Mados menas - internetinės pamokos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis.

Modelio universitetas siūlo pamokas visose pagrindinėse mados disciplinose: dramos, modelių formavimo, CAD modelio formavimo, aksesuarų, siuvimo, mados meno, trikotažo, verslo, produktų kūrimo, paskaitų, mados meno CAD, vaikų drabužių ir dar daugiau.

Daugelis mokyklų moka didelį mokestį už mokymą vienoje mados temoje konkrečioje mados disciplinoje, pavyzdžiui, siuvimo ar modelio formavimo. "Fashion" universitete sumokėsite daug mažiau galimybių Kiekvienas Mados tema Kiekvienas Disciplina!

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau

Mados meno pamokos

Mūsų internetinėje mados piešinys, taukų ir iliustracijos Video pamokos padės jums realizuoti savo projektus ant popieriaus ir padaryti menininkas iš tavęs! Gebėti bendrauti savo idėjas kitiems yra svarbus žingsnis link tampa sėkminga dizainerė.

Tipiškos "UoF" mados meno pamokos peržiūra

Vaizdo kamufliažas

Pamokos už kiekvieną įgūdžių lygį

pradedantiesiems

Nesvarbu, ar jūsų interesai projektavimas moterims vyrams, tweens, kūdikiams, mažiems vaikams ar pagyvenusiems, vaikai, viskas prasideda nuo mokymosi kaip padaryti mados Croquis. Mada Croquis yra grubus eskizas naudojamas kaip mados piešimo pamatų ir pristato pailgokos figūra lyginant su realiu gyvenimu kūno proporcijas.

Pradėti mokymasis įvaldyti mūsų "Moteris priekinę kelia" ir "Moteris Contrapposto kelia" pamokas. Be to, pabandykite atkreipti "Moteris Vaikščiojimas Pose" ir Moteris Šoninės Atgal kelti. ". Tada pereikite prie mūsų "Moteris Relaxed nuolatinio kelia" ir "Moteris Vadovas, rankas ir kojas" pamokas. Galiausiai, pasirinkite ir baigti 4 kitų Pradedančiųjų pamokos, kurios jus domina, ar kad atrodo sudėtinga, prieš pereinant prie mūsų tarpinės skyriuje.

Kai jaučiatės patogiai ranka piešimo įgūdžius, jaustis laisvai judėti prie mūsų Kompiuterizuotas projektavimas (CAD) pamokas. Juos rasite mūsų CAD drausmės skyriuje. Mes išdėstyti mūsų CAD pamokas ta tvarka, kuria reikia žiūrėti juos. Pradėti su pirmosios pamokos, tada padaryti antrą pamoką, ir tt

Tarpinis

Mūsų Tarpinės dailės pamokose bus išmokyti jus, perduoti teikti savo dizaino. Kiekviena pamoka ateina su nemokamai atsisiųsti Croquis šabloną ir Swatch, kad taip, kad jūs galite sekti kartu su instruktoriumi. Mes taip pat išmokyti jus, kaip rasti savo eskizą stilių. Jūsų eskizą stiliaus "ženklai", jūs ir išskiria jus iš kitų dizainerių. Po įsisavinti bent 6 mūsų tarpinių pamokas, pereikite prie mūsų pažangios pamokas.

Pažengęs

Mūsų Išplėstinė dailės pamokose bus išmokyti parodyti savo dizaino guašu ( "vandens dažų" arba "splash" italų). Atsisiųskite mūsų Nemokama mados Croquis šių pamokų ir sekite kartu su savo instruktoriumi tobulinti metodus Pristatome čia.

Mada universitete siūlo daugybę daug pamokų mados meno srityje. Patikrinkite jas, spustelėję " UniversityofFashion.com" pagrindiniame puslapyje esantį skirtuką "Pamokos".

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingSpustelėkite, jei norite užsiprenumeruoti

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Fashion is the first and largest online fashion design video library in the world.

The University of Fashion is the first and largest online fashion design video library in the world. Skaityti mažiau