Ma Law Online - Visas laikas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ma Law Online - Visas laikas

Mūsų „MA Law Online“ yra skirta absolventams, neturintiems teisės norinčių įgyti teisinę kvalifikaciją magistro laipsnyje. Išmoksite praktinių teisinių įgūdžių, tokių kaip analizė ir kritinis vertinimas, be to, galėsite perduoti įvairius perduodamus atributus, tokius kaip tyrimų ir pristatymo įgūdžiai.

Mūsų struktūrizuotą kursą internete teikia kvalifikuoti teisininkai, turintys didelę praktikos patirtį.

Baigę kursą, jūs turėsite galimybę tęsti studijas, kad taptumėte advokatu arba advokatu JK, tuo pačiu gaudami magistro apdovanojimą, kuris bus labai patrauklus darbdaviams įvairiose disciplinose. Šis kursas yra puikus pasirinkimas, jei norite studijuoti internete ir nori išlaikyti savo karjeros galimybes.

Turėsite prieigą prie mūsų apdovanotų užimtumo tarnybų, kurios padės susirasti darbą nuo to momento, kai priimsite savo vietą. Ji turi puikių rezultatų, surasdama studentams tinkamą karjeros kelią teisiniame sektoriuje ar platesniame verslo pasaulyje.

Reikalavimai kursui

  • Studentai privalo turėti bakalauro laipsnį (arba lygiavertį) 2: 1 ar aukštesnėje lygiu bet kurioje disciplinoje.
  • Užsienyje baigę absolventai ir subrendę absolventai:
    • Prašome atsiųsti savo kvalifikaciją į Priėmimo grupę, kuri gali patarti, ar turite teisę į kursą
    • Jei nuspręsite, kad norite pereiti į BPTC, kreipkitės į Barų standartų valdybą (BSB) dėl akademinio statuso pažymėjimo.
  • Jei baigėte studijas už JK ribų ir nesate iš daugumos anglų kalbos šalių:
  • Patvirtinta bet kurio dokumento, patvirtinančio, kad turite anglų kalbos kvalifikaciją, CEFR B2 ar aukštesnio lygio, kalbant apie kiekvieną iš keturių kalbų mokymosi komponentų. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.law.ac.uk/postgraduate/entry-requirements/#ma-law-entry-requirements
  • Tarptautiniai studentai: anglų kalbos lygis atitinka IELTS 6.5, kai kiekviename komponente yra mažiausiai 6,0.
  • Mes taip pat siūlome ikimokyklinio anglų kalbos kursus studentams, kuriems reikia tobulinti anglų kalbos įgūdžius, kad atitiktų IELTS reikalavimus norint įstoti į kursą.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Skaityti daugiau

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Skaityti mažiau