėtumėte aplankyti. Mūsų išorės komanda taip pat teikia specialią paramą nuotolinių studijų studentams.

Speciali paramos komanda

Tiesiog todėl, kad nesate mokosi miesteliu, nereiškia, kad turėsite susidoroti su savimi - jūs turėsite asmeninio dėstytoja kartu su universiteto studentų centru ir gerovės centru. Jie yra pasirengę jums patarti viskuo, nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2018

Apie mokyklą

Mūsų universitetasLeeds Beckett University yra vienas populiariausių JK universitetų, kurio istorija siekia beveik 200 metų. Mes siūlome platų dalykinių sričių ir kursų spektrą - visi jie yra skirti p... Skaityti daugiau