Paskutines kelias dienas užsiregistruoti!

Studentai Maisto sistemų ir valdymo magistrantūros diplomo programa Analizuos žemės ūkio ir maisto sistemas tarptautiniu mastu.

Programa prasideda tyrinėti svarbiausius klausimus maisto tyrimų, conceptualising maisto sistemas ir contextualising agrarinės maisto produktų prekybą. Studentai taip pat sužinoti įgūdžius ir metodus, mokslinių tyrimų ir politikos analizės.

Programa, tada taiko šias kompetencijas į tyrimą tarptautinės maistą reglamentuojančių teisės aktų ir institucijų bei susitarimų, tokių kaip Pasaulio prekybos organizacija, Pasaulio sveikatos organizacija, Codex Alimentarius, Tarptautinės organizacijos standartai, Tarptautinės augalų apsaugos konvencijos ir Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacijos analizės ,

Ši programa taip pat mano, kai kurie iš socialinių-ekonominių ir kultūrinių veiksnių, įtakojančių žemės ūkio ir maisto produktų, įskaitant prekybos liberalizavimas, genetinės modifikacijos, platinimo, maisto saugos, maisto suverenumo, visuomenės dalyvavimo, globalizacija, lokalizacijos ir klimato kaitos reguliavimą. Šios programos tikslas yra suteikti studentams žinių ir įgūdžių, analizuoti klausimus, susijusius su tarptautinės maisto valdymą taip, kad būtų efektyviau savo profesinę užsiėmimų.

Tikslai

Bendras tikslas Antrosios pakopos studijų diplomas maisto sistemų ir valdymas yra suteikti studentams įrankius ir žinių, kad galėtų analizuoti ir suprasti:

  • Maisto sistemas bei jų vaidmenį visuomenėje.
  • Kaip maisto ir žemės ūkio reglamentuoja nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
  • Kaip agentūroms ir institucijoms reguliuoti žemės ūkio ir maisto nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Diplomas taip pat suteikti studentams su dėl žinių, patirties, programų ir požiūrius mainų su kitų dalyvių, atstovaujančių kitų universitetų, nevyriausybinių organizacijų, privataus sektoriaus ir valdžios sistemą.

Kompetencijos

Ši programa bus parengti jums patenkinti nusimanantys ir gerai apmokyti maisto sistemų analitikams ir vadovų paklausą, skatinant praktinė ir kritinė mokymąsi tarptautinės perspektyvos.

Kursai yra orientuota į:

  • Asmenys, dirbantys žemės ūkio maisto produktų sektoriuje
  • Viešieji administratoriai
  • politikos analitikai
  • Žemės ūkio ir maisto konsultantai
  • advokatai
  • Žurnalistai specializuojasi maisto politikos
  • Profesinės organizacijos, NVO ar tarptautinių bendradarbiavimo projektų, kurie sprendžia žemės ūkio maisto produktų reguliavimo ir valdymo klausimus.

Teikti studentams būtinų priemonių, siekiant pagerinti jų įsidarbinimo galimybes, suteikiant jiems teisę į mokslą ir švietimą teisę būti sėkminga įvairių profesijų jie turės per savo gyvenimą, yra esminis tikslas mūsų magistrantūros programose.

Akademiniai reikalavimai

Kad galėtumėte įgyti magistro diplomą maisto sistemose ir valdyme, turite turėti pripažintą universitetinį išsilavinimą.

Studentai vis dar gali kreiptis dėl programos, net jei jie neturi aukštąjį universitetinį išsilavinimą.

Graduate Management Admission Test arba Maisto sistemų ir valdymo magistrantūros diplomas yra atviras visiems Su geru anglų kalbos supratimu. Katalonijos atvirojo universiteto nuotolinių yra atvira universitetas, o tai reiškia, kad net jei jūs neturite aukštosios mokyklos diplomą arba universitetinį išsilavinimą vis dar galite imtis mūsų kursus.

Jei jūs neturite pripažintą universitetinį išsilavinimą, tada jūs gausite ekvivalentiškumo pažymėjimą vietoj laipsnį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų UOC Universitat Oberta de Catalunya »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
Price
2,585 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date