Magistrantūros Darnios plėtros (Online su trumpą rezidencijos Vermonte ir užsienyje)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Sužinokite, kaip kurti naujoviškus sprendimus šiandienos sudėtingoms problemoms.

Pastaraisiais dešimtmečiais ekonominiai skirtumai ir aplinkos naikinimas tapo vis ryškesni. Sužinokite, kaip dabartinės sistemos lėmė didėjančią nelygybę, skurdą ir netvarų gamtos išteklių naudojimą ir atrasti naujoviškus sprendimus, kurie kuriami visame pasaulyje. Jūs taip pat gausite įgūdžių, kad sukurtumėte pokyčius, kad padėtų visuomenėms ir ekologijoms klestėti.

Ką mokysi

Ilgalaikiams pokyčiams reikia visų suinteresuotųjų šalių dalyvavimo. Sužinokite apie dalyvaujamojo tyrimo ir dizaino įrankius, siekiant sukurti bendradarbiavimo sprendimus, kurie naudingi daugeliui suinteresuotųjų šalių.

Gauti konceptualias ir praktines priemones, kad suprastumėte ir tiesiogiai prisidėtumėte prie šiandieninių sisteminių problemų sudėtingumo.

Nustatykite dabartinės tvaraus vystymosi politikos spragas ir kaip inovacinį ekologinį ir socialinį projektą galima taikyti šiose srityse.

Gaukite visuotinę lyginamąją perspektyvą dėl tvaraus vystymosi ir regeneravimo įvairiose geografinėse, ekologinėse, socialinėse-ekonominėse, kultūrinėse ir politinėse srityse.

Plėtoti praktinius įgūdžius, susijusius su projektų rengimu ir įgyvendinimu, projektų valdymu ir vertinimu bei lyderiu ir inovacijomis.

Taikyti ir integruoti sistemų mąstymą ir dizainą tvaraus vystymosi ir ekologinio socialinio regeneravimo srityse, kad ir kur esate.

Kaip tai veikia

Šis lankstus laipsnis sujungia akis į akį ir internetinį mokymą, kad galėtumėte išlaikyti savo darbą baigdami magistro laipsnį. Per trumpus rezidencijas Brattleboro mieste, Vermonte ir Oaksakoje, Meksikoje, galėsite stebėti įvairius vykdomus tvaraus vystymosi projektus, kurie atkreipia dėmesį į naujoves ir kūrybiškumą. Per internetines programos dalis, pritaikysite savo mokymąsi savo darbe ar bendruomenėje.

Akademikai

Su SIT patirtinio mokymo programa sužinosite, kaip praktiškai taikyti teoriją. Be pagrindinių kursų, platus pasirenkamų pasirinkimų spektras leidžia sutelkti dėmesį į kursus, kurie padės pasiekti karjeros tikslus.

Dėl šios neakivaizdinės studijų programos jūs gausite 36 kreditus per dvejus metus.

1 metai, 1 terminas - dviejų savaičių rezidencija Vermonte ir internete (7 kreditai)

Socialinių pokyčių teorija ir praktika (3 kreditai)

Žmogaus klesti antropocenai: nuo vystymosi iki regeneravimo (3 kreditai)

Regeneracinės lyderystės fondai (1 kreditas)

1-asis kursas, 2-asis kursas - internetinis (5 kreditai)

Ekonomika subalansuotos plėtros ir regeneravimo (3 kreditai)

Regeneracinis dizainas (2 kreditai)

1 metai, 3 semestras - dviejų savaičių rezidencija Oaxaca ir internetinė programa (7 kreditai)

Vystymasis ir pasipriešinimas Lotynų Amerikoje (2 kreditai)

Komunikacija, žiniasklaida ir menas socialinei transformacijai (2 kreditai)

Mokslas ir tinkama technologija: Oahaka (1 kreditas)

Maisto suverenitetas ir agroekologija (1 kreditas)

Migracija, sienos ir tarpvalstybinės bendruomenės (1 kreditas)

2 metai, 1 semestras - vienos savaitės rezidencija Vermonte ir internete (6 kreditai)

Supratimas ir socialinių-ekologinių pokyčių kūrimas (3 kreditai)

Mokslas ir tinkama technologija: Vermontas (1 kreditas)

Pasirinkus pasirinkto iš MA Taikos ir teisingumo lyderystėje arba Vašingtone, Kolumbijos valstijoje, lauko mokykla (2 kreditai)

2 metai, 2 semestras - internetinis (6-8 kreditai)

Mokymasis vietoje: žemė ir ekologija (2 kreditai)

Stebėsena, vertinimas, atskaitomybė ir mokymasis (2 kreditai)

Mokymasis vietoje: visuomenė ir kultūra (2 kreditai)

Neprivaloma Vašingtonas, DC, lauko mokyklos kursas (2 kreditai)

 • Išplėstinė stebėsena, vertinimas, atskaitingumas ir mokymasis

ARBA

 • Išplėstinė politikos propagavimo teorija ir praktika

2-asis, 3-asis - internetinis ir seminaras Vermonte (5 kreditai)

Parengiamieji veiksmai-moksliniai tyrimai (3 kreditai)

"Capstone Paper" (1 kreditas)

"Capstone" pristatymas ir seminaras (1 kreditas)

Vietos

Gaukite praktinius mokymus įvairiais mokymosi kontekstais.

Vermontas

Vermontas yra tvarumo ir atsinaujinimo pagrindas. Naujoji Anglija yra naujovių, įskaitant pereinamuosius miestus, permaculture (įvairiomis formomis), bendruomenės miškai (vietiniai ir už jos ribų), bendro būsto, kooperatyvai, vietos maisto pramonė, vietos amatininkų kompanijos, ekologinė architektūra, ekologinė energija, ir aplinkos ir socialinės teisingumo organizacijos. SIT Pietų Vermonto miesteliu yra strategiškai svarbus, kad galėtumėte pamatyti šias inovacijas iš pirmų rankų.

Oahaka

Oaksaka yra klestintis ekologinių ir socialinių inovacijų centras. Jūs bendradarbiausite su socialiniais judėjimais ir vietinėmis bendruomenėmis ir mokysitės tiesiogiai iš asmenų, kurie kūrybiškai reaguoja į iššūkius.

Vašingtonas, DC (neprivaloma)

Tie iš jūsų, kurie nori specializuotis stebint ir vertinti bei politiką ir propaguoti, gali gauti pirmąją patirtį šiose priemonėse ir procesuose, pasinaudodami pasirenkamu kursu SIT Vašingtone, Kolorado mokykloje.

Jūsų bendruomenė

Programos prioritetas - leisti iš karto pritaikyti tai, ką mokotės savo darbo vietoje, bendruomenėje ir (arba) organizacijoje. Tai suteikia jums vadovaujamą praktišką praktiką, kuri gilina mokymąsi.

Priėmimo kriterijai

Mes stengiamės sukurti įvairiapusę ir patyrusią studentų instituciją, kuri pagerintų mokymosi patirtį tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Norint, kad jis būtų priimtas į tvaraus vystymosi programos magistro laipsnį, pareiškėjas turi atitikti šiuos kriterijus:

 • JAV bakalauro laipsnis arba lygiavertis, įrodantis akademinius gebėjimus
 • Įrodyta anglų kalbos galimybė (žr. Toliau)
 • Tarpkultūrinė ir profesinė patirtis
 • Įrodytas gebėjimas naudoti patirtį kaip mokymosi šaltinį

Anglų kalbos gebėjimas

Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų ir kurie nėra baigę anglų kalbos mokytojo instituciją šalyje, kurios oficialioji kalba yra anglų, pateikia testų balus TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas), IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema) ) arba PTE (anglų kalbos Pearson testas). (Pareiškėjai gali naudotis nemokamais TOEFL ir IELTS praktikos testais internetu.)

 • Pareiškėjai, kurie naudojasi TOEFL, turi gauti minimalų balų skaičių
  • 600 bandymų popieriuje (PBT)
  • 250 dėl kompiuterinio bandymo (CBT), arba
  • 100 internetinėje „iBT“.
 • Pareiškėjai, besinaudojantys IELTS, turi gauti 7,0 arba didesnį rezultatą.
 • PTE dalyviai turi gauti ne mažiau kaip 68 balus.

Šie balai yra laikomi minimaliais įgūdžiais, reikalingais baigiant absolventų darbą. Taškai turi būti datuoti per dvejus metus nuo akademinės programos pradžios SIT .

SIT Graduate Institute atrankos procesas
Mūsų priėmimų personalas dirba su vienu pareiškėju su kiekvienu pareiškėju, kad palengvintų labai informuotą ir daugialypę priėmimo patirtį: pareiškėjai skatinami kalbėti su SIT fakultetais ir darbuotojais ir išgirsti iš dabartinių studentų ir absolventų. Pareiškėjai susipažįsta su SIT švietimo atributais, kurie yra pagrįsti patirtinio mokymosi modeliu ir orientuoti į socialinį teisingumą ir lyderystės įgūdžius tarpkultūrinėje aplinkoje - jie patys nustato, kokiais būdais SIT gali padėti jiems įgyvendinti savo švietimo ir karjeros tikslus.

Alumni Karjera

Šios programos studentai tęs darbą šioje srityje įvairiose srityse, įskaitant studijas užsienyje, nevyriausybines organizacijas, ne pelno siekiančias organizacijas ir vyriausybines įstaigas. Sužinokite apie karjeros kelią, kuris gali būti jums atviras.

Absolventai iš šio laipsnio gali tikėtis rasti darbą šiose srityse:

 • Gebėjimų stiprinimas
 • Ekonominis vystymasis
 • Žmonių teisės
 • Švietimas
 • Maisto apsauga
 • Sveikata
 • Lyčių lygybė
 • Ne pelno organizacijos ir NVO vadovavimas ir valdymas
 • Tarptautiniai santykiai
 • Socialinis verslumas
 • Stebėjimas ir vertinimas
 • Politika ir moksliniai tyrimai
 • Aplinkos išteklių valdymas ir propagavimas
 • Socialiai užsiimančios kultūros institucijos

Be to, ši programa suteiks jums priemonių, įgūdžių ir tinklų, kurie yra svarbūs, norint pradėti savo socialinę ir ekologinę veiklą vykdančią verslininkystę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SIT Graduate Institute offers internationally focused master's degrees, certificates, and professional development programs in the fields of conflict transformation, international education, sustainab ... Skaityti daugiau

SIT Graduate Institute offers internationally focused master's degrees, certificates, and professional development programs in the fields of conflict transformation, international education, sustainable development, and TESOL. Since 1964, SIT has been preparing professionals to be successful in intercultural and international environments. Skaityti mažiau
Brattleboro , Vašingtonas , Oahaka , Johanesburgas + 3 Daugiau Mažiau