Magistrantūros Valdymo Valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Įrenginių valdymas suteikia organizacijai daugybę paramos paslaugų už tinkamas išlaidas, kad būtų remiama pagrindinė verslo veikla. Vadybininkai turi įrodyti savo įgūdžius veiksmingai teikti paslaugas ir stebėti, suprasti verslo strategiją, išlaidų kontrolę, žmonių valdymą ir su turtu susijusias problemas.

Jūs padidinsite savo sugebėjimą nustatyti ir įvertinti tinkamas sprendimų priėmimo strategijas, taip pat sukursite savo mokslinių tyrimų gebėjimus ir kognityvinius įgūdžius, kurie leis jums analizuoti ir išspręsti jūsų profesijos problemas.

Keletas užduočių bus praktinis darbas ir atvejų analizė. Tai suteiks galimybę spręsti situacijas ir klausimus, kurie yra labai svarbūs jūsų darbo vietai ir kuriuos tu gali kreiptis, kad atitiktų organizacijos poreikius.

Šis lankstus nuotolinio mokymosi kursas yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia pritaikyti savo mokymąsi apie savo profesinį gyvenimą. Prieiga prie išsamių mokymosi išteklių ir pagalbinių medžiagų suteiks mūsų Virtualioji mokymosi aplinka, leidžianti jums mokytis tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Kurso išmokos

Šis kursas pateikiamas internetu, todėl galite mokytis bet kurioje pasaulio vietoje. Įrengimų valdymas čia, "Leeds Beckett", turi puikią reputaciją šioje profesijoje, o mūsų studentai ir absolventai gali būti rasti daugelyje pirmaujančių organizacijų tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek užsienyje.

Kurso metu studijuojamų dalykų asortimentas bus naudingas jūsų asmeniniam tobulėjimui ir karjerai. Keletas užduočių yra pagrįstos praktiniu darbu, įskaitant susijusius atvejų tyrimus, kurie suteikia galimybę spręsti situacijas, kurios tiesiogiai susijusios su jūsų darbo vieta ir kurios gali būti pritaikytos tam, kad atitiktų konkrečius veiklos poreikius. Jūs sutiksite savo darbą su padidėjusiu pasitikėjimu.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent antros klasės pagyrimu laipsnį arba turėti lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš objektų valdymo darbo aplinkos. Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė. Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Šis kursas bus naudingas jūsų asmeniniam tobulėjimui ir karjerai. Kadangi įrenginių valdytojai daugiausia dėmesio skiria išlaikyti savo organizacijų pagrindinę verslo veiklą ir laikytis teisės aktų reikalavimų, jūsų žinios apie sveikatą ir saugą, rizikos valdymą ir veiklos tęstinumą padės tvirtai įsidarbinti šiame sektoriuje.

  • Įranga ir sutarčių vadybininkas
  • Techninės priežiūros vadybininkas
  • Įrangos koordinatorius
  • Pastato vadovas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Neakivaizdinės studijos suteikia lankstumo mokytis savo tempu. Dėl šios priežasties mūsų mokestis už mokslą yra apskaičiuojamas naudojant kredito taškus. Kiekvienas jūsų mokomas modulis turi kredito taško vertę. Daugelio dėstomų magistrantūros studijų modulių kreditų vertė yra 20. Mokestis už mokslą šio kurso studentams yra 661 svaro sterlingų už kiekvieną 20 kreditų tašką. Moduliams, kurių kreditų taškų vertė skiriasi, jų kainą galima apskaičiuoti padauginus modulio kreditinę vertę iš 33,05 svaro sterlingų vertės. Sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Tarptautinis

Neakivaizdinės studijos suteikia lankstumo mokytis savo tempu. Dėl šios priežasties mūsų mokestis už mokslą yra apskaičiuojamas naudojant kredito taškus. Kiekvienas jūsų mokomas modulis turi kredito taško vertę. Daugelio dėstomų magistrantūros studijų modulių kreditų vertė yra 20. Mokestis už mokslą šio kurso studentams yra 661 svaro sterlingų už kiekvieną 20 kreditų tašką. Moduliams, kurių kreditų taškų vertė skiriasi, jų kainą galima apskaičiuoti padauginus modulio kreditinę vertę iš 33,05 svaro sterlingų vertės. Sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Įranga

Biblioteka

Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri jums tinka, o biblioteka dirba visą parą, jei norėtumėte aplankyti. Mūsų išorės komanda taip pat teikia specialią paramą nuotolinių studijų studentams.

Speciali paramos komanda

Tiesiog todėl, kad nesate mokosi miesteliu, nereiškia, kad turėsite susidoroti su savimi - jūs turėsite asmeninio dėstytoja kartu su universiteto studentų centru ir gerovės centru. Jie yra pasirengę jums patarti viskuo, nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau