Mada

Bendroji informacija

Programos aprašymas

PRISIJUNKITE DABAR - MUMS GALIMA JUMS Į UNIVERSITETĄ!

Online fondo diplomas mados

Šis skatinamasis kursas turi stiprią praktinę reikšmę, plėtojant ne tik įgūdžius, žinias ir kultūrų supratimą, dizaino ir dizaino teoriją, bet ir besiplečiančias sudėtingas idėjas, kurios išprovokuoja tradicinę madą ir šiandien sukuria nuostabią ir nuostabią ateitį.

Sėkmingi absolventai gauna Fondo diplomo kvalifikaciją, kuri yra lygi 3 A lygiams ir yra nacionaliniu mastu akredituojama didžiausio Didžiosios Britanijos profesinio mokymo įstaigos "ABC Awards".

Lygiai taip pat vertingi absolventai pasiekia specialisto portfelį, kuris išreiškia savo asmeninį mados ir tekstilės dizaino prekės ženklą, leidžiantį jiems patekti į aukščiausius universitetus ir įdarbinti kvalifikuotą profesionalų mados ar tekstilės dizainerį.

Kurso apžvalga

 • Priėmimo reikalavimai: 16 metų ir vyresni, GCSE / IGCSE menas ar fotografija ar geras portfelis. Baigę studentai nereikalauja egzamino kvalifikacijos, reikalingas tam tikras gebėjimas piešti ir piešti, noras sėkmingai atlikti. Nusiųskite savo darbo pavyzdį, jei nežinote savo lygio.
 • Ne visą darbo dieną programos: prieinama visus metus - užsiregistruoti dabar
 • Dieninės programos: nuo gruodžio iki sausio ir nuo rugsėjo iki spalio. Išimtys gali būti taikomos.
 • Reikalavimai: plačiajuostis ryšys / pagrindinės meno medžiagos
 • Progresija: į bet kokį Universiteto / BA apdovanojimų laipsnį
 • Akreditacija: ABC apdovanojimai
 • Ofqual Reguliuojama: Taip (Ofqual numeris 500/8476/8)
 • UCAS Tarifas: iki 112 taškų - lygus dviem A lygio A * lygiams - į universitetą reikia 80 -100 UCAS taškų
 • UCAS programa palaikoma: Taip
 • Portfelio palaikymas: Taip
 • Mokymas: akis į akį, vienas nuo kito - neribotas

Kaip tai veikia

Studentai gauna prieigą prie savo internetinės studijos, kur jie gali dirbti savo kursuose. Vienetai ir užduotys yra išvardyti kartu su papildomais ištekliais, video pamokomis įgūdžių tobulinimui, žingsnis po žingsnio vadovais ir kt. Studentų atliktų darbų fotografijos įkeliamos į kolegijos el. Portfelį įvertinimui ir konstruktyviai bei draugiškai rašytiniai atsiliepimai apie tai, kaip progresuoti. Be to, studentai yra kviečiami diskutuoti su patyrusiu ir kvalifikuotu asmeniniu dėstytoju apie jų pažangą ir gauti akivaizdų žodinį atsiliepimą, skatinimą ir paramą. Studentai taip pat gali pasinaudoti santykiais su savo kolegomis internetiniais moksleiviais, nes jie gali peržiūrėti profilius ir komentuoti kitų šalių meno kūrinius, jei jie to pageidauja.

Vertinimas

Kursas formuojamas, kai kursai vyksta ir skaičiuojami vienetų pabaigoje ir kursuose. Jūsų galutinis pagrindinis projektas bus vertinamas išoriškai egzaminų lenta, ir tai nuspręs jūsų galutinį įvertinimą. Jūs būsite informuotas kiekvieną žingsnį, kaip pagerinti savo darbą.

Kurso struktūra

Kursas apima tris atskirus etapus; Tiriamasis etapas, Pathway etapas ir pagaliau patvirtinimo etapas. Kiekvienas etapas yra nuo 12 iki 24 savaičių, priklausomai nuo to, ar mokate visą ar ne visą darbo dieną. Jei reikia, juos galima pratęsti.

Tyrimo etapas yra pirmasis kurso etapas, ir, kaip rodo pavadinimas, jis suteikia jums galimybę giliau suprasti, koks menas ir dizainas yra, ir patirti darbą daugelyje disciplinų. Kiekvienoje disciplinoje jūs naudosite daugybę medžiagų ir procesų ir kaip pradinį tašką sužinosite piešimo ir fotografijos vertę.

Jums siūloma 5 projektai, iš kurių jūs mokate 4.

 1. Fotografija (privaloma)
 2. Dailė
 3. Grafinis dizainas ir iliustracija
 4. 3D (architektūra, 3D dizainas, skulptūra)
 5. Mada ir tekstilė

" Pathway etapas - tai vieta, kur jūs pasirenkate, Pathway ar discipliną norėsite ištirti toliau ir giliau. Jūsų dėstytojai susipažins su jūsų darbu nuo tiriamojo etapo, ir tai informuos jūsų sprendimą. Galutinis sprendimas, žinoma, yra jūsų.

Patvirtinimo etapas yra baigiamojo pamato diplomo etapas ir vienintelis etapas, kuriame bus nuspręsta jūsų galutinė kvalifikacija. Jums bus paprašyta parašyti ketinimų pareiškimą su savo globėjo parama. Šis dokumentas apibendrins jūsų pasirinktą galutinį pagrindinį projektą. Jūsų galutinis svarbus projektas yra praktiškas ir gali būti bet kokia pasirinkta forma; showreel, suknelė, nuotraukų serija, tapyba, animacija, interjero dizainas, architektūrinis dizainas, vaizdo žaidimų ir tt

Rinkliava

Mokestis = 2999 GBP - 3981 USD. Mokestis gali būti mokamas kas mėnesį (P / T: £ 149.99 GBP / $ 199.99 USD x 20 mokėjimai ARBA F / T: £ 299.99 GBP / $ 398.10 USD x 10 be palūkanų nemokamai arba sumokėta visa kredito / debeto kortele, čekiu, banko pavedimu Koncesijos skiriamos valstybės naudos gavėjams.

PRISIJUNKITE DABAR - MUMS GALIMA JUMS Į UNIVERSITETĄ!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2018

Apie mokyklą

The Online College of Art & Design is the UK's oldest online further education college specialising in Art, Design & Media courses; we supported our first student back in 2002. We offer one to ... Skaityti daugiau

The Online College of Art & Design is the UK's oldest online further education college specialising in Art, Design & Media courses; we supported our first student back in 2002. We offer one to one expert tuition across a wide range of both recreational and exam board accredited courses. Skaityti mažiau