Oficialus aprašymas

Magistrė Bendrijos plėtrai (MSCD)

Mokslų Bendrijos plėtrai (MSCD) magistras suteikia įgūdžių, informacijos ir tinklų, reikalingų palengvinti tvarų ir klestinčią bendruomenę kaita. Jis suteikiančias praktikus su priemonėmis, būtinomis siekiant sukurti bendruomenę 21-ajame amžiuje.

Dalis Great Plains Interactive Distancinio mokymo aljanso (Great Plains IDEA) konsorciumas, šis internetinis programa leidžia studentams mokytis iš pirmaujančių pedagogų ir mokslininkų iš įvairių universitetų, sudarančių laukų ir stipendiją įvairovę.

Programos pabaigimas reikalauja 36 kredito valandos, įskaitant sėkmingą galutinį patikrinimą, magistro ataskaitos ar darbe, kuris leidžia jums atlikti nepriklausomą projektą orientuotą į konkrečios srities profesinių interesų.

Karjera Bendrijos plėtros

Programa tarnauja bendruomenės lyderiai, specialistai ir tie įsipareigojusi žmonių ir vietų, tokiose srityse kaip:

 • bendruomenė ir regioninis planavimas
 • parkai ir poilsio
 • korpusas
 • Taikomoji sociologija
 • aplinkos ir socialinis teisingumas
 • Bendrijos ekonomikos raida
 • kooperatinės paslaugos
 • ne pelno sektoriai

Akreditavimas

Kanzaso valstijos universitetas yra akredituotos aukštojo mokslo Komisija Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų.

MSCD laipsnis yra siūloma per Kraštovaizdžio architektūros ir regioninės ir Bendrijos planavimo departamento K-State College Architektūros planavimo ir projektavimo.

Bendruomenės vystymas

Kanzaso valstijos universiteto bendruomenės plėtros programos skirta asmenims, kurie nori palengvinti tvarų ir klestinčią bendruomenę kaita.

"K-Valstybė siūlo dvi internetines akademines programas Bendrijos plėtros:

 • Universiteto pažymėjimas-12 kredito valandos
 • Magistro programa --- 36 kredito valandos

Programos yra siūlomi per Great Plains Interactive Distancinio mokymo aljanso (Great Plains IDEA). Programos dėsto viršų fakulteto penkių skirtingų institucijų Great Plains idėja.

Studijų ir mokesčiai

Dabar ir off-kampusie kursai

Internete ir išjungti kampusie kursai per Kanzaso valstijos universiteto Global Campus yra vertinama už fiksuotą studijų kursą, nepriklausomai nuo gyventojo statusą. Nėra bankus rezidentams mokesčiai už internete ir išjungti kampusie kursus per K Valstybės Global Campus. Mokestis už kursai gali skirtis priklausomai nuo kurso lygio, bakalauro ar absolventas. Papildomi mokesčiai gali būti vertinama kolegijų ir departamentų.

Kai studijų programos turi skirtingą mokslą ir rinkliavos sistemų, nei tai, kas išdėstyta studijų ir mokesčių grafiką aukščiau, įskaitant:

 • Great Plains IDĖJA - Studentų klasių per Great Plains Interactive Distancinio mokymo aljanso sumokėti "bendra kaina."
 • Mokestis pagal kursą labiausiai up-to-data kursų išlaidas, kreiptis į mūsų klasės Ieškoti. Nurodyta kiekvieno kurso aprašymo kaina yra bendra kaina už kursą.
 • Proctoring mokesčius kai kurie kursai gali tekti imtis Proctored egzaminus. Tai yra egzaminai, kurių buvo imtasi internetu ar ant popieriaus, kad turi būti atsižvelgta į tam Proctor akivaizdoje užtikrinti akademinį sąžiningumą. Tai įprasta interneto programas, kad atitiktų akreditacijos reikalavimus. Dauguma Proctor paslaugos reikalauja, kad studentai moka mokestį, ir tai yra rekomenduojama, kad jūs paklausti apie mokesčių ieškant savo Proctor. Jei jūsų Kursas apima egzaminus, kurie reikalauja Proctor, jums bus susisiekta studentų ir dėstytojų Services "K-valstybės Global Campus iki semestro pradžios.

Mokslą nustato Kansas valdybos Regents kasmet birželio pabaigoje arba liepos pradžioje. Kanzaso valstijos universiteto pasilieka teisę keisti išlaidas be išankstinio įspėjimo sutikus Kansas valdybos Regents.

Programa mokoma:
Anglų
Kansas State University Global Campus

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Kansas State University Global Campus »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date