Magistrantūros Filosofija, Mokslas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ši novatoriška internetinė programa suteikia galimybę studijuoti magistrantūroje viename iš prestižiškiausių pasaulio universitetų tokiu tempu, kuris jums tinka ir tinka jūsų vykdomam darbui bei asmeniniams įsipareigojimams. Mes suburiame pasaulio lyderius filosofijos, mokslo ir teologijos srityse, kad suteiktume jums išsamų pagrindą mokslo ir religijos santykiuose.

Tai įtraukia:

 • pagrindiniai mokslo pasiekimai tokiose srityse kaip kvantinė mechanika,
 • evoliucinė biologija ir neurologija; pagrindiniai teologiniai klausimai, tokie kaip kūrimas, blogis ir siela; ir filosofinės analitinės priemonės, reikalingos santykiams suprasti. Programa yra unikalus tarpdisciplininis bendradarbiavimas tarp Edinburgo filosofijos katedros ir dieviškumo mokyklos.

Dėka modernios e-mokymosi programinės įrangos ir gausių skaitmeninių šaltinių , galite įgyti pasaulinės klasės absolvento kvalifikaciją be perkėlimo išlaidų. Jūs taip pat gausite naudos iš lanksčios programos struktūros, kuri leis jums suderinti savo studijas su įsipareigojimais darbu ir šeima bei ugdyti savo specializuotus interesus vadovaujant mūsų gerbiamiems mokslininkams.

Mūsų programa yra unikaliai tarpdisciplininė: jums bus mokoma filosofija, mokslas ir teologija iš pirmaujančių pasaulio mokslo darbuotojų šiose trijose srityse, suteikiant tiek išsimokslinimą, tiek gylį.

Jūs gausite naudos iš Edinburgo universiteto fakulteto, taip pat žinomų svečių paskaitų iš viso pasaulio.

 • Filosofijos tyrimai Edinburge užima 2 vietą Škotijoje ir 7 vietą Jungtinėje Karalystėje reitinguojant REF 2014 tema.
 • Dvipusioji mokykla yra 1 vieta Škotijoje ir 8-oji Jungtinėje Karalystėje teologijos ir religijos studijoms 2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje (REF), pagrįsta tyrimų kokybe ir apimtimi
 • Lanksčios struktūros internetinė programa leis jums subalansuoti savo studijas ir plėtoti savo specializuotus interesus pagal išskirtinio akademinio personalo ekspertų rekomendacijas

Jūs įgysite tvirtą pagrindą pagrindinėse mokslo ir religijos temose, o specializuosite srityse, kurias norėtumėte siekti išsamiau

Yra keturi pasirinkimai, priklausomai nuo to, kas geriausiai tinka jūsų poreikiams, galite pasirinkti iš šių:

 • Magistrantūros studijos - visą darbo dieną (vienerius metus) arba ne visą darbo dieną (nuo dviejų iki šešerių metų).
 • Diplomas - visą darbo dieną (9 mėnesiai) arba ne visą darbo dieną (nuo dviejų iki ketverių metų).
 • Antrosios pakopos studijų pažymėjimas ne visą darbo dieną (nuo vienerių iki dvejų metų).
 • Vienas kursas (vienas semestras).

Kiekvienas kursas yra vertas 20 kreditų, o magistrantūros disertacija yra 60 kreditų. Magistrantūros, diplomo, ir antrosios pakopos studijų pažymėjimas apima bent 20 ir ne daugiau kaip 60 kreditų per semestrą. Magistrantūra yra verta 180 kreditų, diplomas 120 kreditų ir antrosios pakopos studijų sertifikatas 60 kreditų.

Yra du pagrindiniai kursai:

 • Filosofija, mokslas ir religija 1: fizinis pasaulis
 • Filosofija, mokslas ir religija 2: Gyvenimas ir protas

Pasirinkimo kursai yra:

 • Religijos filosofija
 • Mokslo filosofija
 • Mokslas ir Raštas
 • Mokslo ir religijos istorija

Be to, studentai gali pasirinkti kursus iš internetinės magistrantūros epistemologijoje, etikos

 • Epistemologija
 • Etika
 • Mokslinė filosofija ir pažintinis mokslas
 • Išplėstinė epistemologija
 • Išplėstinė etika
 • Pažangi filosofija proto ir pažinimo mokslo

Studentai, priimantys visą magistrantūrą, taip pat parašys disertaciją (nuo 8 000 iki 10 000 žodžių) tyrimo tema, prižiūrint fakulteto dėstomą programą.

Struktūra užtikrina, kad jūs įgyjate tvirtą pagrindą pagrindinėse mokslo ir religijos srityse, tuo pačiu leisdamas specializuotis srityse, kurias norėtumėte siekti išsamiau.

Ši programa mokoma per trumpų vaizdo paskaitų, interneto diskusijų lentų, vaizdo konferencijų ir internetinių pratybų derinį, reguliariai bendraujant su dėstytojais ir kitais mokiniais.

Taip pat, kaip ir mūsų paskaitų video paskaitos, galėsite naudotis seminarais, kuriuos teikia žinomi svečių paskaitos iš viso pasaulio.

Kiekvienas kursas apima 2500 žodžių vertinamą esė; Taip pat gali būti naudojamos kitos vertinimo formos, pvz., įvertinami diskusijų forumai, viktorinos ir trumpi diskusijų dokumentai. Studentai, priimantys visą magistrantūrą, taip pat parašys disertaciją (nuo 8 000 iki 10 000 žodžių) tyrimo tema, prižiūrint fakulteto dėstomą programą.

Savo darbe jus palaikys fakulteto nariai ir specialūs dėstytojai. Mūsų mokymosi technologų komanda padės jums su visais technologiniais klausimais.

Galite susipažinti su visomis jums reikalingomis mokymosi priemonėmis per mūsų internetinę mokymosi aplinką, vadinamą "Sužinokite", ir Edinburgo studentų portalo "MyEd" universitetą. Per jas galėsite naudotis Edinburgo universiteto internetinės bibliotekos vaizdo įrašų paskaitos, diskusijų forumuose, vaizdo konferencijose ir elektroninėse knygose bei žurnaluose.

Ši programa suteikia jums daug žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte pasiruošti įvairiems karjeros etapams

Filosofijos, mokslo ir religijos magistrantūros / PgDip / PgCert tikslas buvo:

Suteikti studentams realų supratimą apie pagrindines dabartinės mokslo ir religijos sąsajos sritis - įskaitant kosmologiją, evoliuciją ir neurologijas - ir galimybę filosofiškai užsiimti šiomis sritimis.

 • Plėtoti stiprius analitinius įgūdžius ir filosofinę įžvalgą.
 • Plėtoti sugebėjimą kritiškai įsitraukti į pagrindinius teksto šaltinius šioje srityje.
 • Plėtoti mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžius.
 • Skatinti gebėjimą konstruktyviai įsitraukti į tarpdisciplininius pokalbius.

Šios programos tikslas - parengti studentus doktorantams atitinkamose filosofijos ir (ar) teologijos srityse. Tačiau analitikinio ir kūrybinio mąstymo įgūdžiai, aiškus rašymas ir sugebėjimas valdyti svarbius mokslinių tyrimų projektus bei dalyvauti konstruktyviuose pokalbiuose visose drausminėse ir kultūrinėse srityse yra labai populiarūs darbdaviams įvairiose srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this a ... Skaityti daugiau

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this as a solid foundation for teaching. Skaityti mažiau