Magistrantūros Telekomunikacijų Valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Sukurti reikiamus įgūdžius, kad pagerintumėte verslo telekomunikacijų galimybes ir valdytumėte tinklo sprendimų kūrimą ir įgyvendinimą. „Arden“ magistrantūros telekomunikacijų valdymo programa bus naudinga tiems, kurie tikisi progresuoti arba pereiti prie strateginio ar operatyvaus telekomunikacijų valdymo vaidmens.

Lankstus „Arden“ studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo įgūdžius ir žinias telekomunikacijų valdymo srityje kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūs patobulinsite jūsų organizacijos bendravimo būdus ir priemones.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti jums įkvėpti ir valdyti pokyčius savo versle, ypatingą dėmesį skiriant telekomunikacijų infrastruktūrai.

117477_Telecommunications.jpg

Modulio moduliai:

Verslo plano kūrimas

Suprasti, kaip kreiptis į strateginį IT verslo planavimą ir naršyti sudėtingus naujus IT produktus ir paslaugas verslui. Jūs padengsite planavimo elementus, įskaitant IT sprendimų kūrimo nurodymą, vertinimą ir prioritetų nustatymą, ir sukuriate verslo planą, atitinkantį jūsų darbo kontekstą.

Projektų ir portfelio valdymas

Sužinokite, kokie yra įvairūs būdai efektyviai valdyti portfelius ir projektus IT aplinkoje. Sužinokite, kaip sėkmingai įgyvendinti projektus bet kuriame strateginiame plane, tinkamai valdydami ir sukurdami savo patirtį naudodami projektų valdymo priemones.

Technologijų ir tendencijų stebėjimas

Laikykitės šio strateginio IT vaidmens sparčiai besikeičiančios technologijų aplinkos. Jūs turėsite galimybę įvertinti naujas technologijas ir ištirti būdus, kaip jie taikomi dabartinei verslo praktikai. Naudodamiesi analitiniu požiūriu, įvertinsite, kaip įmanoma diegti naujas IT tendencijas į dabartinę verslo praktiką.

Belaidės technologijos ir tinklai

Spartus mobiliųjų ir belaidžių technologijų augimas lėmė, kad infrastruktūra beveik visiškai priklauso nuo greito ir patikimo belaidžio ryšio. Šiame modulyje įvertinamas belaidžių technologijų vaidmuo ir jų plėtra trumpuoju ir vidutinės trukmės laikotarpiu. Jūs nustatysite esamos praktikos galimybes ir grėsmes, analizuodami naujų įvykių pasekmes ir pritaikydami savo mokymąsi, tiriant saugių tinklų tendencijas organizacijose.

Pagrindinio tinklo ir interneto infrastruktūra

Šis modulis padės suprasti infrastruktūrą ir tinklus, kurie yra būtini norint paleisti telekomunikacijas. Jūs peržiūrėsite pagrindinius principus, kad gautumėte strateginį supratimą apie laidines sistemas, nuo kurių priklauso internetas, ir peržiūrėkite esamas sistemas, kad galėtumėte pasiūlyti dabartinių problemų sprendimus.

Telekomunikacijų aplinka ir operacijos

Technologinės pažangos dėka telekomunikacijos tapo šiuolaikinės visuomenės širdimi. Šiame modulyje nagrinėjama telekomunikacijų aplinkos raida ir tai, kaip rinkos dinamika veikia strateginius įgyvendinimus. Savo organizacijoje atliksite aplinkosaugos auditą ir ištirsite veiksnius, darančius įtaką strateginiam valdymui.

Mokslinių tyrimų projektas:

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą ir galėsite pasirinkti tarp tradicinio disertacijos ar akademinio straipsnio ir pristatymo. Tada jūs naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų darbo poreikiais.

Pramonės partnerystės

Prisijungdami magistrantūros telekomunikacijų vadybos kursuose, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos
Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams.

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas - visiškai priklauso nuo jūsų, ar užpildysite vieną, dešimt ar visai nieko! Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

XD0KbdLqdiSnBEYy-ZZRIq4gCnjY3bA6aA-GdciBbVKPTMcruPF82N23ubjyvI2-8joOTKZBfjOMcCPjgiZeAwKcYlhCjjy1VVUYIp1mNvUM83a_v8SgI3_ZP9RdLA FobRnBRcZNSOj2dSJVM5qDRyP4KaPSjRsWw8TQgUwnpA_3aSdFYgiYa74e0sQl5A2bOZZOeBvYwNG2PdgptDpXSicvD1R17aeRCktaHYeOjt1qLnlou0guTd6t-Xag 9S2SzwTWklgUnDaO8Xf4zg4Qd2DomAyZwNOmxzGi6eiqlgSaDzOCP7m93IaOwbd9699HAorZPxig9lZueRsceZxWAStrfWZULfgEm-2j1M_atbn39urgBALFiIdFkQ

Ką sako mūsų mokiniai

117421_d0yCGJoQ.png

„Grįžimas į visą darbo dieną įgytą išsilavinimą tapo beveik neįmanomas, nes turėjau šeimą, hipoteką ir visus kitus šiuolaikinio šeimos gyvenimo sutrikimus. Ar aš rekomenduoju Ardeną? Taip, norėčiau. ir potencialas dirbti mano pasirinktoje srityje. “

Martin Lithgow,

Arden University

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).
Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

9500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau